Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 – dzień pierwszy

185 postów w tym temacie

dla tych co narzekają ;)

jeżeli do 20:00 status "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki " się nie zmienie to razej nie macie co liczyć na to że gra przyjdzi jutro.

(kto sie założy że i tak będą marudzić??:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze zakupilem ponad 30 gier wydawanych przez CDP, to moge napsiac (smialo) ze TAK, mialem "czynienia kiedykolwiek z systemem wysylania paczek przez gram.pl" i NIGDY nie bylo takiego zamieszania jak w sprawie tego tytulu. A co do strzelanai sobie w leb, to nie, dziekuje - zaprzeproszeniem wsadz sobie Pan ta rade tam gdzie swiatlo nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:32, mikolajmix napisał:

dla tych co narzekają ;)

jeżeli do 20:00 status "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki " się nie zmienie to razej nie
macie co liczyć na to że gra przyjdzi jutro.

(kto sie założy że i tak będą marudzić??:P)


JA !!! Jak pisalem, niektorzy maja to we krwi i za pewne klikaja RELOAD strony co 1 minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie jak dojdzie jutro może zmienie zdanie o CDP. Poprzednio zamówiłem Heroes V miała być przed premierą a dostałem pięć dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam status zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

I zastanawiam się czy to dobrze czy źle bo pierwszy człon tego zdania nastraja pozytywnie ,ale to w nawiasie mnie trochę niepokoi szczególnie po tym co napisał Mistic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka też jest pakowana i czeka na wysyłkę, czuje że nie dotrze jutro tylko jak ktoś pisał w poniedziałek może, tragedia, tak samo miałem z herosami, a piszą że się dostanie 2 dni przed premierą można się tylko z tego gorzko śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:43, mikolajmix napisał:

niesety w soboty masterlink nie kursuje..:((wiem na 100% procent


Z jednej strony nie chce mi się w to wierzyć bo nawet POCZTA pracuje w soboty i dostaje od nich przesyłki. A z drugiej strony to chyba można odebrać przesyłke w oddziale Masterlink''a? Bo tak się składa, że mam niedaleko. Poza tym szukałem na ich stronie ale nie pisze kiedy pracują :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:37, Andi0000 napisał:

OOO, zmienil mi sie status Z: pakowane NA przygotowywane do wysyłki; hehehe


To masz fajnie, ja mam pakowane I przygotowywane do wysyłki :/
Jak mi jutro nie przyjdzie to sie chyba załame zwłaszcza że wszyscy piszą że masterlink nie pracuje w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:43, mikolajmix napisał:

niesety w soboty masterlink nie kursuje..:((wiem na 100% procent


ciekawe skad masz taka wiadomsc??
kto jest firma kurierska ktora dziala codziennie... a dostarczenie w soboty i niedziele sa za dodatkowa doplata... wiec nie mow bzdur... swoich H5 odebralem w sobote na 4dni przed premiera wiec niebylo tak zle... osobiscie paczki mozna odbierac soboty 9-14 (przynajmniej tak jestr w katowicach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:55, Digin985 napisał:

> OOO, zmienil mi sie status Z: pakowane NA przygotowywane do wysyłki; hehehe

To masz fajnie, ja mam pakowane I przygotowywane do wysyłki :/
Jak mi jutro nie przyjdzie to sie chyba załame zwłaszcza że wszyscy piszą że masterlink nie
pracuje w weekendy


To byl ZART, nie ma takich osobnych wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:57, scorl napisał:

> niesety w soboty masterlink nie kursuje..:((wiem na 100% procent

ciekawe skad masz taka wiadomsc??
kto jest firma kurierska ktora dziala codziennie... a dostarczenie w soboty i niedziele sa
za dodatkowa doplata... wiec nie mow bzdur... swoich H5 odebralem w sobote na 4dni przed premiera
wiec niebylo tak zle... osobiscie paczki mozna odbierac soboty 9-14 (przynajmniej tak jestr
w katowicach)

mam nadzieje że tak jest. Ktoś mówił tez że mu GW:N przesłali w sobote z naklejką dostarczamy w soboty :) więc może nie będzie tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:47, Adbel de Sarghagland napisał:

> niesety w soboty masterlink nie kursuje..:((wiem na 100% procent

Z jednej strony nie chce mi się w to wierzyć bo nawet POCZTA pracuje w soboty i dostaje od
nich przesyłki. A z drugiej strony to chyba można odebrać przesyłke w oddziale Masterlink''a?
Bo tak się składa, że mam niedaleko. Poza tym szukałem na ich stronie ale nie pisze kiedy pracują
:?


kiedyś gdy masterlink przywoził mi gre to zapytałem kierowce czy w sobote też kursują..odpowiedż była przecząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre komentarze to mam wrażenie, że zaraz ktoś napisze, że Masterlink nie kursuje także w piątki ;) Ale najlepiej to zadzwonić do przedstawiciela Masterlinka albo biura obsługi klienta i grzecznie spytać się czy dostarczają przesyłki w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować