Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 – dzień pierwszy

185 postów w tym temacie

Próbuje od ponad pół godziny dodzwonić się do CDP i cały czas jest zajęte... przynajmniej bym się dowiedział czy zamierzają to wszystko dzisiaj wysłać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie właśnie rozchorowałem i do końca tygodnia bede siuedział w domu. Miło byłoby spożytkowac ten czas na mojego drowa łotrzyka / zabójcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc trzeba czekać nie wiadomo ile. Znowu cdprojekt nie portafi opanować bałaganu (żeby nie użyć mocniejszego słowa) związanego z obsługą tylu wysyłek. Kpina i wstyd. Kasę to potraficie wziąć. NWN2 zamówione. Miała być wysłka dwa dni przed premierą, czyli dostawa dziś (07.12). Nie można się dowiedzieć czy została wysłana, czy zostaliśmy po raz kolejny po prostu olani. Masterlink też mówi, że nic nie wie na ten temat. Premiera gry jutro a ja znowu naiwny zamawiam grę przez gram.pl. Miałbym sobie spokojnie kupioną jutro rano. A tymczasem na stronie gram.pl info "pakowane i przygotowywane do wysyłki" - co to znaczy? Nie wie nikt... Generalnie wsyd i olanie klienta. Skoro wiedzieliście, że się nie uda po co kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty masz info, że będzie 2 dni przed premierą? Chochliki zjadły?:P To jest prawo rynku. Zamawiasz preorder to liczysz się z tym, że wszystko może ulec zmianie. Następnym razem powodzenia w kupowaniu EK w sklepie:P Zobaczymy kto dostanie taką wersję pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:26, Adbel de Sarghagland napisał:

Ekhm, ekhm. Już przeżyje to, że jeszcze nie wysłali ale czekam na Tydzień z NwN2 - dzień drugi,
próbki nagrań panów Talara i Zborowskiego i zdjęcie EK.


Próbki nagrań juz są, a jeśli chodzi o zdjęcia EK to chyba wole poczekać żeby zobaczyć na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie wiadomości: dobrą i złą. Standardowo zacznę od tej dobrej. Dobra jest taka, że przesyłki są doręczane w soboty. Teraz kolej na złą: usługa taka jest płatna dodatkowo 50%. Dla mnie oznacza to mniej więcej tyle, że CDP nie dopłaci 50% więcej, żeby nas usatysfakcjonować. Woli nie dopłacać nic, a my mamy czekać do poniedziałku. Szkoda, że na tym etapie nie można anulować zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:40, mivi napisał:

Mam dwie wiadomości: dobrą i złą. Standardowo zacznę od tej dobrej. Dobra jest taka, że przesyłki
są doręczane w soboty. Teraz kolej na złą: usługa taka jest płatna dodatkowo 50%. Dla mnie
oznacza to mniej więcej tyle, że CDP nie dopłaci 50% więcej, żeby nas usatysfakcjonować. Woli
nie dopłacać nic, a my mamy czekać do poniedziałku. Szkoda, że na tym etapie nie można anulować
zamówienia.


A normalnie przesyłka materlink kosztuje 0 zł czyli 50% z tego to...... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba wziąć pod uwagę zę samych EK jest około 1200 a gdzie reszta... jakby CDP miało dopłacać za każdą bo zbankrutowali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:40, mivi napisał:

Teraz kolej na złą: usługa taka jest płatna dodatkowo 50%.


Co!? 50%!? 50% czego? Wartości towaru czy samego dostarczenia przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować