Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 – dzień pierwszy

185 postów w tym temacie

Nie zbankrutowaliby. Spolszczając program ponoszą mniejsze koszty dystrybucji. Przesyłka kosztuje ok. 12 zł - my pokrywamy ten koszt w przypadku wersji podstawowej. Dopłacić 6 zł dla CDP to chyba nie problem skoro dostają od nas 99 zł za samą grę. Prawo rynku mówi, że firma musi mieć minimum 100% zysku. Opierając się na tym śmiem twierdzić, że 6 zł to żaden wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP musiałoby dopłacić. Nawet jeżeli doszłoby w sobotę to JA wolę poczekać do poniedziałku dla zasady, a nie płacić dodatkowo 6 zł, które powinno dopłacić CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam temat i mam co raz większe wątpliwości.... Umowa zawarta między mną a CDP (ew. sklepem gram.pl) była prosta - 2 dni przed premierą. Informacja zniknęła, no dobra, trudno, parę dni mnie nie zbawi. Teraz to nie jestem pewna, czy swój egzemlarz dostanę wogóle na czas.. Jednak trzeba mieć nadzieję, że dostanę w piątek grę :)
A tak na marginesie - gdzie wizualizacja? Panowie nie grajcie sobie w kulki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, spokojnie. zamawiam już którąś z kolei grę z CDP i jakoś nigdy się nie zawiodłem. dostarczenie takiej liości gier w jednym momencie do wszystkich nie jest realne. zawsze ktoś dostanie szybciej, ktos później.
może powinni zamontować kamery w siedzibie CDP (tam gdzie pakują gry i podpisują EK) i puścić w sieć. kazdy mógłby śledzić na żywo proces pakowania i wysyłania swojego egzemplarza. emocje byłyby wieksze niż podczas meczu.
już słysze te narzekania: "a moje pudełko spakowali niechlujnie", "ten pan co podpisywał moja EK w ogóle sie nie starał i do tego ziewał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:48, mivi napisał:

Nie wartości towaru. Wartości przesyłki. To przecież jasne.


Och, to dobrze. Może to i jasne ale dla mnie to już za dużo wrażeń jak na jeden dzień aby moja biedna głowa pojęła to wszystko naraz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Zagrac sobie w Worms 4 czy dalej śledzic forum? :) Chyba, że włącze sobie edytor Homm3 to wtedy bede mógł i robic mapę i czytać posty i słuchac muzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jechać do swej miłości w celu ogólnego ekhm rozluźnienia ciała i umysłu :) Oczywiście z powodu jej kojącego towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:01, Adbel de Sarghagland napisał:

Jest, jest. Dotrzymali słowa, że przed 18 będzie zdjęcie.


Tylko po co zdjęcie skoro nie będzie jutro gry! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak kupiłem zwykła edycję. NWN 1 mam wraz z dodatkami, zamiast breloczka czy łańcuszka i tak noszę krzyż, zamiast mapy mam plakaty w pokoju, a bez umiejętności i przedmiotów których i tak nie będzie w multi mogę się obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:35, SławekT napisał:

A gdzie Ty masz info, że będzie 2 dni przed premierą? Chochliki zjadły?:P To jest prawo rynku.
Zamawiasz preorder to liczysz się z tym, że wszystko może ulec zmianie. Następnym razem powodzenia
w kupowaniu EK w sklepie:P Zobaczymy kto dostanie taką wersję pierwszy



Jak to gdzie mam info? W sklepie gram.pl oczywiście bylo napisane: "wysyłka kurierem dwa dni przed premierą". I dokładnie tak jak mówisz. "Chochliki zjadły" - takie jest Twoje prawo rynku? Mam gdzieś to prawo rynku. Jestem klientem, żądam i mam. To jest prawo rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:10, slipcio napisał:

Jak ma badziewny sprzet, to i nie mzoe odpalic... albo Windows zasyfionego.


I jak tam z twoim zamówienem NWN2 EK zmieniło status? Bo u mnie cały czas jest: zamówienie gotowe do wysłania (zostanie wysłane gdy wszystkie towary będą gotowe) czy jakoś tam.

A tak na marginesie to cześć reatiVE znam cię ze stronki KotOR2 PL bo czasem pisuję tam na forum jako Lukas Starseeker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CDP powinno udzielić nam jakiegokolwiek wyjaśnienia. Jeżeli nie, niech mi przyślą wysyłkę za późno to nie zapłacę, kupię angielską wersję za granicą i niech sobie włożą gdzieś to swoje spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować