Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 – dzień pierwszy

185 postów w tym temacie

Mój status się zmienił :D Jest napisane, że zostało wysłane. Pytanie tylko czy dojdzie na jutro. Mam nadzieję, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przewidywany termin dostawy: 8 grudnia 2006 - 11 grudnia 2006" ????????????????????????????????????????????????? TO JEST DO NĘDZY ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:41, mivi napisał:

Mam dostać 11 grudnia ?! To ma być przedpremierowe dostarczenie?!


Alez Ty narzekasz... Przeciez jak byk stoi 8-11, wiec badz dobrej mysli i miej nadzieje, ze przyjdzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:39, mivi napisał:

Mój status się zmienił :D Jest napisane, że zostało wysłane. Pytanie tylko czy dojdzie na jutro.
Mam nadzieję, że tak.


OMFG ja mam cały czas przygotowywane i pakowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:53, mivi napisał:

Strasznie mnie denerwuje jak ktoś mówi OMFG. Nie wystarczy OMG? Nie to, żebym był jakiś moher
:D


ej sorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i ja się martwię :/ Ciągle mam pakowane i przygotowywane, a po weekendzie żeby znaleźć czas na grę będę musiała robić niezłe akrobacje :(

To NIE jest sprawiedliwe :/ Jak nie lubię narzekać na ludzi i na ich pracę (doceniam to co zrobił CDProjekt z naszą EK) tak teraz zaczynam naprawdę mieć negatywne odczucia względem niego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:00, Call napisał:

Teraz to i ja się martwię :/ Ciągle mam pakowane i przygotowywane, a po weekendzie żeby znaleźć
czas na grę będę musiała robić niezłe akrobacje :(


Też mam ten problem :/ Miło byłoby pograc cały weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie chwalil, ale NWN 2 doszlo do mnie dzisiaj o 17 i jestem jej (niestety) nieszczesliwym posiadaczem (na razie). Mianowice w mojej wersji nie dziala program do patchowania, i nie bede mogl zainstalowac patcha 1.03 kiedy wyjdzie w polskiej wersji. Szkoda, bo ponoc ogromnie poprawia plynnosc gry. Na razie kiszka. A w sama gre malo gralem, za bardzo zdenerwowany jestem. Jedyne co moge powiedziec to to, ze grafika bardzo srednia (gram na maksa) a wymagania z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KU... M.. U MNIE CIAGLE JEST ZE PRZYGOTOWYWANIE DO WYSYLKI!!!!!!!!!!! SORRY CDP ALE TO JEST "TROSZKE"NIE FER: JEDNI JUŻ GRAJĄ, INNYM WYSŁALIŚCIE, A JA MUSZE CZEKAC DO PONIEDZIALKU?? SUUUPER... AKURAT W WEEKEND MAM CZAS A PO BEDE MIAŁ HEFNAŚCIE SPRAWDZIANÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CO MI WTEDY Z NEVERA?? A POZA TYM: CZEMU JA ZAMÓWIŁEM JAKO JEDEN Z PIERWSZYCH, A DOSTANE OSTATNI?? CZY KTOŚMI TO WYTŁUMACZY?? BO JA TEGO NIESTETY NIE ROZUMIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SORRY ALE MUSZE TO POWIEDZIEC. CZĘSCIOWO (U MNIE TAK) DALIŚCIE PLAME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować