Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 – dzień pierwszy

185 postów w tym temacie

Hakken

Zazwyczaj tydzień zaczyna się w poniedziałek. Nie zawsze jednak. Tydzień z Neverwinter Nights 2 na gram zaczyna się w środę. Już od jakiegoś czasu wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że ten cykl artykułów nadejdzie. Zmieniliśmy tło strony i przypomnieliśmy wam teksty Tolla. I oto nadszedł ten dzień. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Neverwinter Nights 2 – dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:03, Mistic napisał:

Podobnie jak w przypadku pierwszej części, Neverwinter Nights 2 działać będzie na silniku Autora


o ile mnie pamięć nie myli to ten silnik się nazywał ''Aurora''
b.dobry pomysł z tygodniem z NWN2! wierzę, że giera będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:11, e-boy napisał:

> Podobnie jak w przypadku pierwszej części, Neverwinter Nights 2 działać będzie na silniku
Autora


Eee, wybacz glupie pytanie, ale czy tekst ktory zacytowales znajdowal sie w moim poscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic odkrywczego w tym artykule nie ma, więc liczę, że następne dni będą ciekawsze (może jakiś dokładniejszy opis warlocka). Chociaż pewnie jak dostanę grę w swoje ręce, nie będę już miał ochoty czytać o grze, tylko będę wolał sam wszystko doświadczalnie sprawdzić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuje Podobnie jak w przypadku pierwszej części, Neverwinter Nights 2 działać będzie na silniku AUTORA. Buhahahah... chyba tekstu :") Nie no... ja wiem, popelniac bledy to rzecz ludzka, wiem ze jestescie padnieci, tyle premier, ale nie lamcie sie! Niedlugo swieta, troszke wolnego... bo ostatnio na gram.pl to jest kupa... smiechu z nadwyzka kupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pełno nieścisłości, jak chociażby to, że nwn2 będzie podobne do Wiedźmina. To chyba na odwrót, jako że Wiedźmin skorzysta z Auror, która była pierwowzorem Electrona. Zresztą, imho, publikowanie zapowiedzi powstałej przed premierą gry (jak rozumiem - światową) mija się z celem. Wszyscy już dobrze wiedzą co nam oferuje NWN2 - choćby z zagranicznych serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... co kto lubi, dla mnie grafa jest boska, a jestem dosc wymagajacy, a i kompa mam wypasionego, na zywo wyglada wspaniale! Grafika jest bardzo szegolowa i klimatyczna... obrazki nigdy nie oddaja tego co w rzeczyczywistosci... Unreal3 to nie jest, ale wyglada i tak swietnie! Polecam zobaczyc gre na zywo, a pozniej oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe. Zastanawiam się jak będzie wyglądało to budowanie twierdzy...elementy RTS i Simsów ? :)

Gra na SM 2.0 nie powinna wiele tracic...owszem, pewnie np. woda i inne "błyskotki" będą wyglądac nieco gorzej, ale sami ciągle powtarzacie, że nie grafa się tutaj liczy, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, napisałem za mało. Wstyd mi za to :).
Dodam jeszcze trochę od siebie. A właściwie kilka pytań:

1. Wymagania! Czy też są tak niebotyczne jak w Gothic''u 3? Tam na Athlonie 3000+, 1024 MB RAM i GF6600GT "da" się grać dopiero po zmianach w pliku ge3.ini. A i tak tnie się strasznie. Czy to jest należyte potraktowanie fanów Gothic''a? Więc jak wygląda sytuacja w NWN2?

2. Jak wygląda walka?

3. Koniec pytań, czas na stwierdzenie: grafika, moim zdaniem wygląda świetnie nawet na screenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wielu dopatruje się podobieństw do rodzimej produkcji - Wiedźmina."
He he. Jasne. Podobieństwa może i są. Ale tylko takie, że w obu przypadkach przerabiano Aurorę. Patrząc na screeny Wiesiek w tej konfrontacji wypada o niebo lepiej. Zobaczymy jak gameplay. W Wieśka miałem już przyjemność pograć, teraz czekam na NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany! To już mój 3 post prawie pod rząd :/. Może ktoś to razem scalić?

Moje jeszcze jedno pytanie: Jak to jest z limitowaniem EK NWN2? Czy ta wspaniała "unikalna" edycja kolekcjonerska nigdy nie zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 08:16, Daerdin napisał:

"Wielu dopatruje się podobieństw do rodzimej produkcji - Wiedźmina."
He he. Jasne. Podobieństwa może i są. Ale tylko takie, że w obu przypadkach przerabiano Aurorę.
Patrząc na screeny Wiesiek w tej konfrontacji wypada o niebo lepiej. Zobaczymy jak gameplay.
W Wieśka miałem już przyjemność pograć, teraz czekam na NWN2.


No tak, Wiedźmin wypada lepiej bo ... bo robią go Polacay a na dodatek z CDP Red ;] Czegóż tu się spodziewać po marnym NWM 2 który powstaje w garażu jakiejś amatorskiej firmy ;] A tak juz serio, myśle że obie te gry odegrają bardzo ważną role w gatunku RPG, pomijając fakt że Wiedźmin wogóle zawładnie Światem :P To NWM2 to wielka gra dla całej rzeszy fanów ... tych złych i tych dobrych :]

Odnośnie pytań, chciałbym wiedzieć coś więcej o wymaganiach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować