Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 – dzień pierwszy

185 postów w tym temacie

@Dincooo

Wymagania nie sa takie jak w G3. Ze wzgledu wlasnie na modulowosc map. Tu wczytuje sie lokacja jako calosc. A lokacje sa, glownie, wielkosci pudelka zapalek mniej wiecej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 08:34, Dincooo napisał:

Rany! To już mój 3 post prawie pod rząd :/. Może ktoś to razem scalić?

Moje jeszcze jedno pytanie: Jak to jest z limitowaniem EK NWN2? Czy ta wspaniała "unikalna"
edycja kolekcjonerska nigdy nie zniknie?



Ja tam bym raczej zadał pytanie: "Czy ta edycja kolekcjonerska zostanie kiedyś WOGÓLE wysłana??!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie może będzie jeszcze dzisiaj, błehłehłehłe :P:P:P. Taka cisza ze strony CD-Projektu, żadnego maila, wchodzę sobie na profil... a tu siurpryza :D. Paczka wydana wczoraj kurierowi, nr listu, sprawdzam sobie tracking i co widzę - dziś rano kurier w Kielcach otrzymał paczkę :P. A to znaczy, że chyba jeszcze dzisiaj ją dostanę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietnie że jest tydzień z NWN 2 bo jestem fanem części pierwszej, gra wciągnęła mnie bardzo i lubię do niej wracać. Niestety narazie podaruje sobie drugą część do kupna nowego sprzętu!!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:03, legutt napisał:

MAAAAAAAAAAAAAAAM NERVERA MAAAAAAAAM. Własnie przyszedł pan, kazał zapłacić i zostawił paczuszke
:D

Jakiego masz, EK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w MOEJ ZAMOWIENIA przy NWN2 widnieje... NIC :/ ...wlasnie, zadnego info, czy wyslane czy tez nie ico sie dzieje... no i czemu paczki czesci osob zostaly wyslane wczoraj, a innych jeszcze nie? Po cholere ja zamawialem preorder?! Chyba po to bym dostal gre wczesniej lub CHOCIAZ z deniem premiery... a tu zapowiada sie na to, ze nie dostane jej wczesniej niz w poniedzialek, czyli 3 dni po premerze! No kurka! Okej... nie gdybam, wierze ze paczuszka przyjdzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze... niektorzy juz dostali... a inni nie... superancko, to mi sie podoba! CDP 3maj tak dalej! Sadze, ze to ostatnia gra jaka kupilem i wydawca byl CDP... bywma czesto za granica wiec i tam bede kupowal gry, nie mam ochoty wspomagac finansowo firmy ktora jest wobec mnie nie fer. Mam nadzieje, ze CDP bedzie sukcesywnie tracic klientow i zacznie o nich kiedys dbac, a nie traktowac jak zlo konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja zamówiłem tą EK jeszcze na wakacjach, jak tylko się pojawiła mozliwość w sklepie. To nie fair :/ nawet jeszcze nie jest wysłana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hellgate
Pewnie realizuja ostatnio zlozone zamowienai, czyli jesli zlozyl bys wczoraj, albo dwa dni temu, to dostal bys juz gre... Ci co zlozyli preordery wieki temu, czy z 2 tygodnie do tylu, poczekaja sobie jeszcze... Bo jestesmy na koncu listy... tak mi to wyglada, jak dla mnie eXtra! Czyli wniosek taki, chcesz dostac gre pare dni po premierze kupujac w gram.pl? Zloz preorder! A pomysle, ze moglbym jutro rano udac sie do sklepiku i kupic sobie NWN2, a tak... "czekaj debilu jak zes zlozyl preordera, dostaniesz giere MOZE w przyszlym tygodniu, a inni beda juz grac! Buhahaha! - Zakrzyknal prezes CDP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jestem tez ciekaw co z jutrzejsza premiera GUILD WARS PL i startem polskich serwerow... kazdy milczy, wiec pewnie znowu przeloza... Napsize to jeszcze raz! CDP to solidna firma! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować