Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przeróbki konsol w Australii ostatecznie legalne

27 postów w tym temacie

No to się Australijczycy ucieszą...legalne piraty, zwane także "kopią zapasową ". Wiadomo oczywiście, że ludzie robią kopię zapasowe, mając oryginalny produkt, ale nie oszukujmy się - taki chip to klucz do piracenia. Tak samo jak w przypadku poprzednich konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xarodon jakei legalne piraty rotfl ?? Piracka kopia zawse bedzie priacka kopia ,nielegalna . Tutaj chodzi tylko o regiony i o ich wyeliminowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby takie giganty jak Microsoft/Nintendo/Sony łatwo odpuściło pola w sprawie tych chipów
Napewno w niedługim czasie będzie oświadczenie że te Mod chipy szkodzą konsoli i ponoszą wielkie straty przez piractwo ;p
Hmm ciekawe jak by w polsce wprowadzili legalne przeróbki konsoli ? ;d chyba wogóle gry z sklepowych półek by nie znikały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wezcie pod uwage, ze czesc gier (mowimy o konsolach), nie zawsze wychodzi we wszystkich regionach zainteresowan (usa, jap i euro). i jedynym sposobem na pogranie w tego typu gre, jest albo sciagniecie sobie odpowiedniej konsoli, albo chip, badz jakis inny sposob na odpalenie importa (swap magic, import enabler). posiadam w mojej konsolowej kolekcji sporo importow (jakas 1/3 jesli idzie o gry konsolowe) i niestety, musze sie posilkowac roznymi takimi wynalazkami by w te gry pograc. ale coz, kazdy kiedy slyszy o chipie to mysli tylko o ''kopiach zapasowych'' i piraceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Nie ma się co dziwić. Australijczycy mają już dość traktowania ich przez koncerny jak obywateli którejś kategorii tylko dlatego, że ich kraj jest dość odległy. A skoro ktoś ich chce traktować, to oni jako kraj potraktują tego kogoś w ten sam sposób i jeszcze coś dorzucą jako ostrzeżenie, żeby nikt nie próbował z nimi kolejnych sztuczek. To są praktyczni, wolni i dumni ludzie. Nie mają zamiaru czuć się gorsi od Amerykanów, Brytyjczyków czy Japonczyków - i mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz do piracenia to nie mod chipy a wysokie ceny i nierówne premiery. Dobrze że to będzie legalne choć ja nie korzystam z mod chipów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nierowne premiery... europa dostanie ffxii i rogue galaxy jedyny ROK po premierze w japonii. ja sobie zdaje sprawe, ze proces lokalizacji gry to zmudna i dluga praca, ale jak ktos kaze czekac rok na gre, to piraci zacieraja rece i sprzedaja na kopy. a tylko kolekcjonerzy albo czekaja, albo importuja zza granicy. dlatego niech producenci konsol i wydawcy gier baaardziej sprezaja sie z robota i robia premiery w zdecydowanie mniejszych odstepach czasu, liczonych najlepiej dniach, max kilku tygodniach, ale nie miesiacach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uważam że kilka tygodni to już za dużo. Maks 2 tygodnie więcej bym nie czekał i ściągał z innego kraju grę. Np. PS2 mam ze swap magic bo kupiłem FFXII z USA więc wiadomo że już w europie nie kupie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyżby światełko w tunelu dla borykających się z absurdalnymi ograniczeniami regionalnymi? pomijając różnice w cenach, to opóźnienia premier (lub wręcz ich brak) są często skandaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie regionalizacja nie ma sensu przecierz jak kupuje legalnie grę, normalną tylko z innej czenśći świata to powinna mi się uruchomić bez żadnych problemów. Dobrze że przy okazji PS3 Sony nauczyło się przynaimiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować