Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przeróbki konsol w Australii ostatecznie legalne

27 postów w tym temacie

nieźle ''''kopie zapasowe'''' xP dobrze nazwane no nic takie chipy dołożą się prędzej czy później do światowego piractwa... (ale ja się tam nieznam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:56, Sita napisał:

Dla mnie regionalizacja nie ma sensu przecierz jak kupuje legalnie grę, normalną tylko z innej
czenśći świata to powinna mi się uruchomić bez żadnych problemów. Dobrze że przy okazji PS3
Sony nauczyło się przynaimiej.


taaa, gry na ps3 nie maja blokady regionalnej, ale gry z psx i ps2 uruchamiane na ps3 ja maja... gdzie tu sen, gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legalnosc przerobki nie oznacza legalnosci piratow. Chodzi o to ze dzieki przerobce mozna odpalic homebrew, a ze zostanie to wykorzystane do grania na kopiach.... Przerabianie konsol jest przeciez legalne w wiekszosci krajow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co zalegalizowanie zniesienia blokady regionalnej ma do piractwa? Tu chodzi o mozliwosc uruchamiania legalnych, "sklepowych" plyt, tyle ze z innych regionow, bo Australia lezy na zadupiu i psy tam d... szczekaja... Dla kraju z 5 milionami mieszkancow nie oplaca sie wprowadzac wielu tytulow dostepnych w innych czesciach swiata. Nikt tu nie mowi o "kopiach zapasowych" czy jakichkolwiek nieoryginalnych plytach. Jedyny zwiazek z piractwem to fakt, ze chipy oferujace zniesienie blokady regionalnej pozwalaja na ogol na zniesienie pozostalych zabezpieczen. Tyle, ze te dodatkowe "funkcje" chyba nadal sa w Australii nielegalne. Musza sie zatem pojawic nowe chipy, znoszace WYLACZNIE blokade regionalna. Zalegalizowanie dotyczy WYLACZNIE mozliwosci przerobek nieautoryzowanych przez Sony, a nie piractwa jako takiego.
A Sony pewnie po prostu oleje Australie i sie stamtad wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować