Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

FILMY - Cytaty wasze ulubione...

316 postów w tym temacie

Monolog Ptolemeusza pod koniec filmu Alexander spodobał mi się bardzo i na długo zapadł w pamięć. :)

"His tragedy was one of increasing loneliness and impatience with those who could not understand him, and if his desire to unite Greek and barbarian ended in failure... what failure? His failure towered over other men''s successes. I''ve lived... I''ve lived a long life, Cadmos. But the glory and the memory of man will always belong to the ones who follow their great visions. And the greatest of these is the one they now... call "Megas Alexandros" - the greatest Alexander of them all."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podoba się moment, gdy hobbici idą z Aragornem i pytają go o 2 śniadanie, lunch itp. Niezły polew. ;) A film to chyba każdy wie jaki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdemu zapadła w pamięć scena z "Jak rozpętałem II wojnę światową" z Grzegorzem Brzęczyszczykiewiczem :D. Dobra była też scena, jak podkopywali się pod płotem pod konfesjonałem, jak dawali znaki śpiewaniem, wynoszenie ziemi w skarpetach... ogólnie cały film był spoko :D.

Albo "Rybki z ferajny": "Chociaż matka nie ta sama, łączy nas braterska sztama! No, przybij płetwę, no, przybij, no czego nie przybijasz? No, jedziesz Sykes, jedziesz, wiem, że potrafisz, nie każdemu od razu wychodzi..." :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mr Anderson. Welcome back! We missed you." - nic nadzwyczajnego. Proste słowa ale w jaki sposób Hugo Weaving je wypowiedział. To dla mnie pozostanie wizytówką Matrixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba moment, w którym Frodo mówi do Gandalfa "szkoda, że Bilbo nie zabił Golluma, kiedy miał szansę"
Wtedy Gandalf mu odpowiada: "Szkoda? Szkoda, że Bilbo nie zabił go? Wielu żywych zasłuzyło na śmierć, a wielu poległych zasłuzyło na życie. Czy możesz dać im je, Frodo?".( Władca pierścieni: Drużyna pierścienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś wczoraj film Vinci na TVN ? Pamięta ktoś może jakie było hasło Cumy i tego górnika ? Wiem, że składało się z nazwisk piłkarzy. Jednym z nich był Beckenbauer, a drugi... ?
Pytam, bo mnie strasznie to rozśmieszyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 19:59, Erton napisał:

"Say hello to my little friend"
Kto wie z czego to cytat??


Taka była misja w Hitmanie:Codename 47:PP Trza było sprzątnąc bossa który dużo gadał jak sie w niego z miniguna pruło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować