Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 23:52, Mike napisał:

Obawiam się, że jutro EK nie dostaniesz :(


No to niestety będę musiał przyłączyć się do narzekających :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 23:48, slipcio napisał:

Poniewaz patrzac na wersje wydawana przez Atari, a na ta przez Was... wygladaja identycznie...
a jakos tak - dziwnie, pomyslalo mi sie, ze jak pelna polska wersja jezykowa to czemu nie jest
polski napis na pudelku... przeciez to PELNA polska wersja! Zatem przepraszam, zle sie wyrazilem
przyznaje, za co serdecznie przepraszam. Chodzilo m io czywiscie o to, ze ja uwazam, ze polsk
inapis bylby fajniejszy i bardziej by pasowal.


zatem Pax:) dalismy sobie po subiektywnym razie, dla mnie to tez duze emocje wydanie nwn2 , moze nawet wieksze niz dla was oczekiwanie na jego dostawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:52, Sathiel napisał:

A co do EK to właśnie o niej mówimy - leży w empiku teraz w tej chwili.


Hmmm wydaje mi sie to bardzo bardzo bardzo malo prawdopodobne.

Musialo by sie cos bardzo milego zdarzyc po 16, ale znajac zycie,
takie mile niespodzianki sie nie zdarzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:54, Veilaine napisał:

Oczywiście, to jasne, że płacisz i masz prawo wymagać dotrzymania warunków umowy (zawartej
ze sklepem w momencie złożenia zamówienia). Ale myślę sobie, że to nie jest kwestia zatrudnienia
większej ilości osób. Ot, myślę sobie (na podstawie tego co napisał Mike), że zleceniobiorca
(drukarnia, tłocznia itd.) nie wyrobiła z robotą odpowiedniej ilości zamówionego produktu na
czas, więc choćby cała ekipa sklepu się zes... znaczy wzięła do roboty na całą noc, to i tak
nie zapakuje wszystkiego, bo z pustego i Salomon (jak mawiają) nie naleje. Naturalnie nas to
powinno guzik obchodzić. Ale tak: okres przedświąteczny jest, to nie jest nigdy łatwy czas.
Naturalnie, nas nadal powinno to guuuzik obchodzić...
Ja też mam status "pakowanie", ale rozumiem amok i dziwny świąteczny czas w którym się to dzieje.
Jak najbardziej nie musisz rozumieć tego Ty. Mało tego, możesz to jak najbardziej rozumieć,
ale nie przyjmować do wiadomości, bo płacisz i wymagasz... i bez wątpienia masz rację, ale
oni też się nie obwieszą, żeby zadowolić wszystkich. Dlatego będą przepraszać, być może wysyłać
jakieś gratisy itd. itp.
No nic, pozdrawiam, dobrej nocki.


Plakacik gratis? Fajnie by bylo... ale by to znow uwydurzylo pakowanie... a zreszt, co juz z zapkowanymi pakami Rozpakowac je i wlozyc plakacik ? :D Zalamalbym sie namiejscu pakowaczy... ale karte od gram.pl na swieta mozan by dostac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:52, Sathiel napisał:

A co do EK to właśnie o niej mówimy - leży w empiku teraz w tej chwili.


o 23:56 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:55, czarnoksiężnik napisał:

Wk#$&#$%& mnie to! jeszcze masterlink nie pracuje w weekend! super! walić ten system! MOŻE
chociaż panowie powiecie mi jaki jest ROZMIAR koszulek?


Standardowy dla graczy... XXXXXXXXXXXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej nauczka dla Was na przyszłość - nie składajcie obietnic (terminów), których nie jesteście w stanie dotrzymać. I nie mówcie że to przypadek, jeszcze nie dostałem "upominku" za nightfall, a wcześniej też kilka razy było już o "preorderach" głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:57, migem napisał:

> A co do EK to właśnie o niej mówimy - leży w empiku teraz w tej chwili.

o 23:56 ???


Moze stoi pod Empikiem i widzi go z za szybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:57, migem napisał:

> A co do EK to właśnie o niej mówimy - leży w empiku teraz w tej chwili.

o 23:56 ???


a czemu nie ? moze i lezy :D tylko kupic nie idzie :D Ochroniarze wynosza by na allegro sprzedac za 250 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:55, czarnoksiężnik napisał:

Wk#$�$%& mnie to! jeszcze masterlink nie pracuje w weekend! super! walić ten system! MOŻE
chociaż panowie powiecie mi jaki jest ROZMIAR koszulek?


koszulki sa w trezch wymiarach M, L, XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 23:54, migem napisał:

zatem Pax:) dalismy sobie po subiektywnym razie, dla mnie to tez duze emocje wydanie nwn2 ,
moze nawet wieksze niz dla was oczekiwanie na jego dostawe.


Siema migem:) Czas sie pozegnac z forumowiczami, bo jak zaspimy to beda kolejne obsuwy;)

W imieniu CDP zyczymy wszystkim (w tej niezbyt przyjamnej chwili) dobrej nocy!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:57, Sathiel napisał:

Tak czy inaczej nauczka dla Was na przyszłość - nie składajcie obietnic (terminów), których
nie jesteście w stanie dotrzymać. I nie mówcie że to przypadek, jeszcze nie dostałem "upominku"
za nightfall, a wcześniej też kilka razy było już o "preorderach" głośno.


Wtedy to firma robiaca dziurki w kompaktach sie nie wyrobila... sorry za sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:57, slipcio napisał:

> Wk#$&#$%& mnie to! jeszcze masterlink nie pracuje w weekend! super! walić ten system!
MOŻE
> chociaż panowie powiecie mi jaki jest ROZMIAR koszulek?

Standardowy dla graczy... XXXXXXXXXXXXL



A co standardowy gracz taki gruby ? no tak, teraz juz sie po gry nie chodzi , gram przywozi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:57, slipcio napisał:

> > A co do EK to właśnie o niej mówimy - leży w empiku teraz w tej chwili.
>
> o 23:56 ???

Moze stoi pod Empikiem i widzi go z za szybki :D


Mhm i na polkach uklada go gosc w czerwonych portkach z futrzana czapka z paponem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram calkowicie Sathiela, lepiej milczec i zrobic mila niespodzianke, niz obiecac oraz wybitnie (i po raz kolejny) rozczarowac. Niemniej rozumiem, ze to nie w calosci od was zalezne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:58, Sathiel napisał:

migiem - lol, raczej jak leżało o 20 to o 24.56 też leży (chyba ze ktoś wszystkie zgarnął,
w co wątpię).


O 20:00 nie lezało.EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować