Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

AHA I JESZCZE JEDNO.
CHCE ZMIENIC ADRES DOSTAWY W TAKIM WYPADKU.
MAM NADZIEJE ZE CDP ZAUWAZY TEGO POSTA I MI NA TO ZEZWOLI.
NIE OPLACA MI SIE POPROSTU ZAMAWIAC NA ADRES SZKOLY BO W SOBOTE TAM NIKOGO NIEMA.
MUSZE NA DOMOWY.


PS.
NAPISALEM TEGO POSTA TAKIMI LITERAMI BY CDP GO ZAUWAZYL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 08:16, AKalemba napisał:

Coz, ja zamowilem NWN do firmy mojej mamy, a tam w sobote kurier nikogo nie zastanie, wiec
co mam zrobic w takiej sytuacji?


O widze, że nietylko ja teraz mam problem z sobotnim odebraniem przesyłki.
Cdp pozwólcie nam uaktualnić dane w adresie przesyłki.
W soboty zarówno firma kolegi jak i szkoła są zamknięte a my byśmy chcieli sobie pograć.
W piątek by się odebrało ale w sobote to już kicha
A coby się wam łatwiej szukało oto nr mego zamówienia:
zamówienie nr DB01520618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gwarancja dostawy, wolne żarty! Na polską wersję czekamy już ponad miesiąc. Skręca mnie jak pomyślę że grę zamawiałam 3 października a zagram w nią jako jedna z ostatnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos wczesniej napisal cos zabawnego i mial racje. Dolaczylismy do grona "frajerow", ktorzy zamowili pre-order w sklepie internetowym i w momencie, kiedy inni poszli do sklepu kupic i zachwycaja sie gra My siedzimy przed kompem i czekamy az z "pakowania....." zamieni sie na "wyslane".


ALE, nie ma co sie tak wylewnie okreslac- zlym, podirytowanym, sfrustrowanym. Zaplace za gre 40 zlotych mniej i uwazam, ze bylo warto. W tygodniu i tak nie mial bym czasu grze oddac sie z rozkosza. Wiec licze, ze chociaz na weekend bede mial pasjonujace zajecie.
Zreszta, po wielu przejsciach z sama zawartoscia pakietu i tak CDP postapilo szlachetnie uzupelniajac ow EK o dodatkowe gadzety.
I fakt, NWN2 bylo jedna z najbardziej oczekiwanych pozycji w tym roku, wiec CDP mialo pelne rece roboty. Starali sie, na koniec zmienili zawartosc co doprowadzilo zapewne do bajzlu.
Oczywiscie Wasze opinie sa prawdziwe, im powinno zalezec na stalym kliencie. To sa tylko ludzie, tak jak my popelniaja bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy spodziewałem się znacznie bardziej designerskiego podejścia przy tworzeniu opakowań Edycji Kolekcjonerskiej... Mówiąc o opakowaniu nie mam na myśli pudełka tylko tego, co znajduje się wewnątrz - pojemnika na płyty, podręczników itd... Może następnym razem CD Projekt ogłosiłoby konkurs na opakowania kolekcjonerskie kolejnej gry? Na naszym wydziale na pewno spotkałby się z aprobatą...
Pozdrawiam,
KJD, WAPW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko mam w domu edycje kolekcjonerskie i gothica 3, obliviona, baldur''s gate 1 i 2, icewind dale ( angielską ) i planescape torment oraz fallouty. Jestem z tego dumny, ale tyle nerwów ile straciłem przy tym pre orderze ( i jeszcze ta książka w empiku ) powoduje,że z tej edycji kolekcjonerskiej dumny raczej nie będę, SORRY JESUS. a tak w ogóle co to ma być, że byle pierdziel pójdzie do empiku i kupi EK + książkę a ja czekając tyle czasu jej nie dostanę. JA CHCE TĘ KSIĄŻKĘ, TERAZ ZARAZ I NARAZ. P.S. Pozdrowienia dla fanów Rhapsody i Eltona johna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 03:19, Goatus napisał:

Muszę powiedzieć że naprawdę bardzo się zawiodłem na CDP

Do tego stopnia że jeżeli kurier nie pojawi się z paczuszką w sobotę przed godziną 14 to nie
zobaczycie moich pieniędzy niestety. Co jak co ale zamawiałem grę w preorderze a to słowo do
czegoś zobowiązuje IMHO, szczególnie że wy jesteście bezpośrednim dystrybutorem tej gry na
Polskę. Rozumiem że macie dużo pracy itp itd ale to nie jest żadne wytłumaczenie. To że gra
pojawiła się już w czwartek (czy nawet w środę) w normalnych sklepach, w momencie gdy wysyłka
kolekcjonerskich (droższych) zamówionych w preorderze nawet miesiąc i więcej przed premierą
egzemplarzy nie została jeszcze rozpoczęta jest skandaliczne. Jak dla mnie to jest kwestia
priorytetów, i jak widać jest tu niestety spora różnica poglądów. Ja to widze tak: fani zamówili
bezpośrednio u was (czyli z pominięciem pośredników) na miesiąc (lub więcej) wczesnej, droższą
wersje gry, dając wam jasny obraz sytuacji oraz pewne zyski zanim gra jeszcze trafiła do tłoczni.
Oczywiste w takiej sytuacji jest że pierwsze co robicie to realizujecie _wszsystkie_ preordery
o dopiero potem zajmujecie się dystrybucją gry do sklepów gdzie będą mogli ją swobodnie nabyć
ludzie którym wcale nie koniecznie zależało na _jak najszybszym_ dostaniu jej w swoje ręce.
Oczywiste jak widać tylko dla mnie bo wy postanowiliście zrobić dokładnie na odwrót, czyli
generalnie można powiedzieć, od pewnej strony, zostaje ukarany za to że zamówiłem bezpośrednio
u dystrybutora w preorderderze droższą wersje gry, kilkoma dodatkowymi dniami oczekiwania w
stosunku.

Taki statystyczny kowalski w środę wyszedł sobie do empiku rozejrzeć się za prezentami i zobaczył
nwn2 stojące na półeczce, jeszcze ciepłe kiedy ja, fan serii który zamówił ją kilka tygodni
przed premierą, licząc że będzie mógł pograć w polską wersje gry jako jeden z pierwszych w
naszym kraju, muszę czekać bo wy macie poślizgi...

Do tego dochodzi jeszcze lekceważenie ze strony CDP, o ile dobrze pamiętam premiera była przekładana
nie raz czy dwa ale 3! Pierwsza data jaką pamiętam to był bodajże 6 grudnia czyli mikołajki
(i właśnie myśląc o takiej dacie zamówiłem tą grę w preorderze), potem nagle zrobił się z tego
7 grudnia, potem 8 a teraz wychodzi że 9. Jednakże ani razu nie dostałem maila informującego
mnie o jakiś problemach z realizacją zamówień choć musieliście o tym wiedzieć już sporo wcześniej.
Ba, mało tego maila że niedostane swojej paczki jutro w dniu premiery dostałem dopiero dzień
przed faktem.

Jedyny komentarz jaki mi się nasuwa to słowa pewnego rajdowca, z filmiku krążącego pewien czas
temu po internecie, gdy na jego trasie pojawił się zajmujący całą drogę ciągnik:

"Co to kur@$a jest!?"



Przyłączam się do wypowiedzi. Nie napisałbym tego lepiej.
shame on you cdp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:48, mordim3r napisał:

Dodam jeszcze, że wczoraj w moim empiku w Warszawie w galerii mokotów gra już wieczorem była
na półkach i nie mówie tu o wersji podstawowej

Najśmieszniejsze jest to, że oni najzwyczajniej w świecie mają nas głęboko. Wczoraj usłyszałem od członka ekipy, że jak mi się nie podoba to mogę wycofać zamówienie i dostanę pieniądze z powrotem. Szczegół jest taki, że dostanę je w ciągu 14 dni roboczych, czyli za +/- 3 tygodnie. Kalkulacja jest prosta - nie opłaca mi się to, lepiej poczekać do jutro = oni o tym wiedzą i mają nas w du.ie bo i tak przesyłki odbierzemy. Nie pierwszy i nie ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodam jeszcze, że wczoraj w moim empiku w Warszawie w galerii mokotów gra już wieczorem była na półkach i nie mówie tu o wersji podstawowej."

No jeżeli to jest prawda, a nie mam powodu nie wierzyć piszącemu, to już jest nie fair.

To co Empik tez zzamówił EK na 2-3 miesiące przed premierą że najpiejrw te sklepy otrzymały grę a dopiero później my zwykłe mróweczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro CDP dostanie EK od producenta dopiero dzis to :
1)skad EK w sieciach empik
2)czemu status naszych zamówien od wczoraj południa to "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki"?
Ktos nas tu robi w konia,delikatnie rzecz ujmując....
Mój drogi Migem skoro CDP wiedział ze nie ma fizycznej mozliwosci pakowania wczoraj nieistniejacego produktu CZEMU WPROWADZA NAS W BŁAD?
Wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:48, mordim3r napisał:

Dodam jeszcze, że wczoraj w moim empiku w Warszawie w galerii mokotów gra już wieczorem była
na półkach i nie mówie tu o wersji podstawowej


Cudnie... Zwłaszcza, że jeszcze wczoraj w nocy odpowiadający na posty ludzie z cdp zapierali się, że to niemożliwe... A jednak, to już kolejna osoba, która widziała EK w empiku - i nie powodów, by w to nie wierzyć.
Jakoś dla empiku zdążyli z pakowaniem, a dla zamawiających kilka miesięcy temu fanów - to już nie?! Paranoja, farsa, lekceważenie graczy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować