Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Jeśli jeszcze okaże się że w Empiku do edycji kolekcjonerskiej też dodają książkę to zdecydowanie rezygnuje z zamówienia przez gram.pl, mimo tego że tak długo się czeka na zwrot kasy.
Tak będę miał szybciej i do tego z książką gratis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006

Data złożenia: Pn, 04.12.2006 o godz. 18:13

Numer zamówienia: GF02760666

Numer przesyłki (listu przewozowego): OF6313922352 (sprawdź status przesyłki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:39, Andi0000 napisał:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006

Data złożenia: Pn, 04.12.2006 o godz. 18:13

Numer zamówienia: GF02760666

Numer przesyłki (listu przewozowego): OF6313922352 (sprawdź status przesyłki)


A moje od wczoraj rana pakują
LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guzik pomyś koszulke robić jna rozmia jak ty to sobie planowałeś, zadzwonią do ciebie? i do każdego aby to ugadac czy pujdą do szwalni dzieś i zaczną muwic prodze o 600 koszulek rozmiaru tego i tego to by zwiększyło czas wszystkiego, pakowania, wysyłki bo co takie głupoty tu malujecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andi000:
Nawet jak byś nie pisał że zamówiłeś werscje CE to bym na to sam wpadł biorąc pod uwage chorą satysafakcję z jaką prezentujesz status swojego zamówienia. Tyko po to aby napawać się nieszczęściem tych którzy czekają na swoja wersje gry.
LG to moja wersja i siła spokoju pokona przeciwności losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:50, Skaurus napisał:

Andi000:
Nawet jak byś nie pisał że zamówiłeś werscje CE to bym na to sam wpadł biorąc pod uwage chorą
satysafakcję z jaką prezentujesz status swojego zamówienia. Tyko po to aby napawać się nieszczęściem
tych którzy czekają na swoja wersje gry.
LG to moja wersja i siła spokoju pokona przeciwności losu.


Niema emocjii, jest spokój
Dobro zwycięży
Tako żecze bigmagic z klanu Valzar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:39, Andi0000 napisał:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006

Data złożenia: Pn, 04.12.2006 o godz. 18:13

Numer zamówienia: GF02760666

Numer przesyłki (listu przewozowego): OF6313922352 (sprawdź status przesyłki)


Ja mam tak samo. martwi mnie jednak przewidywana data dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak - na 2, 3 tyg przed premiera zamkniecie rozmiarowki i cynk do firmy produkujacej nadruki ile nadrukow na jakich rozmiarach....- taka premia dla tych ktorzy np. zaplacili przelewem czy dla tych ktorzy zlozyli zamowienie szybko... przeciez to zaden problem cos takiego zrobic - wiem bo sam taka akcje organizowalem dla blisko 200 osob...
a reszta to juz by dostala losowo coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:19, allinone napisał:

No to na 11-12 jest przewidywany termin a nie na 9,.. tak jak mowilem kurier nie pracuje w
weekend

Kurier pracuje w sobote.
moze po prostu z tym 9 to była sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:19, allinone napisał:

No to na 11-12 jest przewidywany termin a nie na 9,.. tak jak mowilem kurier nie pracuje w
weekend

Kurier pracuje, o ile ktoś mu za jego pracę w sobotę dodatkowo zapłaci... Wnioski z terminu 11-12.12. możemy wyciągnąć sobie sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a dostaliście takiego maila od CDP, gdzie przepraszali, że nie wyrobili się na dzisiaj z dostawą i dołożą wszelkich starań by wszystkie egzemplarze EK trafiły do nas jutro? To jest dobra wiadomość, choć faktycznie niepokoi mnie na karcie zamówienia data dostarczenie 11-12. Czy ktoś z CDP może wypowiedzieć się na ten temat? Bo jeśli przesyłki nie dojdą jutro, to ja z chęcią mogę się wybrać do siedziby Masterlinka w Lublinie i odebrać, ale muszę wiedzieć na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:17, Valkanis napisał:

Ludzie, a dostaliście takiego maila od CDP, gdzie przepraszali, że nie wyrobili się na dzisiaj
z dostawą i dołożą wszelkich starań by wszystkie egzemplarze EK trafiły do nas jutro? To jest
dobra wiadomość, choć faktycznie niepokoi mnie na karcie zamówienia data dostarczenie 11-12.
Czy ktoś z CDP może wypowiedzieć się na ten temat? Bo jeśli przesyłki nie dojdą jutro, to ja
z chęcią mogę się wybrać do siedziby Masterlinka w Lublinie i odebrać, ale muszę wiedzieć na
czym stoję.


Ja nie dostałem takiego mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować