Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 16:19, heyboy napisał:

> Ludzie, a dostaliście takiego maila od CDP, gdzie przepraszali, że nie wyrobili się na

Dnia 08.12.2006 o 16:19, heyboy napisał:


Ja nie dostałem takiego mejla.



Dziwne, ja dostałem go o godzinie 00:11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kur.. kur.. kur.. kur.. kur.. kur.. kur.. kur.. mać... a jeszcze wczoraj ktoś obiecywał w nocy że nie szkoda wam zapłacić za to że kurier będzie jeździł w sobote z paczkami... i co i znów macie nas w dupie! bo co z tego jak my tu sobie marudzimy a i tak nikt z was się tym za bardzo nie przejmnie bo jesteście bardziej niż pewni tego że i tak wam się sprzeda więc poco się denerwować nie? coraz mniej mi [i chyba nie tylko mi] CDP i gram.pl przestaje się podobać...

...

Aż ktoś się serio wkurzy i was do sądu poda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:26, planteater napisał:

Ja nawet nie wiem gdzie jest moja paczka jest bo w masterlinku jej nie ma, więc po co pisać
że wysłane jak nie wysłane ?

Przeciez Masterlink musi je wprowadzic do bazy a wprowadzenie okolo 2000 sztuk (jesli tyle jest) moze troche zajac. Wiec sie zastanow co piszesz. Paczka nie zaginela, tylko baza jest aktualizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że przesyłka będzie jutro (o ile będzie), bo dzisiaj mam kilka ważnych rzeczy do zrobieniaw czym NWN2 pewnie by trochę przeszkadzał;)

Zamówiłem CE, bo nie lubię beżowego (biel może być) i lawful (chaotic good było by idealne). Teraz jak prawdziwy kolor CE to też tak średnio wygląda. Zachciało mi się raz edycji limitowanej i nie wiem czy dobrze zrobiłem.

Tam jakieś koszulki mają być? Super pewnie z moimi 190cm wzrosty się nie zmieszczę...

Coraz bardziej zastanawiam się czy nie poczekać na wyczerpanie zapasów edycji i sprzedać, a samemu kupić zwykłę wydanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:29, Bartoshs napisał:

kur.. kur.. kur.. kur.. kur.. kur.. kur.. kur.. mać... a jeszcze wczoraj ktoś obiecywał w nocy
że nie szkoda wam zapłacić za to że kurier będzie jeździł w sobote z paczkami... i co i znów
macie nas w dupie! bo co z tego jak my tu sobie marudzimy a i tak nikt z was się tym za bardzo
nie przejmnie bo jesteście bardziej niż pewni tego że i tak wam się sprzeda więc poco się denerwować
nie? coraz mniej mi [i chyba nie tylko mi] CDP i gram.pl przestaje się podobać...


Sorry, ale ani nie szkoda nam płacić ani nikogo nie mamy w .... Ani tez nie jestesmy pewni, ze nam sie cos sprzeda. Wiem, ze generalnie jest nerwowo, ale chwila refleksji by sie czasem przydala...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:55, El Pingwinho napisał:

Nie no kur**. CDP nadal mam pakowanie. **** mnie obchodzi ze wysyłacie maile skoro gry doszly
do niektorych juz wczoraj


Rozumiem, ze nie miales okazji zapoznac sie z caloscia sytuacji. Tylko EK jest o 48h-72h opozniona, normalne edycje wyszly tak jak planowalismy i juz doszly wczesniej niz EK. EK bedzie dostarczana jutro.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 00:52, Mike napisał:

Sorry, ale ani nie szkoda nam płacić ani nikogo nie mamy w .... Ani tez nie jestesmy pewni,
ze nam sie cos sprzeda. Wiem, ze generalnie jest nerwowo, ale chwila refleksji by sie czasem
przydala...

M.


Jeżeli dziś przyjdzie gra to zwracam honor, a to że wam sie cały nakdład edycji kolekcjonerskiej takiej gry jak Neverwinter Nights 2 nie sprzeda to jakos nie wierze ;) i tego są wszyscy świadomi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:02, eRyahXa0SDarth Wojte napisał:

Hm, co to jest,

Drobna informacja o wydaniu Edycji Kolekcjonerskiej, podziekowania za zakup tej gry, zyczenia dlugich nocy sprzedzownych przy tym produkcie oraz podpic pana Marcina Iwinskiego, tory jest wspolzalozycielem CDP. Mala rzecz, a cieszy :). Do tego papier nie jest jakims tam papierem ksero tylko dosyc gruba tekturka z porowata faktura ...

Dnia 09.12.2006 o 22:02, eRyahXa0SDarth Wojte napisał:

i czemu tego nie ma w mojej edycji? ;)

A to juz pytanie do BOKu CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest to limitowana edycja? czy mogę liczyć na to że dostanę ją jeszcze gdzieś przed świętami?
widzę że jest jeszcze versja good, tą też zamówię, ale potrzebuje OBU :P prezenty ;] ładniej będzie wyglądało jak jedno dostanie evil, drugie good i będzie to samo a jednak nie do końca.
Mam nadzieję że coś da się zrobić.. chyba że mam kupić od kogoś, a szukałem już trochę, wersję evil za trzysta złotych O_o

z góry dzięki za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Nasze wydania kolekcjonerskie z założenia są limitowane, ma to być wyjątkowa edycja dla wyjątkowych klientów – w przypadku największych tytułów roku – także dla najszybciej reagujących…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 10:17, Anim napisał:

/ciach/
Nasze wydania kolekcjonerskie z założenia są limitowane, ma to być wyjątkowa edycja dla wyjątkowych
klientów – w przypadku największych tytułów roku – także dla najszybciej reagujących…

Czy w przypadku rejestracji Edycji kolekcjonerskiej otrzymuje się instrukcję/poradnik do częsci 1 w postaci pliku PDF ? Może jest na samej płycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować