Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Jest wersja Chaotic Evil, a co z Lawfull Good? Poza tym "Klimatyczny amulet - dla wersji czarnej w kolorze czarnym, dla wersji białej w kolorze matowego srebra" to zwykły breloczek. Pudełko takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo wreszcie :P myslalem ze nwn1 bedzie tylko podstawka a tu diamentowa edycja jeszcze dolozyli :P
czyli jakby odjac jeszcze 46zl od tych 159 to płace niewiele drozej od zwyklej edycji :D oni mnie zawsze zaskakuja ::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:56, Andarak napisał:

Po angielsku? (tzn. gra i instrukcja)


Nie rob z siebie idioty. Ludzie siedza ze 2 miechy (chyba) nad polonizacja a ty z takim tekstem :P lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będe płakał bo nawet status mojej EK się nie zmienił, cały czas do wysłania i chyba dostane dopiero po weekendzie. A zapłaciłem już w poniedziałek za EK ;( Smutno się robi że tak to załatwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie napisaliście, że amulet to breloczek do kluczy? Narzekałem bardzo na to, że dostanę jakieś nieprzydatne to... kupsko, a tak, to nawet się cieszę. ;) Czekam na paczkę, mam nadzieję, że jutro już będzie... będzie, prawda?

Aa, w newsie jest błąd - lawful pisze się przez jedno "l".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:00, Matir007 napisał:

TO MA BYĆ AMULET ?! Klimatyczny amulet ?! Przecież to wisiorek na klucze !!
btw. gdzie zdjęcia EK LG ?


Spokojnie. Dokupujesz sobie rzemyk do tego i już masz amulet. Przynajmniej ja tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no...w końcu coś konkretnego :D Juz się nei mogę doczekać mojego NWN2 :D (Zło! Górą! :D)
Szkoda ze nie ma zdjęć obu wrsji...i dali tylko CE(ale chociąz wiem jak moja wersja będzie wyglądać :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Unikalne cechy w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikalnych broni oraz magiczna złota aura nad postacią gracza."

Czyli co, zapłać więcej to będziesz miał lepszego bohatera? Ładnie to tak? Masz kasę - twój hero ma wypasiony ekwipunek, świeci się na złoto (?) i zawsze będzie miał lepszą obronę od tego, który siedzi przed starszym monitorem, bo tego drugiego nie stać na EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować