Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 18:57, Marco Polo napisał:

Celibat da się obejść, elfkę przeciągnąć na ciemną stronę mocy, a o paladynów będę się martwił
później. Najpierw przyjemność, później sieczka ;-]



Tak, ale elfie paladynki mają magiczny pas cnoty +38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:00, Valkanis napisał:

> Celibat da się obejść, elfkę przeciągnąć na ciemną stronę mocy, a o paladynów będę się
martwił
> później. Najpierw przyjemność, później sieczka ;-]


Tak, ale elfie paladynki mają magiczny pas cnoty +38


Więc przydadzą się "drobne" zdolności złodziejskie i obsługa młota pneumatycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:56, Urgh napisał:

Ma ktoś może Ek status "wysłana"?


Medievala 2 EK zaczęli wysyłać od około 20, więc trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to mnie wyglad juz zaczal walic.... CDP co z wysylka? Wyslaliscie dzisz paczki, czy dopiero jutro to zrobicie? i czy dojada do nas w piatek? Czy mam olac to zamowienie i isc jutro do Media i doplacic te 40 zl zeby sobie spokojnie pograc? Status zamowienia ciagle na etapie pakowania jest:/ A ja zaby nie bylo zamowilem CE wersje :D Zlo musi wreszcie zatriumfowac!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaaa, glosy rewelacyjne - profesjonalizm w kazdym calu.
Mialem nie kupowac zadnych gier przez najblizsze miesiace ale jak tak dalej pojdzie to chyba skusze sie w NWN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:03, MarasG napisał:

Zlo musi wreszcie zatriumfowac!!!
:D


Popieram! ^^ Nareszcie jakiś kolejny zły głos :D. Bo coś się na tym forum zbyt praworządnie zaczęło robić... ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówie, że te problemy z wysyłką to sparwka ZŁA!
Tymczasem pożegnam się z wami i dousłyszenia jutro. Jutro spotkamy się tutaj jako szczęśliwi posiadacze NwN2 EK LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:05, Fokusia napisał:

> Zlo musi wreszcie zatriumfowac!!!
> :D

Popieram! ^^ Nareszcie jakiś kolejny zły głos :D. Bo coś się na tym forum zbyt praworządnie
zaczęło robić... ;P.


A ja zamówiłem obie wersje, ale popieram ZŁO :D Dla odmiany zło powinno zatriumfować ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec jednak nie bylo powodow do zmartwien. Na koniec CDP mile mnie zaskoczylo. Czyli, tak jak powiedzialem na poczatku, szykuje sie HIT :P.
W tym watku sie wybije i powiem, ze jestem praworzadnie dobry :P.
Pozdro dla Was i podziekowania dla CDP za wysmienita wersje KE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeszcze jedno spostrzeżenie. Nie wiem zauważyliście, ale instrukcja do gry zwiększyła swoją objętość. Początkowo była mowa o ok. 80 stronach, natomiast teraz jest dwa razy więcej! Jak dla mnie to świetna wiadomość, bo uwielbiam wyczerpujące instrukcje (nie to co w Herosach, gdzie nie umieścili najpotrzebniejszych wiadomości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nawet jeśli dziś wyślą gry, to trzeba będzie i tak czekac az Masterlink się ruszy-.-. Mam nadzieję, że będą dostarczać paczki w sobotę...a nawet jeśli tak, to itak się zanudzę do tego czasu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:15, Paladynka napisał:

Kurcze, gdyby było wiadomo - wóz albo przewóz, to by się trochę uspokoił....Najgorsze jest
to czekanie....:-(



Jak jutro wyślą to ja postaram się odebrać osobiście paczkę w siedzibie Masterlinka. Będę musiał przejechać co prawda kilka kilometrów, ale warto dla weekendu z Neverwinterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:51, Marco Polo napisał:

Nie wiem dlaczego ale te spiczaste uszy strasznie mnie kręcą ;-]

hmm, a co powiesz na Mistrza Yodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować