Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 22:54, heyboy napisał:

> Jak dostałem znaczy że wysłali.

Kolekcjonerkę dostałeś?


Nie, zwykłą kolekcjonerka mnie nie kręci no chyba żeby więcej questów było to prędzej bym nabył, ew mogło by być mniej bugów ;-) też bym nabył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:39, takeo napisał:

w popularność EK, ale skoro 2000 to nakład całkowity a niektóre z nich można jeszcze kupić..


To nie tak, normalnie 500 szt miało iść do Empiku i Media, ale zmniejszyliśmy tą ilość i dodatkowe sztuki wystawione są na GRAM. Ale nie jest ich dużo.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:56, czarnoksiężnik napisał:

Drowy nie sprzysięgną się z żadną podrzędną rasą, Dom Beanre poprowadzi nas ku chwalebnemu
zwyciężtwu


Bigmagic z klanu Valzar niezapomni takiej zniewagi. Miej się na baczności plugawy drowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:00, wherewolf napisał:

Nie, zwykłą kolekcjonerka mnie nie kręci no chyba żeby więcej questów było to prędzej bym
nabył, ew mogło by być mniej bugów ;-) też bym nabył ;-)


No widzisz. Tu wiele osób czeka aż wyślą kolekcjonerkę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:37, migem napisał:


> "Neverwinter Nights" to nazwa wlasna, nie ulegajace tlumaczeniu, ale chaotic evil
nie
> jest zadna nazwa wlasna, to zdanko majace na celu podkreslic charkter wersji, ktore jak
najbardziej
> powinno byc tlumaczone jesli gra jest sprzedawa w naszym kraju, a tym bardziej w pelnej
polskiej
> wersji. Nie jest to WIELKI blad, ale pozostawia pewien niesma, poniewaz widac, ze ktos
poszedl
> na latwizne, a nie powinno tak sie stac, gdyz 200zl za gre to spora suma, mimo ze stac
mnie
> na taka kosztownosc, ale zawsze. Za 200 zl mozna by oczekiwac czego lepszego, a napewno
dostawy
> w terminie.

Slipcio druchu znowu czytam o kolejnym skandalu, który wykryłeś, więc powiem tak, CELOWO zostawiliśmy
oryginalną pisownię obu rodzajów edycji, bo w moim przekonaniu ich tłumaczenie na ( praworządny
dobry i chaotyczny zły) było nie zręczne, w oryginale lepiej brzmiały, jakbym je przetumaczył
napisałbyś , że poełniam świętokradctwo i nie słucham głosu fanów. Reasumując każdy fan D&D
lepieij kojarzy okreselnioa chaotic evil i lawful good niz nasze polskie odpowiedniki, wybralismy
zatem ta wersje i nie kierowałą nami łatwizna.


Ja tam lepiej znam lepiej nazwy praworządny dobry i chaotyczny zły niż ich angielskie odpowiedniki gdyż jakby nie patrzeć to podręczniki do D&D w Polsce są wydawane po.... Polsku. Tak samo jak NWN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hej!

Odnośnie wysyłki EK, to nie wiem dlaczego nikt z ekipy gram nie dał żadnej informacji. Domniemuję, że chcą podać rano jakąś informację w 100% potwierdzoną i z konkretami.

Z tego co ja wiem, to stopień komplikacji EK spowodował, że ich pakowanie trwało dłużej niż planowaliśmy i niż nasz podwykonawca się wcześniej zobowiązał. W związku z tym wysyłki EK nie zostały nadane równo z normalnymi edycjami tak jak było to zaplanowane.

Ze strony CDP przepraszam, bo to myśmy w sumie nie dali rady dostarczyć EK do GRAM na wcześniej obiecany termin:(((

Pewnie skończy się na wielkich oficjalnych przeprosinach i dostawach na sobotę/poniedziałek.
Niestety staramy sie jak mozemy, ale zlozona rzeczywistosc elektronicznej rozrywki czasem nas weryfikuje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ze jak. EK wyslano ale przepraszasz za to ze dopiero dzisiaj? Czy po prostu dzisiaj wyslano czesc, reszte postaracie sie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:37, migem napisał:


> "Neverwinter Nights" to nazwa wlasna, nie ulegajace tlumaczeniu, ale chaotic evil
nie
> jest zadna nazwa wlasna, to zdanko majace na celu podkreslic charkter wersji, ktore jak
najbardziej
> powinno byc tlumaczone jesli gra jest sprzedawa w naszym kraju, a tym bardziej w pelnej
polskiej
> wersji. Nie jest to WIELKI blad, ale pozostawia pewien niesma, poniewaz widac, ze ktos
poszedl
> na latwizne, a nie powinno tak sie stac, gdyz 200zl za gre to spora suma, mimo ze stac
mnie
> na taka kosztownosc, ale zawsze. Za 200 zl mozna by oczekiwac czego lepszego, a napewno
dostawy
> w terminie.

Slipcio druchu znowu czytam o kolejnym skandalu, który wykryłeś, więc powiem tak, CELOWO zostawiliśmy
oryginalną pisownię obu rodzajów edycji, bo w moim przekonaniu ich tłumaczenie na ( praworządny
dobry i chaotyczny zły) było nie zręczne, w oryginale lepiej brzmiały, jakbym je przetumaczył
napisałbyś , że poełniam świętokradctwo i nie słucham głosu fanów. Reasumując każdy fan D&D
lepieij kojarzy okreselnioa chaotic evil i lawful good niz nasze polskie odpowiedniki, wybralismy
zatem ta wersje i nie kierowałą nami łatwizna.


Migem, druchu... nie wykrywam skandali... po prostu po poslku by m isie bardziej pdobalo, ale to moja sugestywna opinia... ale ciesze sie ze ktos z CDP czyta moje posty... tak byc musi jesli napsiales: ...o kolejnym skandalu, który wykryłeś... ...no ba! Zawsze do uslug! Staram sie jak moge... zatem przestancie TWORZYC skandale, to nie bedzie trzeba ich wykrywac... bo jak by to powiedziec, zbyt fer to nie jestescie... ale to tez moje subiektywne zdanie... Zatem, migem, druchu... przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie trzeba było przesunąć premiery powiedzmy na 13 grudnia? I wyprzedzę tłumaczenie - wielu gramowiczów narzekało by na przesuwanie daty premiery. No, ale cóż. Wielu z nas chciałoby zagrać w NWN2 już w ten weekend :) a tu się kolejna kicha robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:11, Mike napisał:

Ciach


czyli po polnocy dostane:

Witaj ,

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonerską Edycję NEVERWINTER NIGHTS 2.

Z przykrością musimy potwierdzić wcześniejszą informację (otrzymaną od nas w poniedziałek), że deklarowany wcześniej termin dostawy Twojej przesyłki dwa dni przed premierą, nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego mocno opóźniona dostawa gotowych nośników z grą do CD Projekt, co wpłynęło na znaczne przesunięcie terminów konfekcji edycji kolekcjonerskiej, która dopiero w dniu dzisiejszym odbierana jest z produkcji.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to czwartek 8 grudnia, z terminem doręczenia na 11 grudnia.
Przypominamy, że koszt przesyłki kurierskiej dla przesyłek z Edycją Kolekcjonerksą NEVERWINTER NIGHTS 2 pokrywa w całości CD Projekt.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl

pfff prosze jesli w przyszlym roku beda Wam chcieli dac nagrode "najlepszy dystrybutor roku" nie przyjmijcie jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:15, Mistic napisał:

Znaczy ze jak. EK wyslano ale przepraszasz za to ze dopiero dzisiaj? Czy po prostu dzisiaj
wyslano czesc, reszte postaracie sie jutro?


Gram poda szczegoly rano, ja ich nie znam o 16 wychodzilem z pracy na spotkanie, a od tej godziny wiele moglo sie zmienic...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:11, Mike napisał:


Hej!

Odnośnie wysyłki EK, to nie wiem dlaczego nikt z ekipy gram nie dał żadnej informacji. Domniemuję,
że chcą podać rano jakąś informację w 100% potwierdzoną i z konkretami.

Z tego co ja wiem, to stopień komplikacji EK spowodował, że ich pakowanie trwało dłużej niż
planowaliśmy i niż nasz podwykonawca się wcześniej zobowiązał. W związku z tym wysyłki EK nie
zostały nadane równo z normalnymi edycjami tak jak było to zaplanowane.

Ze strony CDP przepraszam, bo to myśmy w sumie nie dali rady dostarczyć EK do GRAM na wcześniej
obiecany termin:(((

Pewnie skończy się na wielkich oficjalnych przeprosinach i dostawach na sobotę/poniedziałek.
Niestety staramy sie jak mozemy, ale zlozona rzeczywistosc elektronicznej rozrywki czasem nas
weryfikuje :(((



Hmmm....

Dopiero zaczynam grę a tu bugów.... nie no co jest ? Spodziewałem się, że będzie mniej. np. gość każe mi otworzyć skrzynkę w której jest dla mnie broń, otwieram a tam ..... PUSTO !!!

LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:18, Mike napisał:

Gram poda szczegoly rano, ja ich nie znam o 16 wychodzilem z pracy na spotkanie, a od tej godziny
wiele moglo sie zmienic...


Jeżeli to rano będzie wedle 18 to ja dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...w oryginale lepiej brzmiały, jakbym je przetumaczył napisałbyś , że poełniam świętokradctwo i nie słucham głosu fanów

Migem no sorrki, ale ty to chyba musisz byc strasznie pokrzywdzony przez ZLYCH, wiecznie narzekajacych klientow... napewno bym tak nie napisal... jesli uwazsz ze ZBYT, marudze... to moze zaowaz, ze nagla kasacja "2 dni przed premiera" i nie zmieniajacy sie status zamowienia od rana... + duza szansa na to, ze NWN2 EK zostanie mi dostarczona grubo po terminie (w preorderze!) nie jest godna pochwaly.

To ze mi sie nie podoba pudelko, czy nie przetlumaczony na nim napis, to moja SUGESTYWNA ocena... jednym sie podoba mnie, nie... ale doceniam wlozona prace... tylko, ze niezmienia to faktu, ze troszke zawaliliscie sprawe.

Zatem wybacz, ze wykrywam skandale i marudze... ale nikt nikomu łachy nie robi... ja place Wam za gre, nie dajecie mi jej za friko... jak place to mam prawo wymagac - takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:15, heyboy napisał:

To nie trzeba było przesunąć premiery powiedzmy na 13 grudnia? I wyprzedzę tłumaczenie - wielu
gramowiczów narzekało by na przesuwanie daty premiery. No, ale cóż. Wielu z nas chciałoby zagrać
w NWN2 już w ten weekend :) a tu się kolejna kicha robi.


Nie mozemy tak swobodnie przesuwac premier, zwlaszcza w ostatniej chwili, jak dowiadujemy sie, ze nie otrzymalismy obiecanej partii towaru od podwykonawcy. W tym przypadku EK. Miala byc dzis rano na magazynie, ale z tego co wiem jej nie dostalismy, gdyz nie byla gotowa na czas.

Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to moze zaowaz,

Dnia 07.12.2006 o 23:20, slipcio napisał:

ze nagla kasacja "2 dni przed premiera" i nie zmieniajacy sie status zamowienia od rana...
+ duza szansa na to, ze NWN2 EK zostanie mi dostarczona grubo po terminie (w preorderze!) nie
jest godna pochwaly.


Popieram Cię Slipcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować