Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Mike wiesz co, my nie mamy do was pretensji nawet o to, że grę dostaniemy (powiedzmy) 13. Nam chodzi o to że obiecaliście nam ją wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:41, Mistic napisał:

Eh, nie chce mowic nic zlego, ale zamawianie na gram.pl to czasami przypomina sesje, trwa dlugo
jak cholera, strasznie stresujace i ciezkie do przezycia, ale jak juz sie skonczy to hohoh,
tyle powodow do radosci albo do smutku. Ja czekam jutro RANO na jakies info, nalezy nam sie
jesli zawalono termin.


Ale wiadomo było od rana, że zawalą z wysyłką a infa nie podali dzisiaj. Za jutrzejsze info serdecznie dziękuję... :/
Odszczekam wszystko jeśli jednak wysłali dzisiaj i jutro kurier z przesyłeczką zadzwoni do mych drzwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:36, Polpager napisał:

Witaj Mike

Wiadomo cos nt. patcha 1.03 do polskiej wersji?? Bo czytalem ze sa problemy z jego instalacja.
Co prawda czekam na EK ale jak ja tylko dostane (miejmy nadzieje ze jutro) to chcialbym cieszyc
sie gra a nie denerwowac bugami.

POzdr.


Niestety nic nie wiem, poza tym, ze z autorami mamy goraca linie. Jako, ze nie jestesmy takim malym rynkiem na NWN2 na swiecie to mysle, ze nie bedzie problemow z patchami PL.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zle to zrozumiales, masz prawo do swojej subiektywnej oceny, podobnie jak ja mam prawo do rownie subiektywnej riposty. W pewien spsoob wyraziles swoja opinie stawiajac ja jako zarzut, a nie jako swtierdzenie, jesli napisalbys ..mi podoba sie bardziej wersja z przetlumaczonymnapisem to nie ma sprawy, ale ty napisales ze zostawilismy napis bo poszlismy na latwizne itp .. a to nie jest juz wyrazanie opinii tylko stawianie zarzutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:36, heyboy napisał:

Poza tym co już wcześniej napisałem, to skoro wiadomo było już rano, że będzie obsuwa, to czemu
nie pojawiło się jakieś info o opóźnieniu? To raczej nielogiczne jest co nie?


Generalnie jest tak, że jak jest jakiś problem, to informacja wychodzi wtedy gdy na 100% znane jest jego rozwiązanie. Domyślam się tylko, że gram do momentu otrzymania ostatniej sztuki EK od podwykonawcy nie chce puszczać niepotwierdzonych informacji. Sądzę, że do rana wszystko się wyjaśni, bo nawet jak ostatnie sztuki nie doszły dziś, to po calej nocy pakowania, na rano powinny być gotowe (dla niezorientowanych, pakowanie gier premierowych odbywa się w systemie trzyzmianowym 24h/dobę).

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:45, czarnoksiężnik napisał:

WiEcie co mnie boli, ze jutro frajerzy pobiegną do sklepów i bedą mieć gre PRZED NAMI!



ta gra juz jest w sklepach , nie trzeba czekac bylo do jutra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:39, libero85 napisał:

nie chce mi sie szukac : Gdzie jest sortownia masterlinka w wawie ? chyba sie tam ustawie
pod drzwiami i bede czatowal na transport z CDP. Mnie tylko jest smutno ze poraz kolejny w
tych debilnych sklepach dla tlumu gra jest szybciej niz u zagorzalych fanow . wiem ze juz na
ten temat wiele napisano ale niesmak pozostaje :/


Gry nawet nie zobaczymy w biurze. Idzie bezpośrednio z fabryki do firmy realizującej wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:45, migem napisał:

Zle to zrozumiales, masz prawo do swojej subiektywnej oceny, podobnie jak ja mam prawo do rownie
subiektywnej riposty. W pewien spsoob wyraziles swoja opinie stawiajac ja jako zarzut, a nie
jako swtierdzenie, jesli napisalbys ..mi podoba sie bardziej wersja z przetlumaczonymnapisem
to nie ma sprawy, ale ty napisales ze zostawilismy napis bo poszlismy na latwizne itp .. a
to nie jest juz wyrazanie opinii tylko stawianie zarzutow.


Poniewaz patrzac na wersje wydawana przez Atari, a na ta przez Was... wygladaja identycznie... a jakos tak - dziwnie, pomyslalo mi sie, ze jak pelna polska wersja jezykowa to czemu nie jest polski napis na pudelku... przeciez to PELNA polska wersja! Zatem przepraszam, zle sie wyrazilem przyznaje, za co serdecznie przepraszam. Chodzilo m io czywiscie o to, ze ja uwazam, ze polsk inapis bylby fajniejszy i bardziej by pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:46, Sathiel napisał:

A na dodatek większość z nas już za tą grę zapłaciła...


Na pewno nie będzie problemu z anulowaniem zamówienia i zwrotem pieniędzy.

CDP to nie firma krzak i z takimi rzeczami nie ma najmnijeszego problemu.

Pozostaje kwestia edycji EK, jej w sklepach szybciej niż u Was w domach na pewno nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy jak będzie. Jeśli przesyłki zostały wysłane i jutro swoją dostanę to odwołam (tutaj) wszystko złe co powiedziałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:50, Sathiel napisał:

Ekhm... Nie no nie ma problemów z anulowaniem... ale na pieniądze się czeka 14 dni (sprawdzałem)...


To calkowicie normalne ;) Akurat tu na CDP nie ma co narzekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 23:48, libero85 napisał:

ta gra juz jest w sklepach , nie trzeba czekac bylo do jutra :/


To nie tak. Z tego co wiem, część EMPiKów i chyba Media Markt dostała dziś towar aby na jutrzejszą premierą był na 100% dostępny od samego rana. Część sklepów zaczęła jednak wystawiać gry od razu po dostawie nie czekając na jutrzejszą oficjalną premierę.

Jednak dopiero od jutra gra będzie na pewno wszędzie w sprzedaży.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:50, heyboy napisał:

Pożyjemy, zobaczymy jak będzie. Jeśli przesyłki zostały wysłane i jutro swoją dostanę to odwołam
(tutaj) wszystko złe co powiedziałem. :D


Obawiam się, że jutro EK nie dostaniesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:52, Sathiel napisał:

A co do EK to właśnie o niej mówimy - leży w empiku teraz w tej chwili.


No ładnie, ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:52, Mike napisał:


> ta gra juz jest w sklepach , nie trzeba czekac bylo do jutra :/

To nie tak. Z tego co wiem, część EMPiKów i chyba Media Markt dostała dziś towar aby na jutrzejszą
premierą był na 100% dostępny od samego rana. Część sklepów zaczęła jednak wystawiać gry od
razu po dostawie nie czekając na jutrzejszą oficjalną premierę.

Jednak dopiero od jutra gra będzie na pewno wszędzie w sprzedaży.

M.


Co nie zmienia faktu ,ze mozna byla ją juz DZIS kupic... zreszta, jak juz psialem kumpel dwa domy dlaje tez dostal swojego NWN2 z gram.pl - DZIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, to jasne, że płacisz i masz prawo wymagać dotrzymania warunków umowy (zawartej ze sklepem w momencie złożenia zamówienia). Ale myślę sobie, że to nie jest kwestia zatrudnienia większej ilości osób. Ot, myślę sobie (na podstawie tego co napisał Mike), że zleceniobiorca (drukarnia, tłocznia itd.) nie wyrobiła z robotą odpowiedniej ilości zamówionego produktu na czas, więc choćby cała ekipa sklepu się zes... znaczy wzięła do roboty na całą noc, to i tak nie zapakuje wszystkiego, bo z pustego i Salomon (jak mawiają) nie naleje. Naturalnie nas to powinno guzik obchodzić. Ale tak: okres przedświąteczny jest, to nie jest nigdy łatwy czas. Naturalnie, nas nadal powinno to guuuzik obchodzić...
Ja też mam status "pakowanie", ale rozumiem amok i dziwny świąteczny czas w którym się to dzieje. Jak najbardziej nie musisz rozumieć tego Ty. Mało tego, możesz to jak najbardziej rozumieć, ale nie przyjmować do wiadomości, bo płacisz i wymagasz... i bez wątpienia masz rację, ale oni też się nie obwieszą, żeby zadowolić wszystkich. Dlatego będą przepraszać, być może wysyłać jakieś gratisy itd. itp.
No nic, pozdrawiam, dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować