Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 00:15, migem napisał:

> ale wiecie co - wybredne towarzycho z nas. Co post to wieksze wymagania. Na początku dyskusji

> chodziło skład i to co bedzie. Jak dostajesz wiecej np. koszulke to juz sa wonty o jej
rozmiar.
> Hehe niewiem ale ja bym doszedł do wniosku by nawet ich nei dawac. Wtedy nie było by tej
burdy
> na forum o rozmiar.

Dokladnie taka plynie dla mnie na przyszlosc przeslanka:)


Zamaist koszulki, trzeba bylo zrobic pudelko takie jak Gothic3 EK mial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:17, migem napisał:

> Wiecie, akurat pracuję w drukarni offsetowo/sitodrukowej i wiem, że z rozmiarami nigdy
nie
> było problemów (niezależnie od nakładów), tylko trzeba było je zebrać. Jeżeli panowie
z CDP
> nie są zadowoleni z usuług obecnej drukarni, proszę o kontakt ;)

Mhm i twoja drukarnia dalby rade dokonac konfekcji 2000 pakietow produktu w sklad ktorego wchodzi
38 niezaleznych elemntow wbogacajac go dodatkowo o parametr do kazdego indywidualnego produktu
podlaczyc inny rozmiar koszulki wybierajac z 4 dostepnych rozmiarów w ciagu dwoch dni roboczych
?

Nie narzucając się - tylko Was pogrążasz - daliści to do drukarni dwa dni temu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:18, slipcio napisał:

> > ale wiecie co - wybredne towarzycho z nas. Co post to wieksze wymagania. Na początku
dyskusji
>
> > chodziło skład i to co bedzie. Jak dostajesz wiecej np. koszulke to juz sa wonty
o jej
> rozmiar.
> > Hehe niewiem ale ja bym doszedł do wniosku by nawet ich nei dawac. Wtedy nie było
by tej
> burdy
> > na forum o rozmiar.
>
> Dokladnie taka plynie dla mnie na przyszlosc przeslanka:)

Zamaist koszulki, trzeba bylo zrobic pudelko takie jak Gothic3 EK mial :P


Nie starczylo czasu bardzo bardzo dlugo czeka sie na takie pudelko, skora na nie jest sprowadzana az z Włoch, na Gothica 3 zdazylismy na NWN2 juz nie, zreszta nie jestem fanem powtarzania pomyslow.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli już wszystko jest jasne. Jutro już żadne info nie jest potrzebne... I zgadzam się ze slipciem, że lepsze by było pudełko porządne zamiast koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:19, Sathiel napisał:

> > Wiecie, akurat pracuję w drukarni offsetowo/sitodrukowej i wiem, że z rozmiarami
nigdy
> nie
> > było problemów (niezależnie od nakładów), tylko trzeba było je zebrać. Jeżeli panowie

> z CDP
> > nie są zadowoleni z usuług obecnej drukarni, proszę o kontakt ;)
>
> Mhm i twoja drukarnia dalby rade dokonac konfekcji 2000 pakietow produktu w sklad ktorego
wchodzi
> 38 niezaleznych elemntow wbogacajac go dodatkowo o parametr do kazdego indywidualnego
produktu
> podlaczyc inny rozmiar koszulki wybierajac z 4 dostepnych rozmiarów w ciagu dwoch dni
roboczych
> ?
Nie narzucając się - tylko Was pogrążasz - daliści to do drukarni dwa dni temu ??


Chodzi o konfekcje nie o drukowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:19, Sathiel napisał:

> > Wiecie, akurat pracuję w drukarni offsetowo/sitodrukowej i wiem, że z rozmiarami
nigdy
> nie
> > było problemów (niezależnie od nakładów), tylko trzeba było je zebrać. Jeżeli panowie

> z CDP
> > nie są zadowoleni z usuług obecnej drukarni, proszę o kontakt ;)
>
> Mhm i twoja drukarnia dalby rade dokonac konfekcji 2000 pakietow produktu w sklad ktorego
wchodzi
> 38 niezaleznych elemntow wbogacajac go dodatkowo o parametr do kazdego indywidualnego
produktu
> podlaczyc inny rozmiar koszulki wybierajac z 4 dostepnych rozmiarów w ciagu dwoch dni
roboczych
> ?
Nie narzucając się - tylko Was pogrążasz - daliści to do drukarni dwa dni temu ??


A kiedy mieli? Duzo premir, wykonanie materialo graficznych, projekt... staraj sie jak moga, tylko ze im nie idzie... ale beda swieta, to wysla oplatek do CDP z zyczeniami - "w tym roku wtop nie bedziecie miec" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba o kontakt była z przymrużeniem oka, bo wiem, że pewnie nie podołalibyśmy z całością takiego zamówienia (chociaż nie dam głowy). Mimo wszystko szkoda, że nie pytaliście o rozmiar, ale trudno, koszulke najwyżej dostanie narzeczona lub siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

migem idz juz spać bo ty sie tu wykończysz. Oni sa jak nieumarli. Będa sie naradzać w nieskończonośc z innymi pretensjami. Nie starczy ci HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:19, migem napisał:

> > > ale wiecie co - wybredne towarzycho z nas. Co post to wieksze wymagania. Na
początku
> dyskusji
> >
> > > chodziło skład i to co bedzie. Jak dostajesz wiecej np. koszulke to juz sa wonty

> o jej
> > rozmiar.
> > > Hehe niewiem ale ja bym doszedł do wniosku by nawet ich nei dawac. Wtedy nie
było
> by tej
> > burdy
> > > na forum o rozmiar.
> >
> > Dokladnie taka plynie dla mnie na przyszlosc przeslanka:)
>
> Zamaist koszulki, trzeba bylo zrobic pudelko takie jak Gothic3 EK mial :P

Nie starczylo czasu bardzo bardzo dlugo czeka sie na takie pudelko, skora na nie jest sprowadzana
az z Włoch, na Gothica 3 zdazylismy na NWN2 juz nie, zreszta nie jestem fanem powtarzania pomyslow.




...nie jestem fanem powtarzania pomyslow... fakt dekturowe opakowanie, to prawdziwa rzadksoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witaj ,

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonerską Edycję Neverwinter Nights 2.

Z przykrością musimy potwierdzić informację, że deklarowany wcześniej termin dostawy Twojej przesyłki w dniu premiery nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego opóźniona kompletacja pudełek z EK prowadzona przez CD Projekt dopiero w dniu dzisiejszym (7 grudnia). Skutkiem tego, gry do wysyłki otrzymamy w piątek.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to piątek 8 grudnia, z opcją doręczenia na 9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl"

Czyli rozumiem można liczyć na powtórkę sytuacji z GW:Nightfall, gdy Mastserlink dostarczał też w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zreszta nie jestem fanem powtarzania pomyslow.

A dlaczego nie powtarzać dobrych pomysłów? Oczywiście nie do znudzenia, ale w tym przypadku bardzo takie pudełko by pasowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:21, takeo napisał:

migem idz juz spać bo ty sie tu wykończysz. Oni sa jak nieumarli. Będa sie naradzać w nieskończonośc
z innymi pretensjami. Nie starczy ci HP


Prawda, ide spac..bo czeka mnie jeszcze praca nad Broken Swordem, Jade Empire i kilkom innym grami na styczen,luty i marzec ...tymrazem juz jednak bede mial choiaz jeden elemnt z glowy koszulke, po wstepnej analizie rozumiem ze nikomu nie jest potrzrebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:22, heyboy napisał:

>zreszta nie jestem fanem powtarzania pomyslow.

A dlaczego nie powtarzać dobrych pomysłów? Oczywiście nie do znudzenia, ale w tym przypadku
bardzo takie pudełko by pasowało...


Ale tektura to cos innego, to powiew swierzosci... tylko, ze NWN2 EK bardzo przypomina, wydaniem, nowego Total War... eeeeee... ile mozna, koszulki zawsze byly, sa i beda problematycznym dodatkiem... co innego jak kupuje sie w sklepie i na pudelku widnieje rozmiar, tak jak to bylo za czasow PLANESCAPE TORMENT. Ale wysylkowo? Popieram pomysl zeby koszulek nie dawac... zmiast tego mozna byl odac ksiazke jak za czasow Baldurs Gate - jesli nie pudelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co się stanie, jeżeli w sobotę kurier zapuka pod adres, na który ma dostarczyć gre (podałem adres do pracy - o ja naiwny chciałem gre przed weekendem) i nikogo tam nie zastanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:25, dfens napisał:

co się stanie, jeżeli w sobotę kurier zapuka pod adres, na który ma dostarczyć gre (podałem
adres do pracy - o ja naiwny chciałem gre przed weekendem) i nikogo tam nie zastanie???


Zadzwoni pod podany numer, ktory pdoales zakladaja konto w sklepie gram.pl - proste? Jasne? Zrozumiale? Ale... sa tacy cwani kurierzy, ktorym robic sie nie chce i nie dzwonia, tylk wpisuja w protokul, ze byl, nie bylo i pdo telefonem nie zastal. Zalezy na jakiego trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować