Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

dfens może stwierdzić ze jej nei chcesz i sobie ją zatrzyma. po robocie zmęczony rozpakuje twój egzemplarz i se popyka:) żartuje oczywiście. nie przejmuj sie w takich przesylkach nic nie ginie. dostaniesz następnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:27, migem napisał:

ksiazke masz dodawana w empiku w promocji.


Ale ja kupuje w gram.pl i wersje kolekcjonerska... wiec co ze mam w Empiku? Ja tylko daje przykladowy pomysl - na przyszlosc... bo ksiazka w BG byla fajnym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam wręcz przekonana że na moim pudełku polskiej wersji NWN EK zobacze napis PRAWORZĄDNY DOBRY. W końcu kupuje polską wersję gry. Wygląda mi to na ogromną niekonsekwencje.

Swoją drogą czy treści zawarte na stronie http://www.gram.pl/sklep.asp stanowią publiczną oferte handlową w rozumieniu prawa?

I czy dobrze rozumiem ze umieszczenie na karcie katalogowej produktu w sklepie pojecia "gwarancja dostawy na 2 dni przed premierą" to publiczne zobowiązanie się sprzedawcy do dostawy zamawianego produktu w ściśle określonym czasie? (gwarancja «poręczenie, że coś nastąpi albo że jest prawdziwe»)

Mikołajki w tym roku sie niestety nie udały i jest mi z tego powodu baaaaaaaaaardzo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:28, slipcio napisał:

> ksiazke masz dodawana w empiku w promocji.

Ale ja kupuje w gram.pl i wersje kolekcjonerska... wiec co ze mam w Empiku? Ja tylko daje przykladowy
pomysl - na przyszlosc... bo ksiazka w BG byla fajnym dodatkiem.


Możesz popatrzeć jak ładnie wygląda okładka i kupić jeszcze jedno NWN2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:33, Ilona napisał:

Ja byłam wręcz przekonana że na moim pudełku polskiej wersji NWN EK zobacze napis PRAWORZĄDNY
DOBRY. W końcu kupuje polską wersję gry. Wygląda mi to na ogromną niekonsekwencje.

Swoją drogą czy treści zawarte na stronie http://www.gram.pl/sklep.asp stanowią publiczną oferte
handlową w rozumieniu prawa?

I czy dobrze rozumiem ze umieszczenie na karcie katalogowej produktu w sklepie pojecia "gwarancja
dostawy na 2 dni przed premierą" to publiczne zobowiązanie się sprzedawcy do dostawy zamawianego
produktu w ściśle określonym czasie? (gwarancja «poręczenie, że coś nastąpi albo że
jest prawdziwe»)

Mikołajki w tym roku sie niestety nie udały i jest mi z tego powodu baaaaaaaaaardzo przykro.

Teoretycznie jest, w praktyce - napis znikł po kilku(nastu) dniach. I jak im to udowodnisz ? Państwo liczą na to, że nikomu się nie będzie chciało ich ścigać za jeden dzień obsuwy i jak widać nieźle na tym wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:33, heyboy napisał:

> > ksiazke masz dodawana w empiku w promocji.
>
> Ale ja kupuje w gram.pl i wersje kolekcjonerska... wiec co ze mam w Empiku? Ja tylko daje
przykladowy
> pomysl - na przyszlosc... bo ksiazka w BG byla fajnym dodatkiem.

Możesz popatrzeć jak ładnie wygląda okładka i kupić jeszcze jedno NWN2...


O lol... ale okladka jes brzydka i to mnie boli... dla mnie jest brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:35, Sathiel napisał:

> Ja byłam wręcz przekonana że na moim pudełku polskiej wersji NWN EK zobacze napis PRAWORZĄDNY

> DOBRY. W końcu kupuje polską wersję gry. Wygląda mi to na ogromną niekonsekwencje.
>
> Swoją drogą czy treści zawarte na stronie http://www.gram.pl/sklep.asp stanowią publiczną
oferte
> handlową w rozumieniu prawa?
>
> I czy dobrze rozumiem ze umieszczenie na karcie katalogowej produktu w sklepie pojecia
"gwarancja
> dostawy na 2 dni przed premierą" to publiczne zobowiązanie się sprzedawcy do dostawy
zamawianego
> produktu w ściśle określonym czasie? (gwarancja «poręczenie, że coś nastąpi albo
że
> jest prawdziwe»)
>
> Mikołajki w tym roku sie niestety nie udały i jest mi z tego powodu baaaaaaaaaardzo przykro.

Teoretycznie jest, w praktyce - napis znikł po kilku(nastu) dniach. I jak im to udowodnisz
? Państwo liczą na to, że nikomu się nie będzie chciało ich ścigać za jeden dzień obsuwy i
jak widać nieźle na tym wychodzą...


Co niezmienai faktu, ze takim postepowaniem kiedys ktos moze im zrobic kolo dupy... jak by to byla Ameryka, to by musieli jutro oglosic bankructwo, bo tam do sadu ida z byle czym i zwykle... odszkodwanai daja :) A tu? 2000 niezadowolonych klientow? Jajć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:35, slipcio napisał:

O lol... ale okladka jes brzydka i to mnie boli... dla mnie jest brzydka.


Nie wiem, nie kłócę się bo nie widziałem.

PS. migem poszedł spać i oby nie przynosił już nigdy więcej takich wieści jak dzisiaj. Tego sobie i Wam życzę. Tak bez okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:37, heyboy napisał:

> O lol... ale okladka jes brzydka i to mnie boli... dla mnie jest brzydka.

Nie wiem, nie kłócę się bo nie widziałem.

PS. migem poszedł spać i oby nie przynosił już nigdy więcej takich wieści jak dzisiaj. Tego
sobie i Wam życzę. Tak bez okazji :D


Klienic, GRACZE! Ciepria a ci spia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze walnac offtopa... jutro NIBY maja wystartowac polskie serwery i polska wersja jezykowa GUILD WARS, czy bylo jakies dodatkowe info o tym, bo nic na gram.pl znalezc nie moge... a jak milcza, to... echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:39, Sathiel napisał:

Notabene znajdzie się "kilku" świadków na tekst "dwa dni przed premierą", więc problemów nie
będzie... Może najwyższy czas ?


Bunt? A czemuż by nie? OK ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serce sie kraja jak Ilona posze ze jest jej przykro. Czy wy zapominacie ze jesteśmy elitarną społecznością:) tylko 2000 osób w Polsce do niej może należeć. Dajcie jakąs pozytywną puentę na noc bo za dużo tu zarzutów. Myśle ze to z powodu emocji ale czy nie mogły by one mieć innego wyrazu? bardziej pozytywnego. Przeciesz to tylko kilka dni. Gdzie te słowa "czekałem dwa miechy to dwa dni są niczym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:40, slipcio napisał:

Musze walnac offtopa... jutro NIBY maja wystartowac polskie serwery i polska wersja jezykowa
GUILD WARS, czy bylo jakies dodatkowe info o tym, bo nic na gram.pl znalezc nie moge... a jak
milcza, to... echhh...

Miłego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:41, eRyahXa0SDarth Wojte napisał:

a jaka jest szansa,z e w sobote gra dojdzie? ;]]].

Taka sama jak ta, że miała dojść dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:40, takeo napisał:

serce sie kraja jak Ilona posze ze jest jej przykro. Czy wy zapominacie ze jesteśmy elitarną
społecznością:) tylko 2000 osób w Polsce do niej może należeć. Dajcie jakąs pozytywną puentę
na noc bo za dużo tu zarzutów. Myśle ze to z powodu emocji ale czy nie mogły by one mieć innego
wyrazu? bardziej pozytywnego. Przeciesz to tylko kilka dni. Gdzie te słowa "czekałem dwa miechy
to dwa dni są niczym"?


Raczej... "Czekalem dwa miechy... i jeszcze poczekam" ;)
Osobiscie nie widze w tym nic kolorowego... ale to nic... przeciez to tylko gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah ja już nie mam siły się na nich denerwować. Nie wiem czemu ale za każdym razem reaguję tak samo. Powinienem się już przyzwyczaić... Dobranoc wszystkim, do zobaczenia w "lepszym świecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:40, takeo napisał:

serce sie kraja jak Ilona posze ze jest jej przykro. Czy wy zapominacie ze jesteśmy elitarną
społecznością:) tylko 2000 osób w Polsce do niej może należeć. Dajcie jakąs pozytywną puentę
na noc bo za dużo tu zarzutów. Myśle ze to z powodu emocji ale czy nie mogły by one mieć innego
wyrazu? bardziej pozytywnego. Przeciesz to tylko kilka dni. Gdzie te słowa "czekałem dwa miechy
to dwa dni są niczym"?


Czekałem dwa miechy to chcę mieć grę po dwóch miechach, a nie po dwóch miechach i dwóch dniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować