Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 00:46, heyboy napisał:

> serce sie kraja jak Ilona posze ze jest jej przykro. Czy wy zapominacie ze jesteśmy elitarną

> społecznością:) tylko 2000 osób w Polsce do niej może należeć. Dajcie jakąs pozytywną
puentę
> na noc bo za dużo tu zarzutów. Myśle ze to z powodu emocji ale czy nie mogły by one mieć
innego
> wyrazu? bardziej pozytywnego. Przeciesz to tylko kilka dni. Gdzie te słowa "czekałem dwa
miechy
> to dwa dni są niczym"?

Czekałem dwa miechy to chcę mieć grę po dwóch miechach, a nie po dwóch miechach i dwóch dniach
:P


Widzocznie CDP jest zbyt pewny swojej pozycji... oj... OJ... kiedys sie im dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:47, slipcio napisał:

Widzocznie CDP jest zbyt pewny swojej pozycji... oj... OJ... kiedys sie im dostanie.


No ba! W przyszłym roku nie dostaną mego głosu na imperatora jeśli nie dostanę dzisiaj NWN2, czyli na 99,9% (godz. 00:49)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slipcio zaślepia cie złość bo nie masz jeszcze gry. poczekaj jak ją dostaniesz to pierwsze posty to bedzie "jaka fajna gra! a te dodatki i za te cene:)" ja tez nie mam gry a a tak to postrzegam.mam nadzieje ze nie jako jedyny bo przeliczenia może sobie zrobić każdy i 160 PLN to niewiele za tak wiele. Tym razem juz na bank Dobranoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie rzecz biorąc to w tym wypadku CDP spieprzylo na calej lini - wedlug mnie NWN2 byl najbardziej oczekiwanym tytulem tego roku a przynajmniej okresu... i zamiast poświęcić się najbardziej tej akurat grze to jeszcze sie dowiaduje że:

a)nie na czas...
b)nic poza oschłym mailem że jest szansa że jutro (sobota 9.XII.2006) będe miał grę a nie jak było na początku (5.XII.2006) gdy każdy zamiawiał grę
c)w empikach/mediamartkach/saturnach jest już od wczoraj (7.XII.2006)
d)a do tego jeszcze Ci którzy kupią w empiku/mediamartkcie/saturnie do edycji kolekcjonerskiej poza standardowym pakietem dostaną jeszcze książkę...

Czy według CDP/gram.pl jest to normalne? I nie chcę żeby zaraz mnie ktoś zbeształ że mi sie cos nie podoba tylko postawcie się na naszym miejscu - jako klijętów. Co wtedy Wy byście powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że naprawdę bardzo się zawiodłem na CDP

Do tego stopnia że jeżeli kurier nie pojawi się z paczuszką w sobotę przed godziną 14 to nie zobaczycie moich pieniędzy niestety. Co jak co ale zamawiałem grę w preorderze a to słowo do czegoś zobowiązuje IMHO, szczególnie że wy jesteście bezpośrednim dystrybutorem tej gry na Polskę. Rozumiem że macie dużo pracy itp itd ale to nie jest żadne wytłumaczenie. To że gra pojawiła się już w czwartek (czy nawet w środę) w normalnych sklepach, w momencie gdy wysyłka kolekcjonerskich (droższych) zamówionych w preorderze nawet miesiąc i więcej przed premierą egzemplarzy nie została jeszcze rozpoczęta jest skandaliczne. Jak dla mnie to jest kwestia priorytetów, i jak widać jest tu niestety spora różnica poglądów. Ja to widze tak: fani zamówili bezpośrednio u was (czyli z pominięciem pośredników) na miesiąc (lub więcej) wczesnej, droższą wersje gry, dając wam jasny obraz sytuacji oraz pewne zyski zanim gra jeszcze trafiła do tłoczni. Oczywiste w takiej sytuacji jest że pierwsze co robicie to realizujecie _wszsystkie_ preordery o dopiero potem zajmujecie się dystrybucją gry do sklepów gdzie będą mogli ją swobodnie nabyć ludzie którym wcale nie koniecznie zależało na _jak najszybszym_ dostaniu jej w swoje ręce. Oczywiste jak widać tylko dla mnie bo wy postanowiliście zrobić dokładnie na odwrót, czyli generalnie można powiedzieć, od pewnej strony, zostaje ukarany za to że zamówiłem bezpośrednio u dystrybutora w preorderderze droższą wersje gry, kilkoma dodatkowymi dniami oczekiwania w stosunku.

Taki statystyczny kowalski w środę wyszedł sobie do empiku rozejrzeć się za prezentami i zobaczył nwn2 stojące na półeczce, jeszcze ciepłe kiedy ja, fan serii który zamówił ją kilka tygodni przed premierą, licząc że będzie mógł pograć w polską wersje gry jako jeden z pierwszych w naszym kraju, muszę czekać bo wy macie poślizgi...

Do tego dochodzi jeszcze lekceważenie ze strony CDP, o ile dobrze pamiętam premiera była przekładana nie raz czy dwa ale 3! Pierwsza data jaką pamiętam to był bodajże 6 grudnia czyli mikołajki (i właśnie myśląc o takiej dacie zamówiłem tą grę w preorderze), potem nagle zrobił się z tego 7 grudnia, potem 8 a teraz wychodzi że 9. Jednakże ani razu nie dostałem maila informującego mnie o jakiś problemach z realizacją zamówień choć musieliście o tym wiedzieć już sporo wcześniej. Ba, mało tego maila że niedostane swojej paczki jutro w dniu premiery dostałem dopiero dzień przed faktem.

Jedyny komentarz jaki mi się nasuwa to słowa pewnego rajdowca, z filmiku krążącego pewien czas temu po internecie, gdy na jego trasie pojawił się zajmujący całą drogę ciągnik:

"Co to kur@$a jest!?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to było chyba po czesku :)
ja preordera zrobiłem 3 miesiąnce temu
przypomina mi sie kabaret jak to pewien klient może jeszcze poczekać bo juz czeka od roku(chyba) i jeden dzien znowu nie bendzie dlaniego prawie rużnicą a nowy klient musi mieć załatwionne na teraz bo kolejy dzień wydłuzy jego czas na obsługe dwukrotniee ..ehhh tylko ludzie kupujoncy NWN2 wcale nie muszą być swiadomi jak namenczyli sie preeoderzy EK...niby nic ale wienkszość to najwienkszi fanowie seri ktuzi nie mogą spokojnie zająć sie czymś tylko co godzine dwie sprawdzają infa co z ich EK...psychicznie padają ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taką nadzieję że będe jednym z pierwszych grajacych w NWN EK, a będe grał chyba jako jeden z ostanich. Eh nie zamówie już więcej EK bo nie warto lepiej EMPIK czy cuś wybrać i tam kupić. Pre-Orderowcy zostali olani przez CDP i przez to stracił w ich oczach dużo. Mam chociaż nadzieje że warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ludziki - normalnie jakbyście mieli zaraz zejśc z tego świata i przez wredny gram.pl będziecie grac w NWN2 jeden dzień krócej. Przecież nic sie nikomu nie stanie ze poczekacie ten dzien dłużej.
Tez mialem nadzieje juz dzisiaj pograc no ale trudno. Zapominacie chyba o tym, że w MM czy w Empiku dostalibyscie gre duzo drozej niz w gram z wykorzystaniem Wirtualnym Pieniędzy.
Ja tam moge poczekac ten jeden dzien ze swiadomoscią że za takie wypasione wydanie zaplacilem 40 zł mniej niz jak bym mial kupic w sklepie - no ale moze ja jakis dziwny jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt olał swoich staych klientów. Człowiek kupuje ich gry, rejestruje na stronie, zbiera jakieś wirtualne pieniądze, wszystko po to żeby nabić kasę dystrybutorowi. A on co olewa swoich najważniejszych klientów. Maila z wiadomością że dostane paczkę w sobotę dostałem w nocy z czwartku na piątek o 00:10. Dopiero wtedy się dowiedzieli że nie zdążą??? A dzwoniłem do działu wysyłek i we wtorek i w środę i Pani przekonyywała mnie że paczka dotrze do mnie w piątek. A miało być 2 dni przed premierą. Ja rozumiem że w moim przypadku niewiele zarobią bo dostałem grę za 159,90 i przesyłka na koszt wydawcy. Ale to nie znaczy że za to że jestem uczciwy i nie ściągam gier z sieci za darmo, mam być kopany w DUPE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 06:26, moose napisał:

Ehhh ludziki - normalnie jakbyście mieli zaraz zejśc z tego świata i przez wredny gram.pl będziecie
grac w NWN2 jeden dzień krócej. Przecież nic sie nikomu nie stanie ze poczekacie ten dzien
dłużej.
Tez mialem nadzieje juz dzisiaj pograc no ale trudno. Zapominacie chyba o tym, że w MM czy
w Empiku dostalibyscie gre duzo drozej niz w gram z wykorzystaniem Wirtualnym Pieniędzy.
Ja tam moge poczekac ten jeden dzien ze swiadomoscią że za takie wypasione wydanie zaplacilem
40 zł mniej niz jak bym mial kupic w sklepie - no ale moze ja jakis dziwny jestem?


To nie chodzi już tylko o grę ale o zasadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak zrobiłem z Guild Warsem, mam zrobić tak z NWN2 EK? Wątpię żę w empiku dostanę teraz EK - jeśli już tam jest tzn że dla CDP nie liczy sę klijent tylko zysk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 03:19, Goatus napisał:

Muszę powiedzieć że naprawdę bardzo się zawiodłem na CDP

Do tego stopnia że jeżeli kurier nie pojawi się z paczuszką w sobotę przed godziną 14 to nie
zobaczycie moich pieniędzy niestety. Co jak co ale zamawiałem grę w preorderze a to słowo do
czegoś zobowiązuje IMHO, szczególnie że wy jesteście bezpośrednim dystrybutorem tej gry na
Polskę. Rozumiem że macie dużo pracy itp itd ale to nie jest żadne wytłumaczenie. To że gra
pojawiła się już w czwartek (czy nawet w środę) w normalnych sklepach, w momencie gdy wysyłka
kolekcjonerskich (droższych) zamówionych w preorderze nawet miesiąc i więcej przed premierą
egzemplarzy nie została jeszcze rozpoczęta jest skandaliczne. Jak dla mnie to jest kwestia
priorytetów, i jak widać jest tu niestety spora różnica poglądów. Ja to widze tak: fani zamówili
bezpośrednio u was (czyli z pominięciem pośredników) na miesiąc (lub więcej) wczesnej, droższą
wersje gry, dając wam jasny obraz sytuacji oraz pewne zyski zanim gra jeszcze trafiła do tłoczni.
Oczywiste w takiej sytuacji jest że pierwsze co robicie to realizujecie _wszsystkie_ preordery
o dopiero potem zajmujecie się dystrybucją gry do sklepów gdzie będą mogli ją swobodnie nabyć
ludzie którym wcale nie koniecznie zależało na _jak najszybszym_ dostaniu jej w swoje ręce.
Oczywiste jak widać tylko dla mnie bo wy postanowiliście zrobić dokładnie na odwrót, czyli
generalnie można powiedzieć, od pewnej strony, zostaje ukarany za to że zamówiłem bezpośrednio
u dystrybutora w preorderderze droższą wersje gry, kilkoma dodatkowymi dniami oczekiwania w
stosunku.

Taki statystyczny kowalski w środę wyszedł sobie do empiku rozejrzeć się za prezentami i zobaczył
nwn2 stojące na półeczce, jeszcze ciepłe kiedy ja, fan serii który zamówił ją kilka tygodni
przed premierą, licząc że będzie mógł pograć w polską wersje gry jako jeden z pierwszych w
naszym kraju, muszę czekać bo wy macie poślizgi...

Do tego dochodzi jeszcze lekceważenie ze strony CDP, o ile dobrze pamiętam premiera była przekładana
nie raz czy dwa ale 3! Pierwsza data jaką pamiętam to był bodajże 6 grudnia czyli mikołajki
(i właśnie myśląc o takiej dacie zamówiłem tą grę w preorderze), potem nagle zrobił się z tego
7 grudnia, potem 8 a teraz wychodzi że 9. Jednakże ani razu nie dostałem maila informującego
mnie o jakiś problemach z realizacją zamówień choć musieliście o tym wiedzieć już sporo wcześniej.
Ba, mało tego maila że niedostane swojej paczki jutro w dniu premiery dostałem dopiero dzień
przed faktem.

Jedyny komentarz jaki mi się nasuwa to słowa pewnego rajdowca, z filmiku krążącego pewien czas
temu po internecie, gdy na jego trasie pojawił się zajmujący całą drogę ciągnik:

"Co to kur@$a jest!?"



Goautus popieram cie w 100%
W cpd jest zlew na klientów.
Dodam do tego jeszcze to że wysłałem maila w poniedziałek z zapytaniem o dodatki w ek i odpowiedzi niema nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować