Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

zazwyczaj staram sie nie denerwować, ale tym razem mi sie nie udało :/ a miał być taki pikny dzień :/
do tego miły głos Magdy z CDP przez tel. mówi że nie moge do niej przyjechać na jagiellońską bo oni tych gier tam nie mają.. pieknie..
jak mi NWN2 przyjdzie tak jak gothic 3 (TYDZIEŃ po premierze, mimo że z pre-orderu) to sie zbulwersuje jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:14, Skaurus napisał:

To znalazłęm żeby jeszcze sie bardziej pognębić (nie jestem masochista) :)
http://www.allegro.pl/item147485555_neverwinter_nights_2_ek_chaotic_evil_pre_order].html


Taak, a najpiękniejszy w opisie aukcji jest ten napis: "Gra jest już dostępna. Wysyłka od Ręki". Podobijajmy się jeszcze bardziej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:14, Fokusia napisał:

> Dodam jeszcze, że wczoraj w moim empiku w Warszawie w galerii mokotów gra już wieczorem
była
> na półkach i nie mówie tu o wersji podstawowej

Cudnie... Zwłaszcza, że jeszcze wczoraj w nocy odpowiadający na posty ludzie z cdp zapierali
się, że to niemożliwe... A jednak, to już kolejna osoba, która widziała EK w empiku - i nie
powodów, by w to nie wierzyć.

/ciach/

Sprawdziliśmy to ponownie - nie ma takiej możliwości - transport do Empików pakuje się właśnie na ciężarówki, ale nie opuścił jeszcze magazynu!

Empiki dopiero dziś/jutro/ w poniedziałek dostaną EK - w zależności od oddalenia od Warszawy.

Jak ktoś widzi EK w Empiku - to proszę o wstawienie zdjęcia - weryfikujemy te informacje non-stop, Empiki dopiero dziś będą zaopatrywane.

W związku z tym poproszę o jakieś zdjęcie - skoro widzicie EK - Przypominam, że zwykła edycja także jest w 2 kolorach i może to wprawiło kogoś w błędne mniemanie.

Jak piał Mike - nasz podwykonawca opóźnił pakowanie EK - co za tym idzie, opóźnił dystrybucję także do Empików.

Proszę Was nie nakręcajcie się na nie potwierdzone informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:55, Skaurus napisał:

"Dodam jeszcze, że wczoraj w moim empiku w Warszawie w galerii mokotów gra już wieczorem była
na półkach i nie mówie tu o wersji podstawowej."


Sciemniasz, nie ma mozliwosci zeby byla tam wczoraj, jak chcesz nas oczerniac to proponuje zaloz watek "Moje fantazje" i tam produkuj takie posty. Raz jescze i ostatecznie, odpowiadam w tej kwestii wczoraj nie ma fizycznej mozliwosci zeby jaki kolewiek egzemplarz EK znalazla sie w jakimkolwiek sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O a jednak ktoś tam u was żyje... Ciekawe, że na zarzuty nie odpowiadacie kiedy są prawdziwe, tylko na te które możecie zdementować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu status naszych zamówien od wczoraj południa to "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" skoro fizycznie gry jeszcze nie ma a napewno nie było jej wczoraj.
Ktos nas tu robi w konia,delikatnie rzecz ujmując....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I cały czas bede sie czepiac"GWARANTOWANEJ 2 DNI PRZED PREMIERA DOSTAWY"zapisu który dzownym trafem zniknal....
Czy którys z Panów moze sie wreszcie do tego ustosunkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 03:19, Goatus napisał:

Muszę powiedzieć że naprawdę bardzo się zawiodłem na CDP

Do tego stopnia że jeżeli kurier nie pojawi się z paczuszką w sobotę przed godziną 14 to nie
zobaczycie moich pieniędzy niestety. Co jak co ale zamawiałem grę w preorderze a to słowo do
czegoś zobowiązuje IMHO, szczególnie że wy jesteście bezpośrednim dystrybutorem tej gry na
Polskę. Rozumiem że macie dużo pracy itp itd ale to nie jest żadne wytłumaczenie. To że gra
pojawiła się już w czwartek (czy nawet w środę) w normalnych sklepach, w momencie gdy wysyłka
kolekcjonerskich (droższych) zamówionych w preorderze nawet miesiąc i więcej przed premierą
egzemplarzy nie została jeszcze rozpoczęta jest skandaliczne. Jak dla mnie to jest kwestia
priorytetów, i jak widać jest tu niestety spora różnica poglądów. Ja to widze tak: fani zamówili
bezpośrednio u was (czyli z pominięciem pośredników) na miesiąc (lub więcej) wczesnej, droższą
wersje gry, dając wam jasny obraz sytuacji oraz pewne zyski zanim gra jeszcze trafiła do tłoczni.
Oczywiste w takiej sytuacji jest że pierwsze co robicie to realizujecie _wszsystkie_ preordery
o dopiero potem zajmujecie się dystrybucją gry do sklepów gdzie będą mogli ją swobodnie nabyć
ludzie którym wcale nie koniecznie zależało na _jak najszybszym_ dostaniu jej w swoje ręce.
Oczywiste jak widać tylko dla mnie bo wy postanowiliście zrobić dokładnie na odwrót, czyli
generalnie można powiedzieć, od pewnej strony, zostaje ukarany za to że zamówiłem bezpośrednio
u dystrybutora w preorderderze droższą wersje gry, kilkoma dodatkowymi dniami oczekiwania w
stosunku.

Taki statystyczny kowalski w środę wyszedł sobie do empiku rozejrzeć się za prezentami i zobaczył
nwn2 stojące na półeczce, jeszcze ciepłe kiedy ja, fan serii który zamówił ją kilka tygodni
przed premierą, licząc że będzie mógł pograć w polską wersje gry jako jeden z pierwszych w
naszym kraju, muszę czekać bo wy macie poślizgi...

Do tego dochodzi jeszcze lekceważenie ze strony CDP, o ile dobrze pamiętam premiera była przekładana
nie raz czy dwa ale 3! Pierwsza data jaką pamiętam to był bodajże 6 grudnia czyli mikołajki
(i właśnie myśląc o takiej dacie zamówiłem tą grę w preorderze), potem nagle zrobił się z tego
7 grudnia, potem 8 a teraz wychodzi że 9. Jednakże ani razu nie dostałem maila informującego
mnie o jakiś problemach z realizacją zamówień choć musieliście o tym wiedzieć już sporo wcześniej.
Ba, mało tego maila że niedostane swojej paczki jutro w dniu premiery dostałem dopiero dzień
przed faktem.



W 100% się zgadzam, powiedziałeś dokładnie to co myślę. Zamówiłam grę we wrześniu!!! I ci pewni klienci, którzy zdecydowali się zapłacić więcej, nawet nie wiedząc jeszcze co dokładnie będzie w EK, dostaną grę później, zamiast obiecywanego wcześniej.

Więcej żadnej EK nie kupię, nigdy pre-ordera. Mam nadzieję, że takich jak ja będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje się jak wszyscy. I nie bronie CDP ani gram.pl. Ale jest logiczne wytlumaczenie tego że nikt nie odpowiada na nasze żale.
Po prostu ludzie z CDP pracuja pełną parą nad tym żeby nam wysłać w końcu EK. I nikt tam teraz nie ma głowyu myśleć o czytaniu forum na necie ani o odpowiadaniu na to co tam jest. Czekam cierpliwie. W końcu dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GENTELMEN, PODAJCIE PLIZ - KIEDY NAPRAWDE DOTREZ DO NAS WYCZEKIWANA *EK* NW2 !!!!
SOBOTA TO DZIEń WOLNY DLA WIEKSZOSCI Z NAS I CHCEMY JUż SIE CIESZYć Z RPG''OWANIA.
NIE ODBIERAJCIE NAM TEGO ! JESLI KOOPERANT ZAWALIł, NIECH SAM ROZWOZI PO POLSCE ALBO NIECH DOPłACI ZA EKSTRA DOSTAWę W SOBOTę.
CO NAS TO U LICHA OBCHODZI?!?!?!?
NAPRAWDE CZEKAMY NA GRE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:35, Skaurus napisał:

Po prostu ludzie z CDP pracuja pełną parą nad tym żeby nam wysłać w końcu EK. I nikt tam teraz
nie ma głowyu myśleć o czytaniu forum na necie ani o odpowiadaniu na to co tam jest.


ha,ha to ciekawe,wszyscy siedza i zawijaja w sreberka powietrze...przeciez nwn idzie do magazynu,a nie do siedziby CDP,raczej jak napisał Sahiel
"O a jednak ktoś tam u was żyje... Ciekawe, że na zarzuty nie odpowiadacie kiedy są prawdziwe, tylko na te które możecie zdementować..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja mam coraz wieksza ochote grzecznie podziekowac za zamowiana dwa miesiace temu EK, poprosic o zwrot pieniedzy (bo ja naiwny zaplacilem za te gre wczesniej) i spokojnie podjechac sobie dzisiaj wieczorkiem do empiku, w ktorym pewnie dostane EK, bez problemu (a nawet jesli nie, to przynajmniej zwykla). Jak pomysle, ze bede musial sie z masterlinkiem jeszcze wozic, zeby mi przywiezli paczke na adres domowy a nie firmowy (co i tak bedzie sie wiazalo z siedzeniem cala sobote w domu), to mnie szlag trafia.
No tak, zona nie da mi siedziec cala sobote w domu, wiec pewnie bede musial SAM do masterlinka jechac...lol, coz za ironia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:40, ufuk napisał:

Heh, a ja mam coraz wieksza ochote grzecznie podziekowac za zamowiana dwa miesiace temu EK,
poprosic o zwrot pieniedzy (bo ja naiwny zaplacilem za te gre wczesniej) i spokojnie podjechac
sobie dzisiaj wieczorkiem do empiku, w ktorym pewnie dostane EK, bez problemu (a nawet jesli
nie, to przynajmniej zwykla). Jak pomysle, ze bede musial sie z masterlinkiem jeszcze wozic,
zeby mi przywiezli paczke na adres domowy a nie firmowy (co i tak bedzie sie wiazalo z siedzeniem
cala sobote w domu), to mnie szlag trafia.
No tak, zona nie da mi siedziec cala sobote w domu, wiec pewnie bede musial SAM do masterlinka
jechac...lol, coz za ironia...

Uwaga bo pewnie potrącą jeszcze za jakieś opłaty manipulacyjne etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:29, Sathiel napisał:

O a jednak ktoś tam u was żyje... Ciekawe, że na zarzuty nie odpowiadacie kiedy są prawdziwe,
tylko na te które możecie zdementować...


A czytales kilkastrion forum wstecz ? Wczoraj do godziny 0:00 pisalo dwoch ludzi z CDP wiec nie rozumiem skad tekst w stylu "o jednak ktos zyje u was ...?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ludzie zachowujecie się jak narkomani na głodzie. Radze wrzucić troche na luz. To tylko gra przecież. Też czekam na swoją EK ale i nie dostaje jakoś świra.(co prawda sprawdziłem status zamówienia wczoraja kilkanaście razy :P)
Życze wam żebyście mieli tylko takie problemy w życiu jak ten, że gra wam dojdzie dwa dni później. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:45, migem napisał:

> O a jednak ktoś tam u was żyje... Ciekawe, że na zarzuty nie odpowiadacie kiedy są prawdziwe,

> tylko na te które możecie zdementować...

A czytales kilkastrion forum wstecz ? Wczoraj do godziny 0:00 pisalo dwoch ludzi z CDP wiec
nie rozumiem skad tekst w stylu "o jednak ktos zyje u was ...?"

Wiem, że pisało dwóch ludzi bo wtedy też się udzielałem, chodzi mi o fakt, iż za przeproszeniem olewacie zarzuty które wam stawiamy, a widzę, że wręcz Was one denerwują. Moze nas wszystki zbanujecie, będzie Wam łatwiej ? I nie trzeba będzie się więcej męczyć z preorderami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:45, Sathiel napisał:

Uwaga bo pewnie potrącą jeszcze za jakieś opłaty manipulacyjne etc.


Na szczescie kwestia finansowa mi wisi - chodzi o zasady. Caly ten tydzien mam jazdy z dwiema przesylkami (NWN jest ta druga) i mam juz dosc firm kurierskich, sklepow internetowych, wysylek i calej otoczki z tym zwiazanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:33, ruffi30 napisał:

I cały czas bede sie czepiac"GWARANTOWANEJ 2 DNI PRZED PREMIERA DOSTAWY"zapisu który dzownym
trafem zniknal....
Czy którys z Panów moze sie wreszcie do tego ustosunkowac?

?? tego zapisu nie widzialem od dobrych kilku miesiecy - owszem WYSYLKA powinna sie odbyc dwa dni przed premiera - jak tu nawala mozesz ich palic na stosia...

co do statusow wysylania to nie przywiazywal bym do nich az takiej wagi - przy okazji kilku innych premier wyla masa przypadkow gdy przesylka byla jeszcze pakowana a kurier pukal do drzwi

@ufuk - mozesz zrezygnowac - nie wiem tylko czy w empiku jest EK no i czy sprzedadza ci za 160zl...

poczytajcie czasem co piszecie - tez by mnie trafialo jezeli jedyne wolne na tygodniu to weekend a nie dostaje gry ale
1. jest dopiero 11
2. drzecie sie na forum dla graczy na niekoniecznie za to odpowiedzialnych pracownikow gdy takie sprawy powinny byc zglaszane do BOKu...
eh, a mowia ze to ja jestem nalogowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować