Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 20:54, slipcio napisał:

@Mistic
A swistak siedzi i pakuje te Neverwintery ;)


Dokładnie tak ^_^

PS. Jak chcesz odpowiedziec na czyjegos posta kliknij ODPOWIEDZ pod odpowiednim awatarem, pomaga to zorientowac sie ze odpowiadasz np. na mojego posta ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 primo- trza ulepszyc komp
2 primo- trza kupic NWN
3 primo- trza zrobic dwarfa warriora chaotycznego dobrego
i 4 ostatnie primo- wysiec tych wszytskich smierdzacych elfow i tych swietoszkow co nigdy niebiora zlota.... Paladynów... <zygi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Teraz mój komentarz. Nie chce tu mówić nic złego o ekipie CDProjekt, ale to trochę przegięcie ze tak wiele osób może zakupić EK. Myślałem ze będzie to cos elitarnego nie tylko w wyposażeniu dodatkowymi akcesoriami. Miałem nadzieje ze będzie to dla elit, które –jak to ktoś świetnie opisał- zawierzyły zacnej ekipie z CDP i zakupili grą na długo przed premierą dając tym samym znak ze są jej wiernymi fanami i pełnymi zaufania do CDP klientami. A jak jest? Ano wyczuwam tu wybieg marketingowy mający na celu jak największy zarobek, tłumaczony pewnie tym, że wszyscy powinni się cieszyć tą wersją gry. Ale w tej radości innych ja jestem bardzo rozczarowany, bo już nie należę do grona fanatyków, co martwią się ze zabraknie im gierki jak wyjdzie. Teraz to już tylko jestem posiadaczem dodatkowej wersja niewyróżniająca się żadną renomą a jedynie wyposażeniem no i ceną:) Nie tak sobie to wyobrażałem szczerze mówiąc, gdy zamawiał tę grę na początku listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:00, MrMurdzi napisał:

Po 1 primo- trza ulepszyc komp
2 primo- trza kupic NWN
3 primo- trza zrobic dwarfa warriora chaotycznego dobrego
i 4 ostatnie primo- wysiec tych wszytskich smierdzacych elfow i tych swietoszkow co nigdy niebiora
zlota.... Paladynów... <zygi>


Widze pobratymca.
Z jakiego jesteś klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:00, Arghot napisał:

> > Dla mnie ta chaotyczna to taka meska a ta
> > LG to taka damska troche:)
>
> Dlaczego? :P No ale trudno, muszę się jakoś pogodzić z faktem, że moja wymarzona edycja
jest
> ''męska'' ;P. (mam nadzieję, że nie przekłada się to na właściciela? :P)

Nie nie chodzilo mi to ze taka bardziej twrada jest CE:D A lG dla takich mieczakow:D:D Ja bende
grac postacia i taka i taka:)


No, chyba że tak ;). ''Twarda'' - to dobrze brzmi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:02, bigmagic napisał:

> Po 1 primo- trza ulepszyc komp
> 2 primo- trza kupic NWN
> 3 primo- trza zrobic dwarfa warriora chaotycznego dobrego
> i 4 ostatnie primo- wysiec tych wszytskich smierdzacych elfow i tych swietoszkow co nigdy
niebiora
> zlota.... Paladynów... <zygi>

Widze pobratymca.
Z jakiego jesteś klanu?

Jam jest z klanu NPIE :)(nienawidze paladynow i elfow :P:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche sie spóżniłem ale musze to powiedzieć :
Woooooow!!! Wooooooow!!!!! szczka mi opadła jak ujżałem to i nadal mi wiśi . normalnie już widze tą pake pod choineczką w myślach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:00, MrMurdzi napisał:

Po 1 primo- trza ulepszyc komp
2 primo- trza kupic NWN
3 primo- trza zrobic dwarfa warriora chaotycznego dobrego
i 4 ostatnie primo- wysiec tych wszytskich smierdzacych elfow i tych swietoszkow co nigdy niebiora
zlota.... Paladynów... <zygi>


MrMurdzi: uwierz mi, nie pisze się: po 1 primo, po 2 primo itp... Jak już chciałeś zabłysnąć łaciną trzeba było napisać poprawnie:
1. (Po) Primo
2. Secundo
3. Tetrio etc.
Nie czepiam się, będziesz mi kiedyś za tą uwagę dziękował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>*Mistic

Dnia 07.12.2006 o 20:50, Mistic napisał:

Tak, ktos zamiast w firmie pomoc w pakowaniu gier bedzie siedzial i aktualizowal zamowienia
bo ludzie trzesa portkami nad swoimi paczkami. Ja zamowilem >1 egzemplarzy EK i mam w nosie
nie zmieniajacy sie status, sama zmiana na pakowane, oznacza, ze problemow z wysylka nie bedzie
i juz sie do niej zabrano. Przy G3 gre wysylano 31 pazdziernika, zamowienia zaktualizowano
w nocy i 1 listopada, w swieto, zainteresowanie tytulem bylo zbyt duze aby na biezaco informowac
wszystkich co sie dzieje z ich egzemplarzami.


No i nareszcie jakiś rozsądny forumowicz. Ja rozumie że jesteście podnieceni oczekiwaniem, ale co poniektórzy przesadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:08, czarnoksiężnik napisał:

JA kocham elfy.....mroczne.

Wszystkie elfy zginą pod ostrzem mego topora.
A potem się pujdzie na piwo w Cytadeli Adbar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlachetne dwarfy (krasnoludy) łączcie się i skrzyżujcie swe topory w wielkiej bitwie przeciwko napływowi szkaradnych elfów, którzy żyją w lasach i potrafią się tylko wpatrywać w księżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:07, zergh napisał:

> Po 1 primo- trza ulepszyc komp
> 2 primo- trza kupic NWN
> 3 primo- trza zrobic dwarfa warriora chaotycznego dobrego
> i 4 ostatnie primo- wysiec tych wszytskich smierdzacych elfow i tych swietoszkow co nigdy
niebiora
> zlota.... Paladynów... <zygi>

MrMurdzi: uwierz mi, nie pisze się: po 1 primo, po 2 primo itp... Jak już chciałeś zabłysnąć
łaciną trzeba było napisać poprawnie:
1. (Po) Primo
2. Secundo
3. Tetrio etc.
Nie czepiam się, będziesz mi kiedyś za tą uwagę dziękował :)

ajaja się niezrozumielismy... jesli kiedys ogladales kiepskich ( przez wileu uznawalnych za durny serila ale co tam ) to bys wiedzial ze tam kiepski mówil po pierwsze primo po drugie primo itp. łacina niechialem zablysnac po jej nieznam :) ale co tam dowiedziec sie czegos wiecej to zawsze fajna rzecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować