Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 21:10, czarnoksiężnik napisał:

HOOAH! Będę NEVERWINTEROWYM skejtem! Chcę koszulkę XL, do tego założe smycz NWN, do skejtów
przypne sobie amulet i bedę kozaczył i wyrywał panny


Dobre... tez musze poprobowac... Mozna powiedziec, ze w tym wdziaku bedzie sie puszczac oczko do kobietek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:08, Mario Falcon napisał:

No i nareszcie jakiś rozsądny forumowicz. Ja rozumie że jesteście podnieceni oczekiwaniem,
ale co poniektórzy przesadzają

Po prostu niektórym trudno uwierzyć, że zapakowanie 100 paczek przez jedną osobę zajmuje niespełna 16h. A tyle potrzeba jeśli EK ma być wysłane w 2tys egz. i pakuje je 20 osób. Realia matematyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtf, wali mnie wszystko :)
Jak dla mnie ta edycja kolekcjonerska jest gitez, dżezi, roxxor i w ogóle ;).
Byle dotarła na weekend! [Piątek, najpóźniej sobota] i będę uśmiechnięty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie jestem zrzeszony w żadnym klanie. Jak grałem w jedynkę nie miałem neta wiec nie mogłem się udzielać. Ale teraz pragnę się przyłączyć do jakiejś świty tyle ze nie wiem czy ktoś zapragnie mnie przyjąć wiedząc ze nie zawsze mam czas grac (studia nie sługa). Pozdrawiam już zawansowanych graczy sieciowych w NWN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:18, czarnoksiężnik napisał:

Hola KRASNoludziki! Poszczuję was Palcem śmierci albo Uwiądem Abidalzima!!


Żaden prawdziwy krasnolud nie ulęknie się twej brudnej magii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:23, takeo napisał:

Ja osobiście nie jestem zrzeszony w żadnym klanie. Jak grałem w jedynkę nie miałem neta wiec
nie mogłem się udzielać. Ale teraz pragnę się przyłączyć do jakiejś świty tyle ze nie wiem
czy ktoś zapragnie mnie przyjąć wiedząc ze nie zawsze mam czas grac (studia nie sługa). Pozdrawiam
już zawansowanych graczy sieciowych w NWN :)


Mi chodziło o klan z którego się wywodzi on oraz jego dzielni przodkowie.
Każdy dwarf pochodzi z jakiegoś klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:18, czarnoksiężnik napisał:

Hola KRASNoludziki! Poszczuję was Palcem śmierci albo Uwiądem Abidalzima!!

I z tą swoją brudną magią nie miał byś szans z moim Paladynem! :P (krasnoludy nie lubiące paladynów też ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah wybacz moje niezrozumienie. Wy tu prowadzicie jakąś dyskusje a nie zauważyłem, o co dokładnie wam chodzi. Walka na słowa jest niczym w porównaniu ze spotkaniem na udeptanej ziemi. Wiec ja jak juz tam bym rozwiązał wszystkie kwestie wyższości jakiejś z ras nad inną czy też skuteczności magii, której nie powinien lekceważyć nawet krasnolud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować