Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Jeszcze jeden denerwujący BUG, jak na pałzie zmieniam broń to interfejs reaguje jakbym nie mógł czyli w inventory się nie zmienia. Jeśli na chwilkę puszczę pauzę, to nagle dokonuje się "cudowna" zmiana i mam już nową broń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:21, Mike napisał:

> To nie trzeba było przesunąć premiery powiedzmy na 13 grudnia? I wyprzedzę tłumaczenie
- wielu
> gramowiczów narzekało by na przesuwanie daty premiery. No, ale cóż. Wielu z nas chciałoby
zagrać
> w NWN2 już w ten weekend :) a tu się kolejna kicha robi.

Nie mozemy tak swobodnie przesuwac premier, zwlaszcza w ostatniej chwili, jak dowiadujemy sie,
ze nie otrzymalismy obiecanej partii towaru od podwykonawcy. W tym przypadku EK. Miala byc
dzis rano na magazynie, ale z tego co wiem jej nie dostalismy, gdyz nie byla gotowa na czas.


Niestety...


Buhahahahahaha... no nic, mozna sie pociac... co mnie podkusilo by kupowac EK?! Echhh... pierwszy i ostatni raz... NIDGY wiecej EK! Bo to sa jaja... w sobote niedostane bo zaduze koszty dla CDP by byly, czyli poniedzialek, a bardziej prawdopodobne wtorek... co tam! Kilka dni po prmeierze! Ze preorder?! Eeeeeee... widocznie tam nei pisalo "2 dni przed premiera" tylko "X (wstaw liczbe) dni po premierze". Walic to... niech ten wasz Wiedzmin okaze sie kaszana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale nikt nikomu łachy nie robi... ja place

Dnia 07.12.2006 o 23:20, slipcio napisał:

Wam za gre, nie dajecie mi jej za friko... jak place to mam prawo wymagac - takie zycie.


To prawda, ze nikt nikomu lachy nie robi. Ale wypadalo by pamietac o tym, ze gusta sa rozne. I ciezko jest wymagac od firmy czegos co Ci sie podoba, a wielu innym uzytkownikom niekoniecznie.

Na pewno jak poruszysz ten temat z innymi uzytkownikami forum i rzeczywiscie wiele osob podzieli Twoja opinie, to jest wielce prawdopodobne, ze nastepnym razem postapimy inaczej, gdyz sluchamy tego co mowia nasi klienci. Jednak wydaje mi sie, ze nawet wymagac trzeba w pewien hmmm rozsadny sposob, zwlaszcza w sprawach dyskusyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:21, Mike napisał:

Nie mozemy tak swobodnie przesuwac premier, zwlaszcza w ostatniej chwili, jak dowiadujemy sie,
ze nie otrzymalismy obiecanej partii towaru od podwykonawcy. W tym przypadku EK. Miala byc
dzis rano na magazynie, ale z tego co wiem jej nie dostalismy, gdyz nie byla gotowa na czas.


Niestety...


I takie sytuacje prowadzą do nerwówki graczy, częstych bluzgów (oczywiście wykropkowanych) na forum, takich dyskusji jak w tej chwili, ciągłego marudzenia i rozmów typu "czy już wysłali?", "nie, jeszcze nie", "status się nie zmienił" itp. I po co to wszystko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:26, Mike napisał:

>ale nikt nikomu łachy nie robi... ja place
> Wam za gre, nie dajecie mi jej za friko... jak place to mam prawo wymagac - takie zycie.


To prawda, ze nikt nikomu lachy nie robi. Ale wypadalo by pamietac o tym, ze gusta sa rozne.
I ciezko jest wymagac od firmy czegos co Ci sie podoba, a wielu innym uzytkownikom niekoniecznie.


Na pewno jak poruszysz ten temat z innymi uzytkownikami forum i rzeczywiscie wiele osob podzieli
Twoja opinie, to jest wielce prawdopodobne, ze nastepnym razem postapimy inaczej, gdyz sluchamy
tego co mowia nasi klienci. Jednak wydaje mi sie, ze nawet wymagac trzeba w pewien hmmm rozsadny
sposob, zwlaszcza w sprawach dyskusyjnych...


Eeeee... tak... wlasnie tak tez w tym poscie napsialem, ze to moja SUBIEKTYWNA ocena... i JA uwazam ze tak bylo by fajniej... zawsze moge sobie markerem dopisac :D Nie mam tu pretensji... tylko, ze... coz Panie szanowny Mike, jestem zawiedzony, po raz pierwszy kupilem EK jakiej gry... a tu, taki ZONK. Cenie CDP, na tle innych polskich dytrybutorow jestescie de best, ale zamiecha z NWN2 troszke popsula mi opinie o CDP. Wierze ze przy Jade Empire bedzie lepiej... WIERZE MOCNO ;) ...i wierze (MOCNO) ze otrzymam NWN2 EK w sobote... CUDEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku, szanowny kolega w gorącej wodzie kąpany :D Przecież robią, co mogą. Jakby mogli wysłać dwa dni wcześniej, to pewnie by to zrobili. Też im na tym zależy. Sklepowi też zależy na tym, by klientowi dobrze zrobić. Przecież na złość nam nie robią, tylko wyszło tak, jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 23:26, slipcio napisał:

i ostatni raz... NIDGY wiecej EK! Bo to sa jaja... w sobote niedostane bo zaduze koszty dla
CDP by byly, czyli poniedzialek, a bardziej prawdopodobne wtorek... co tam! Kilka dni po prmeierze!
Ze preorder?! Eeeeeee... widocznie tam nei pisalo "2 dni przed premiera" tylko "X (wstaw liczbe)
dni po premierze". Walic to... niech ten wasz Wiedzmin okaze sie kaszana :P


Bynajmniej nie za duze koszty. Potrafimy wydac 3O zlotych na samo opakowanie gry (skorzane pudlo gotica) aby fajni byli zadowoleni, mimo, ze mozna by bylo zrobic to 10 razy taniej i potrafilibysmy wydac i na specjalna przesylke. Co z reszta juz robilismy.

Jesli date dostawy mozna by bylo kupic za pieniadze, to te 2000 najwiekszych fanow bawilo, by sie juz od poprzedniej soboty, a my bylibysmy zadowoleni, ze nasi najwierniejsi klienci sa happy i na pewno nas nie opuszcza.

Niestety nie wszystko na tym swiecei mozna kupic za pieniadze, mimo, ze wielu sie tak wydaje.

Masterlink jest logistycznie przygotowany do dostarczenia 1000 paczek w soboty w całej Polsce, gdyż pracuje niewielu kurierów i jest to dzień traktowany przez nich inaczej niż roboczy. Łatwo policzyć, że samych EK jest prawie 2000.

Mimo, tego juz slyszalem, ze sa negocjacje z Masterlinkiem aby sprobowali sciagnac dodatkowych kurierow na sobote tak aby jak najwiecej osob dostalo EK wlasnie w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mike

Wiadomo cos nt. patcha 1.03 do polskiej wersji?? Bo czytalem ze sa problemy z jego instalacja. Co prawda czekam na EK ale jak ja tylko dostane (miejmy nadzieje ze jutro) to chcialbym cieszyc sie gra a nie denerwowac bugami.

POzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze w sobotę to nie bardzo mnie urządza bo adres dostawy podałem do mojej firmy a w sobotę zamknięta na głucho. można wtedy jakoś sie ugadać z kurierami coby odebra przesyłkę u nich albo coby do domu podrzucili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co już wcześniej napisałem, to skoro wiadomo było już rano, że będzie obsuwa, to czemu nie pojawiło się jakieś info o opóźnieniu? To raczej nielogiczne jest co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:33, Veilaine napisał:

Jezusicku, szanowny kolega w gorącej wodzie kąpany :D Przecież robią, co mogą. Jakby mogli
wysłać dwa dni wcześniej, to pewnie by to zrobili. Też im na tym zależy. Sklepowi też zależy
na tym, by klientowi dobrze zrobić. Przecież na złość nam nie robią, tylko wyszło tak, jak
wyszło.


Niby tak, tylko, ze kumpel zmaowil NWN2 (zwykly) a mieszka dwa domy dalej... i przylatuje do mnie, ze ma NWN2 i chce obejzec moja WYPASIONA edycje kolekcjonerska... a ja stoje ja kwryty, ze jakim cudem on dostal, a ja w preorderze, mam w statusie ciagle "PAKOWANIE" ...to, poprostu jest nie fajne... a to ze CDP sie stara... hmmm... jak nie wyrabiaja to niech zatrudnia wiecej ludzi, a jak narzekaja ze ciezko to prace zawsze zmienci mozna... biznes to biznes, nie ma tu miejsca na sentymenty, chodzi o kase i jak pisalem mam prawo wymagac i narzekac, bo place za towar - CDP mi go nie sponsoruje. Nie wymagam od nich cudow przeciez... jedyne co chcialem to moje NWN2 chociac w dzien premiery... czy to cuda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie szukac : Gdzie jest sortownia masterlinka w wawie ? chyba sie tam ustawie pod drzwiami i bede czatowal na transport z CDP. Mnie tylko jest smutno ze poraz kolejny w tych debilnych sklepach dla tlumu gra jest szybciej niz u zagorzalych fanow . wiem ze juz na ten temat wiele napisano ale niesmak pozostaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie chce mowic nic zlego, ale zamawianie na gram.pl to czasami przypomina sesje, trwa dlugo jak cholera, strasznie stresujace i ciezkie do przezycia, ale jak juz sie skonczy to hohoh, tyle powodow do radosci albo do smutku. Ja czekam jutro RANO na jakies info, nalezy nam sie jesli zawalono termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 23:31, slipcio napisał:

gry... a tu, taki ZONK. Cenie CDP, na tle innych polskich dytrybutorow jestescie de best, ale
zamiecha z NWN2 troszke popsula mi opinie o CDP. Wierze ze przy Jade Empire bedzie lepiej...
WIERZE MOCNO ;) ...i wierze (MOCNO) ze otrzymam NWN2 EK w sobote... CUDEM.


Gwarantuje, ze jak nie bedziemy wydawac kilkudziesieciu pozycji w dwa miesiace. To i preordery beda dochodzic nie dzień, ale dwa lub trzy dni przed premierą.

A nawet jak będzie tych premier więcej, to i tak nie będzie tak źle jak bylo tej jesieni. W grudniu jest przybyło nam trójkę nowych kolegów, a od stycznia potwierdzonych jest kolejne pięć osób. Wiec bedzie lepiej, bo tematów nie odpuszczamy tylko wciaz staramy sie dzialac coraz sprawniej, niezaleznie od skali trudnosci.

Tej jesieni, nie dość, że dużo gier bylo to i team nam o dwie wazne osoby oslabl, ale coz nie wszystko da sie w zyciu przewidziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pudelko to tam pal diabli i tak pewno bedzie lezalo gdzie w szafie...
mozna tylko zalowac ze nie wyciagneliscie do nas reki w kwestii koszulek i ze nie zrobiliscie roznych rozmiarow...
np. mozna bylo w zeszlym tyg albo dwa tyg temu zamknac kwestie rozmiaru gdzie kazdy w formularzu by zaznaczal jaki chce rozmiar a wy sie w pudeleczka bawicie jakby to komu bylo do szczescia potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować