Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 10:50, gmx napisał:

> I cały czas bede sie czepiac"GWARANTOWANEJ 2 DNI PRZED PREMIERA DOSTAWY"zapisu który dzownym

> trafem zniknal....
> Czy którys z Panów moze sie wreszcie do tego ustosunkowac?
?? tego zapisu nie widzialem od dobrych kilku miesiecy - owszem WYSYLKA powinna sie odbyc dwa
dni przed premiera - jak tu nawala mozesz ich palic na stosia...

co do statusow wysylania to nie przywiazywal bym do nich az takiej wagi - przy okazji kilku
innych premier wyla masa przypadkow gdy przesylka byla jeszcze pakowana a kurier pukal do drzwi

@ufuk - mozesz zrezygnowac - nie wiem tylko czy w empiku jest EK no i czy sprzedadza ci za
160zl...

poczytajcie czasem co piszecie - tez by mnie trafialo jezeli jedyne wolne na tygodniu to weekend
a nie dostaje gry ale
1. jest dopiero 11
2. drzecie sie na forum dla graczy na niekoniecznie za to odpowiedzialnych pracownikow gdy
takie sprawy powinny byc zglaszane do BOKu...
eh, a mowia ze to ja jestem nalogowcem ;)

Dodzwoń się do BOKu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze w BOK ciezko skontaktowac sie z kimkolwiek.Gdy juz udało m isie usłyszec głos Pani Magdy,przełaczono mnie bezskutecznie pod inny numer...a potem...rozłaczono.I podobnie kilke razy...
Prosze gmx czytaj uwaznie posty...migem pisla wczoraj o połnocy ze FIZYCZNIE GRY NIE MA I NIE BEDZIE DO JUTRA.
a status widnieje od wczoraj połusnia.
Ktos wszystkich wprowadza w bład i mydli nam oczy....Wielki Bart pewnie...nie chodzi o nałóg chodzi o ZASADE fair play:):):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:50, gmx napisał:

> I cały czas bede sie czepiac"GWARANTOWANEJ 2 DNI PRZED PREMIERA DOSTAWY"zapisu który dzownym

> trafem zniknal....
> Czy którys z Panów moze sie wreszcie do tego ustosunkowac?
?? tego zapisu nie widzialem od dobrych kilku miesiecy - owszem WYSYLKA powinna sie odbyc dwa
dni przed premiera - jak tu nawala mozesz ich palic na stosia...

co do statusow wysylania to nie przywiazywal bym do nich az takiej wagi - przy okazji kilku
innych premier wyla masa przypadkow gdy przesylka byla jeszcze pakowana a kurier pukal do drzwi

@ufuk - mozesz zrezygnowac - nie wiem tylko czy w empiku jest EK no i czy sprzedadza ci za
160zl...


Wlasnie te statusy sa bardzo wazne. Dlaczego? Ano dlatego, ze majac zmieniony status, mam tez numer przesylki, a majac numer moge zadzwonic do Masterlinka i probowac zmienic adres dostawy, albo umowic sie na odbior osobisty. Wszystko byloby pieknie, gdyby nie fakt, ze ten NWN mialbyc prezentem, ktory jutro powinienien zostac podarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteście nie powazni nie dosc ze prawdopodobnie jeszcze zaoszczedziliscie na tym to jeszcze macie pretensje najlepiej to by bylo jak byscie dostali za darmo i 2 miesiace przed premiera rozumiem, a dzien to naprawde tak duzo? zal mi was zachowujecie sie jak dziady ktore nie dosc, ze chca uciulac kazdego grosza to jeszcze macie wymagania...

bigmagic doprawdy magiczny jestes takie rzeczy zglasza sie telefonicznie lub bezposrednio mailem a nie na forum hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:00, soldat23 napisał:

jesteście nie powazni nie dosc ze prawdopodobnie jeszcze zaoszczedziliscie na tym to jeszcze
macie pretensje najlepiej to by bylo jak byscie dostali za darmo i 2 miesiace przed premiera
rozumiem, a dzien to naprawde tak duzo? zal mi was zachowujecie sie jak dziady ktore nie dosc,
ze chca uciulac kazdego grosza to jeszcze macie wymagania...

bigmagic doprawdy magiczny jestes takie rzeczy zglasza sie telefonicznie lub bezposrednio mailem
a nie na forum hyhyhy

Człowieku czy Ty nie rozumiesz, że zamawiając coś w gram.pl tak jakby podpisujesz z nimi umowę ? A w momencie kiedy składałem swoje zamówienie pisało wyraźnie "gwarancja dostawy dwa dni przed premierą". Zastanów się chwilę jakie Ty ponosisz konsekwencje, kiedy nie wywiążesz się z podpisanej przez Ciebie umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ja już się nie będę złościł, obiecuję. Wyślijcie to wreszcie i zapomnijmy o całej sprawie. A na przyszłość dw arazy się zastanówcie, zanim podacie termin premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... juz 2 dzien pakuja i przygotowywuja... cholera, to musi byc duze pudlo, ze tak im ciezko zapakowac 2000 sztuk przez ponad dwa dni... jak nie dostane paczki w sobote, to dzwonie do CDP i rzadam rekompensaty, ze mnie OKLAMALI (tak oklamali!), zrobili w ch***, ze kazdy juz gra w NWN2, ze dzisiaj dzien premiery, ze ja zlozylem PREORDER - a to zobowiazuje firme, bym to ja dostal jako pierwszy! Mam nadzieje, ze dzwonicych bedzie wiecej nzi ja i zrobi sie CDP kolo dupy, zeby na przyszlosc takich sytuacji nie bylo... bo co premiera to nie moga sobie poradzic! To profesjonalna firma, czy zlepka jakis pajacow, ktorzy nie wiedza co w zyciu ze soba zrobic, a ze kumpel znal kumpla co w CDP pracuje... sram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co piszecie i tak w niczym nie pomoże poza wnioskami dla CDP (obawiam się ze nie będą to dla nas dobre w skutkach wnioski). W miedzy czasie powinniście iść na piwo albo wsadzić nos w książki zamiast powtarzać się w swych wypowiedziach o stanie waszego ducha i względach moralnych (prawnych) firmy wobec nas (klientów). Nawalił dostawca i już. Kropka. Jak będziecie na ich (ekipy z CDP) miejscu to dojdzie do was ze nie da wszystkiego się przewidzieć choćbyście się zasrali (tu przepraszam za kolokwializm) w swym profesjonalizmie. Opóźnienie to również wynik dodatkowych gadgetów, –co już przemawia by to przeboleć po męsku te zwlokę. A co do umowy, jaką zawieramy z CDP to, jakie ty możesz w tym przypadku ponieść konsekwencje? Nie zapłacisz to, gry nie dostaniesz. Bo najpierw kasa potem gra. Proste. Wiec nie przesadzać do to nie SKOK czy inne zbiorowisko biurokratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:47, takeo napisał:

To, co piszecie i tak w niczym nie pomoże poza wnioskami dla CDP (obawiam się ze nie będą to
dla nas dobre w skutkach wnioski). W miedzy czasie powinniście iść na piwo albo wsadzić nos
w książki zamiast powtarzać się w swych wypowiedziach o stanie waszego ducha i względach moralnych
(prawnych) firmy wobec nas (klientów). Nawalił dostawca i już. Kropka. Jak będziecie na ich
(ekipy z CDP) miejscu to dojdzie do was ze nie da wszystkiego się przewidzieć choćbyście się
zasrali (tu przepraszam za kolokwializm) w swym profesjonalizmie. Opóźnienie to również wynik
dodatkowych gadgetów, –co już przemawia by to przeboleć po męsku te zwlokę. A co do umowy,
jaką zawieramy z CDP to, jakie ty możesz w tym przypadku ponieść konsekwencje? Nie zapłacisz
to, gry nie dostaniesz. Bo najpierw kasa potem gra. Proste. Wiec nie przesadzać do to nie SKOK
czy inne zbiorowisko biurokratów.

Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Pytam jakie Ty poniesiesz konsekwencje, jeśli np. podpiszesz umowę o dzieło z terminem, którego później nie dotrzymasz. Podpowiem Ci, że przetrzepie Cię to po kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż takie jest życie, kilka dni na pewno nikogo nie zbawi. Też tak było z Nightfallem, doszedł chyba 4 dni po premierze, ale doszedł. Nie róbmy wielkiego halo. Jest takie powiedzenie:" Nie myli się tylko ten co nic nie robi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego tak nie odbieram jak ty Sathiel. Ja to interpretuje bardziej lekko bo tu nie ma umowy na poziome kilku tysiaków a jedynie 160 na łeb (bo liczy się jakie wy koszta w tym momencie ponosicie). Poza tym naprawdę nikomu korona z głowy nie spadnie jak dostanie dzień później. No nie oszukujmy się. Co mnie obchodzi ze ktoś już naparza w NWN2 kiedy ja w tej chwili wiem ze on nie ma EK a jak się spotkamy na necie to od razu takiego rozpoznam po braku tej aury (swoją droga ciekaw jestem jak to będzie wyglądać). Hehe ilu z was zamówiło CE?:P Bo ja w swym stoickim spokoju chyba pasuje do swej LE jak i wy do CE :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:14, takeo napisał:

Ja tego tak nie odbieram jak ty Sathiel. Ja to interpretuje bardziej lekko bo tu nie ma umowy
na poziome kilku tysiaków a jedynie 160 na łeb (bo liczy się jakie wy koszta w tym momencie
ponosicie). Poza tym naprawdę nikomu korona z głowy nie spadnie jak dostanie dzień później.
No nie oszukujmy się. Co mnie obchodzi ze ktoś już naparza w NWN2 kiedy ja w tej chwili wiem
ze on nie ma EK a jak się spotkamy na necie to od razu takiego rozpoznam po braku tej aury
(swoją droga ciekaw jestem jak to będzie wyglądać). Hehe ilu z was zamówiło CE?:P Bo ja w swym
stoickim spokoju chyba pasuje do swej LE jak i wy do CE :) Pozdro

Umowa to umowa, nie chodzi mi nawet o te 160 złotych tylko o to, że mogłem dzisiaj pójść (nawet wczoraj wieczorem) i kupić EK i w tej chwili grać i się cieszyć z tych którzy tutaj narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu dla uspokojenia odpalilem po jednej probce dzwiekowej od pana Zborowskiego i pana Talara. Wrazenia? Cholera, oni musza byc w mojej druzynie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Domniemuję, że chcą podać rano jakąś informację w 100% potwierdzoną i z konkretami.

Już jest po południu a infa ani widu, ani słychu. Ja wiedziałem, że tak będzie... Hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:07, bigmagic napisał:

można normalnie szału dostać tak czekając


Zwłaszcza, jak np. ktoś sobie zrobił dzień wolny, licząc na to, że dziś przyjdzie pan kurier, a wieczór upłynie na rozkoszowaniu się NwN2... I to rozczarowanie z samego rana, kiedy wstaję by sprawdzić, gdzie jest już moja przesyłka, a zamiast tego znajduję "pakowanie..." i maila "Z przykrością musimy..." :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować