Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

A taka ciekawostka - chyba Dark Messiah, NWN 2, Oblivion i Gothic 3 mają takie same wymagania sprzętowe, według tego testu NVIDI, bo zawsze wychodzi ten sam wynik - kilka kreseczek przed środkowym wynikiem :-). Chociaż Oblivion chodził mi na średnich detalach dosyć płynnie, nawet wtedy, gdy miałem GeForce 5900XT, więc... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, EK mi się podoba, ale...

Ileż można pakować paczkę? :/ Edycja Kolekcjonerska powinna być wysyłana i dochodzić przed premierą, a nie po. A premiera jutro, a jeszcze trwa pakowanie... A mój region Polski to raczej na pewno nie dotrze jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:57, jarken napisał:

Znów to samo :/ Z GW:N też były takie problemy. Ale tam EK osoby dostawały już 5 dni przed
premierą :/

Chyba tym razem postanowili odwrócić sprawę...teraz ci co zamówili zwykłą edycję mają ją wcześniej...
Chyba robią mi to specjalnie na złość;). Ostatnio zamówiłam zwykłą edycję Nightfalla i dostałam grę później. Teraz zamówiłam EK, między innymi żeby w końcu dostać przesyłkę na czas...i znowu d**a;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:00, Eilene napisał:

> Znów to samo :/ Z GW:N też były takie problemy. Ale tam EK osoby dostawały już 5 dni przed

> premierą :/
Chyba tym razem postanowili odwrócić sprawę...teraz ci co zamówili zwykłą edycję mają ją wcześniej...
Chyba robią mi to specjalnie na złość;). Ostatnio zamówiłam zwykłą edycję Nightfalla i dostałam
grę później. Teraz zamówiłam EK, między innymi żeby w końcu dostać przesyłkę na czas...i znowu
d**a;).


haha! Dokładnie tak jak ja, potem stwierdziłem, że nic tu już nie zamówie ale... >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arghocie,
ja mam dobry komp, poza procem (1.4 Ghz), u mnie cieło się najbardziej w Myrtanie i w Klanach Nordmaru. Na pustkowiach Nordmaru i w Varancie wszystko chodziło płynnie na medium, więc raczej NWN 2 też pójdzie (jakoś). A jak będą problemy, to będą patche :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:59, Arghot napisał:

Dla mnie ta chaotyczna to taka meska a ta
LG to taka damska troche:)


Dlaczego? :P No ale trudno, muszę się jakoś pogodzić z faktem, że moja wymarzona edycja jest ''męska'' ;P. (mam nadzieję, że nie przekłada się to na właściciela? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że z tym pakowaniem to jest tak: pakują wszystkie paczki przez X godzin, a potem w jednym momencie przekazują je Masterlinkowi. Dlatego nawet jeśli komuś już zapakowali to mu jeszcze nie napiszą, że przesyłka wysłana bo wyślą ją razem z innymi o godzinie Y. Oczywiście to moja wybujała fantazja, ale może jest w tym coś z prawdyXD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej... caly dzien dzisiaj mam w statusie... pakowane i przygotowywane do wysyłki ...NWN2 EK... a co najlepsze, ze w newsie czytamy: Grę w wydaniu kolekcjonerskim można będzie nabyć również w sieciach Empik, Media Markt i Saturn. czyli moglbym jutro wybrac sie do MM i zakupic sobie NWN2 EK... zreszta moglem zamowic wersje zwykla to dostalbym ją normalnie (dzisiaj) jak wszyscy, a tak? Nie dosc ze preorder, niedosc ze EK, to jeszcze dostane ją najwczesniej w poniedzialek, najpozniej w srode :( BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:04, Fokusia napisał:

Dlaczego? :P No ale trudno, muszę się jakoś pogodzić z faktem, że moja wymarzona edycja jest
''męska'' ;P. (mam nadzieję, że nie przekłada się to na właściciela? :P)


A moja damska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:04, Fokusia napisał:

> Dla mnie ta chaotyczna to taka meska a ta
> LG to taka damska troche:)

Dlaczego? :P No ale trudno, muszę się jakoś pogodzić z faktem, że moja wymarzona edycja jest
''męska'' ;P. (mam nadzieję, że nie przekłada się to na właściciela? :P)

E...męska? No może opakowanie jest w mroczniejszej tonacji, ale przecież nikt nie kojarzy sobie:
zły=facet,
do rany przyłóż=kobieta
XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:05, bigmagic napisał:

Czy ma ktoś status wysłany??
KUR#^ ja chce tę gre na weekend


ja mam wyslany.. ;]
a zamowilem w poniedzialek 4 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:07, Walec87 napisał:

> Czy ma ktoś status wysłany??
> KUR#^ ja chce tę gre na weekend

ja mam wyslany.. ;]
a zamowilem w poniedzialek 4 grudnia

Zamawiałeś EK, czy zwykłą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:07, Aithieel napisał:

> Dlaczego? :P No ale trudno, muszę się jakoś pogodzić z faktem, że moja wymarzona edycja
jest
> ''męska'' ;P. (mam nadzieję, że nie przekłada się to na właściciela? :P)

A moja damska :(


Będzie chyba trzeba płeć zmienić.
Ale dobro zwycięży.
Tako zecze mędrzec Alaundo
LG RULES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego pudelka... do bani to wyglada :/ ...a najlepszy jest napis CHAOTIC EVIL... lol... gra w PLENEJ polskiej wersji jezykowej, a na okladce napis po angielsku :) Zamowilem wersje kolekcjonerska i zaluje... nie dosc ze dostane kiedys tam, to jeszcze wyglada brzydko i tandetnie... za co to 199 zl?! Pudlek od PLANESCAPE TORMENT wyglada 10razy ladnie.

Moze i narzekam, ale tandety nie lubie (199zl przeciez), a napis po angielsku do polskie jwersji gry na pudle, to juz przegiecie... mysle ze gdyby nie nawal robot w CDP i caly pospiech, to EK wygladalaby znacznie ladniej. A tak? Calosc grafik wzieta wprost od Atari. Bez zadnych przerobek (patrz angielski napis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, idę poczytać/pouczyć się/spać/czy co tam jeszcze. Nie będę się stresować, jutro znowu sprawdzę status przesyłki:). Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:14, Eilene napisał:

Dobra, idę poczytać/pouczyć się/spać/czy co tam jeszcze. Nie będę się stresować, jutro znowu
sprawdzę status przesyłki:). Narka

Jutro to już powinieneś mieć w domciu a nie sprawdzć stats

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłam w empiku z ciekawości i co widzę na podłodze? Stosik Neverków... edycje zwykłe, biała i czarna. Kolekcjonerskich nie było, ale obstawiam, że gdybym poszła do głównego poznańskiego empiku (bo byłam w jednym z tych mniejszych oddziałów) to pewnie i edycje kolekcjonerską bym tam zobaczyła. A dziś 7 grudnia, premiera 8 grudnia, ale dla empiku to nie problem. Mają po 129zł, ale dokładają do tego książke z Forgotten Realms :)

A co do wersji to ja zamówiłam LG ;) kolega (z jego konta piszę) z koleżanką zamówili CE i wspólnie stwierdziliśmy, że wybrana wersja nie odzwierciedla życia, wręcz odwrotnie :D sasasasasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur**, sorry... wlasnie odwiedzil mnie kumpel, ktory mieszka dwa domy dalej odemnie i zgadnijcie... przyniosl pelna wersje NWN2 PL (edycje zwykla, czarna), ktora zamowil kilka dni temu. Przyszedl sie ponabijac z mojej "wypasionej" kolekcjonerskiej. He he... dwa domy dalej, on dostal... zwykla, a ja jak baran bede czekal...

"gram.pl u nas zawsze pewne... ze dostaniesz gre grubo po terminie!"

Nauczka na przyszlosc? Nie skladac preordera, nie kupowac EK, a najlepiej kupowac w MM czy innym Empiku... a jak przez neta, to w sklepie wirtus.pl (nigdy problemow z nimi ie bylo, a kupuje w nim od wiekow... i zawsze mozna sie dogadac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować