Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 19:34, Parn_ok napisał:

Bez urazy ale to raczej nie będzie przejawem bycia ZŁYM lecz bardziej głupoty (nie chce cie
urazic :P)
Co innego gdybysmy posłów PiS,LPR i Samoobrony zamienili w kurczaki :D i zrobili uczte ku czci
Shar!! Złooooo....

no tak, racja, zło również nie znosi głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:23, darkwind21 napisał:

Trochę jestem niedoinformowany ale czy do edycji kolekcjonerskiej nie miały być dodane pierścienie?


W polskiej są amulety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:23, darkwind21 napisał:

Trochę jestem niedoinformowany ale czy do edycji kolekcjonerskiej nie miały być dodane pierścienie?

miały być amulety. Czyli niedokładnie to ujęto
Ale ja też czytałem, że pierścienie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten amulet, to piekny bryloczek do kluczy... zgadzam sie z czarnoksieznikiem, wyslijcie te NWN2 EK takze ludzia! Bo ja kwidze, to nikt nei dostal EK, co troszke dziwi... biorac pod uwage ze nasza wersja jest prawie dwa razy drozsza... ale... coz... mamy 20:32 dzis juz raczej zadna przesylka do klienta detalicznego nie wyjdzie z siedziby, jak co to tylko kontenery do sklepow.

"gram.pl u nas zawsze pewne... ze dostaniesz gre grubo po terminie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna pociecha to to (nie lubię bluźnic) 40 złotych, które zaoszędze w gram.pl
(Co się czepiasz Chaotic Evil. A Neverwinter Nights to po polsku?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:23, darkwind21 napisał:

Trochę jestem niedoinformowany ale czy do edycji kolekcjonerskiej nie miały być dodane pierścienie?


Ciesz się że to nie pierścień tak jak w wersji angielskiej bo jest gorzej niż obciachowy
masz linka

http://photos.alanhinchcliffe.com/v/nwn2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale badziew :D Figurka w sumie nie lepsza, wole kupic jakas inna i wlasnorecznie pomalowac, efekt gorszy ale satysfakcja olbrzymia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nero0007

"Neverwinter Nights" to nazwa wlasna, nie ulegajace tlumaczeniu, ale chaotic evil nie jest zadna nazwa wlasna, to zdanko majace na celu podkreslic charkter wersji, ktore jak najbardziej powinno byc tlumaczone jesli gra jest sprzedawa w naszym kraju, a tym bardziej w pelnej polskiej wersji. Nie jest to WIELKI blad, ale pozostawia pewien niesma, poniewaz widac, ze ktos poszedl na latwizne, a nie powinno tak sie stac, gdyz 200zl za gre to spora suma, mimo ze stac mnie na taka kosztownosc, ale zawsze. Za 200 zl mozna by oczekiwac czego lepszego, a napewno dostawy w terminie.

"gram.pl u nas zawsze pewne... ze dostaniesz gre grubo po terminie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:32, slipcio napisał:

Bo ja kwidze, to nikt nei dostal EK, co troszke dziwi...

Żeby dzisiaj dostać EK, trzeba by urzyć portalu czasoprzestrzennego...
A ja znowu powtarzam: było mówione, że edycje ZWYKŁĄ wysyłali wczoraj i gracze dostali ją DZISIAJ. A EK wysyłają DZISIAJ i dostaniemy ją JUTRO !! Zrozumcie wreszcie !!
(a może chodziło, że "kwiczysz" to nikt nie dostał ek... ? ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Matir007
Zeby dostac EK jutro w statusie zamowienia trzeba by miec notke inna niz pakowane i przygotowywane do wysyłki jaka to utrzymuje sie od rana, i z tego co widze nie tylko u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ktos zamiast w firmie pomoc w pakowaniu gier bedzie siedzial i aktualizowal zamowienia bo ludzie trzesa portkami nad swoimi paczkami. Ja zamowilem >1 egzemplarzy EK i mam w nosie nie zmieniajacy sie status, sama zmiana na pakowane, oznacza, ze problemow z wysylka nie bedzie i juz sie do niej zabrano. Przy G3 gre wysylano 31 pazdziernika, zamowienia zaktualizowano w nocy i 1 listopada, w swieto, zainteresowanie tytulem bylo zbyt duze aby na biezaco informowac wszystkich co sie dzieje z ich egzemplarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej zauważ że przy gothicu nie tylko tu była wielka fama.
Poszło nawet do Wiadomości.
A o neverze jeszcze w tv (poza chwalebnym HYPEREM) nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować