Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 - dzień drugi

82 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 23:13, Marco Polo napisał:

Pisz teraz bo jak dojdzie przesyłka nie będziesz miał na to czasu. Ja na 100% "zniknę" wtedy
dla świata aż mnie z nóg zwali zmęczenie ;-]


Tzn, że czas, jaki dodatkowo dostaliśmy od gram.pl poprostu jest bonusem do EK ! I należy przeznaczyć go na sen, bo potem może być z tą sprawą cieniusieńko... Tym bardziej, że ja mogę pograć dopiero jak uśnie moja córcia
Pozdrawiam
Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:19, MarcinRob napisał:

> Pisz teraz bo jak dojdzie przesyłka nie będziesz miał na to czasu. Ja na 100% "zniknę"
wtedy
> dla świata aż mnie z nóg zwali zmęczenie ;-]

Tzn, że czas, jaki dodatkowo dostaliśmy od gram.pl poprostu jest bonusem do EK ! I należy przeznaczyć
go na sen, bo potem może być z tą sprawą cieniusieńko... Tym bardziej, że ja mogę pograć dopiero
jak uśnie moja córcia
Pozdrawiam
Dobrej nocy :)


Dzięki i wzajemnie. Sam się również oddalę, w końcu rano do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień z NWN2 znacznie bardziej mi sie podoba niż ten z Medievalem w roli głównej. Dotychczas nie czytałem tych artykułów z serii "tydzień z...", jednak chyba zacznę, sa całkiem ciekawe :D Gratulacje dla autora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:43, Mistic napisał:

> u mnie również paczka w przygotowaniu:/ przydałoby sie jakies info ze strony cd-projektu
bo
> cosik nie tak jest jak obiecywali...nie moge sie giercy doczekać:D chociaż pewnie po dwoch

> dodatkach bedzie mozna sie cieszyć pełnią tej gry ;]

Tyle, ze to jest temat o artykulach a nie o waszych problemach z wysylka :/
Wezcie sie za komentowanie pracy autorow tekstow bo przez takie posty pokazujecie im swoj brak
szacunku do ich pracy.


a szacunek dla nas? To niech napiszą temat - "Znowu spieprzyliśmy z pre-orderem, tym razem NWN2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 07:23, wrzosek1987 napisał:

a szacunek dla nas? To niech napiszą temat - "Znowu spieprzyliśmy z pre-orderem, tym razem
NWN2"


Tekst napisałem, ale to nie ja odpowiadam za wysyłki. Uwierz mi, że gdybym mógł o to zadbać, sam bym tak rozsyłał paczki, by każdy dostał swoją na czas... Ale ja nawet większości CDP, w tym magazynu nie widziałem i tylko piszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się przykładają do pakowania i wysłania ojojoj już drugi dzień pakują.... huraaa na pewno jakieś preznty dodadzą do EK ;)


p.s. to był sarkazm jakby niektórzy nie zrozumieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją Ek też już drugi dzień pakują, a pani z obsługi klienta powiedziała mi wczoraj, że dziś grę dostanę:(. Ale człowiek jest naiwny jeśli wierzy komukolwiek z CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale ja np. dostałam taki list na e-mail:
Witaj ,

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonerską Edycję Neverwinter Nights 2.

Z przykrością musimy potwierdzić informację, że deklarowany wcześniej termin dostawy Twojej przesyłki w dniu premiery nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego opóźniona kompletacja pudełek z EK prowadzona przez CD Projekt dopiero w dniu dzisiejszym (7 grudnia). Skutkiem tego, gry do wysyłki otrzymamy w piątek.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to piątek 8 grudnia, z opcją doręczenia na 9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl

Czyli może będą dostarczać gry w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też to mam jak powyżej, tylko ja podałem adres do pracy!!!!! Będę musiał później dzwonic by w sobotę dostarczyli do domu, ehhh, przydało by się opcjach wysyłania możliwoś 2 adresów dostarczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:32, Bond_007 napisał:

To jakiś żart. Też dostałem tego mejla.

I nie śmiejesz się? To dziwne :D
To nie żart, tylko smutny fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:38, Veilaine napisał:

> To jakiś żart. Też dostałem tego mejla.
I nie śmiejesz się? To dziwne :D
To nie żart, tylko smutny fakt.

Nie śmieję się, bo to jest żałosne, żeby 3 razy przekładać wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Pragnę pochwalić się, że wczoraj otrzymałem NWN2 i o 3 rano poszedłem spać. Teraz siedzę w pracy i umieram ze zmęczenia :) Ale warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mam powiedzieć... Nie chce mi się już nawet złościć. To był ciężki tydzień i bynajmniej nie z powodu NWN2 :) Na paczkę przyjdzie poczekać do poniedziałku. Nawet gdyby cudem kurier faktycznie w sobotę rozwoził... cóż, pocałuje klamkę. Przecież nie będę specjalnie siedział w domu i czekał na paczkę. Niech już przychodzi kiedy tam chce, coś przestało mi na tym zależeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować