Zaloguj się, aby obserwować  
bigmagic

Neverwinter Nights 2- Temat tylko dla krasnoludów

79 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 17:04, bigmagic napisał:

Powiem ci tak.
Twoją jedyną bronią są utarte schematy.
Nie potrafisz przyjąć do wiad., że ktoś chce grać troche inaczej.
Gra jest dla ludzi a nie ludzie dla gry.


Ehehehe Twoja jedyna bronia jest argument, ze masz widzi mi sie ;]
Nie potrafisz przyajc do wiadomosci, ze realia swiata narzucaja pewne rzeczy
Gra jest dla ludzi ale realia gry dla klimatu. Nie podoba ci sie swiat gdzie krasnoludy sa gburami - wybierz inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czego to ma dowodzic? Podrecznikow jest duzo i jak ja ci znajde taki gdzie bedzie pisalo "masz obowiazek w 100% przestrzegac schematow" to cos da? ;]

Jednak jest tam cos bardzo waznego. Wszelkie "udziwnienia" musi zaakceptowac mistrz gry.

Wyjatkowosc postaci jest 0 bo jak widzisz znalazl sie caly tabun "szlacheckich krasnoludow" Jak juz pisalem, wiekszosc ludzi potrafi grac TYLKO w tym stylu - bez znaczenia na rase itd

Swoja droga to jakis dziwny ten podrecznik masz skoro dla nich charakter nie ukierunkowuje postaci. Wedlug nich moge grac praworzadnym dobrym morderca ;] No bo czemu kurde nie!? ;D Roznie bywa z rasami,klasami ale zeby charakter olewac to cos zupelnie nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:57, Lailonn napisał:

I czego to ma dowodzic? Podrecznikow jest duzo i jak ja ci znajde taki gdzie bedzie pisalo
"masz obowiazek w 100% przestrzegac schematow" to cos da? ;]

Jednak jest tam cos bardzo waznego. Wszelkie "udziwnienia" musi zaakceptowac mistrz gry.

Wyjatkowosc postaci jest 0 bo jak widzisz znalazl sie caly tabun "szlacheckich krasnoludow"
Jak juz pisalem, wiekszosc ludzi potrafi grac TYLKO w tym stylu - bez znaczenia na rase itd

Swoja droga to jakis dziwny ten podrecznik masz skoro dla nich charakter nie ukierunkowuje
postaci. Wedlug nich moge grac praworzadnym dobrym morderca ;] No bo czemu kurde nie!? ;D Roznie
bywa z rasami,klasami ale zeby charakter olewac to cos zupelnie nowego.


To jest normalny podręcznik do 3 edycji d&d , o której cały czas w tym temacie mówimy.
Coś widzę, że to ci umknęło.
Powiem tyle.
Po ch%j się wpie%&$sz jak niewiesz o co chodzi w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 18:25, bigmagic napisał:

Po ch%j się wpie%&$sz jak niewiesz o co chodzi w temacie.


Jak juz mowilem mam doczynienia z glupcami i dyskusja juz na pcozatku byla skazana na niepowodzenie. Czemu ja kurde ciagle mam racje...;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 18:25, bigmagic napisał:

To jest normalny podręcznik do 3 edycji d&d , o której cały czas w tym temacie mówimy.
Coś widzę, że to ci umknęło.
Powiem tyle.
Po ch%j się wpie%&$sz jak niewiesz o co chodzi w temacie.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 18:45, Lailonn napisał:

Jak juz mowilem mam doczynienia z glupcami i dyskusja juz na pcozatku byla skazana na niepowodzenie.
Czemu ja kurde ciagle mam racje...;[


Jedynym głupcem narazie jesteś tu ty ponieważ nie potrafisz zrozumieć, że to gracze tworzą swe postacie a nie to co jest przyjęte jako schemat.
Jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć i dogmatycznie trzymasz się zasad to już twój problem.
Swoją drogą przez twoje wyimaginowane poczucie wielkości i dogmatyzmu Lailonn zrobiliśmy 3 strony offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lailonn, to nie ma sensu. Jeśli dla niektorych schemat Krasnoluda-Szlachcica jest szczytem oryginalnosci jednoczesnie podpieraja sie podrecznikiem to po prostu nie warto marnowac klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie chce nic mówić, ale wszyszcy mamy szczęście że jeszcze nie zawitał tu żaden moderator, bo każdy z nas by chycił degrada...Tyle, ja już więcej nic nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studiowałem cały temat przez jakąś godzinkę i w każdym poście zgadzam się z Lailonn''em. Prawdą jest, że można stworzyć jedną postać będącą szlachetnym krasnoludem, ale żeby od razu wszyscy ? Krasnoludy mają taką naturę (są porywcze, skore do bitki, gburowate) i jakkolwiek byś się starał bigmagicu (ty roz*ony id*o) nie zmienisz tego. Tak jak wy to odgrywacie może zdarzać się raz na 1 000 000 wypadków. Nie wiem jaka jest radość z odgrywania postaci, która jest kopią innej. Uważam także, że nie można porównywać stosunków między krasnoludkami (]:->) a szlachetnymi elfami do rasizmu, to tak samo, jak porównywać np. żubra do krowy. Ludzie nie robili tego systemu xx lat, żeby każda rasa była taka sama, to właśnie cechy indywidualne każdej rasy sprawiają, że ma ona tylu a tylu fanów. Robiąc szlachetnego krasnoluda tworzysz tak naprawdę karzełkowatego elfa. To, że autorzy pozwalają na pewne odstępstwa przy tworzeniu postaci, nie oznacza, że każdy ma tak robić.

bigmagic, znam cię i powiem: nie jesteś dobrym mistrzem gry, i jako MG sam nie pozwalałeś swoim graczom używać wyobraźni podczas sesji i tworzenia postaci, nie porównuj się do krasnoluda, bo sam jesteś mega lichy

Probos, Brytyjczycy piją herbatę o godzinie 17:00 a nie o 12

Jeżeli już tak chcecie ingerować w system, to dlaczego nie stworzycie krasnoluda akrobaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ty masz mozg czy udajesz? Po 1 wisi mi to jaki mam status na forum bo nie mam 13 lat by mnie podniecalo to. Co wiecej jesli chdozi ci o zdanie:

"Po ch%j się wpie%&$sz jak niewiesz o co chodzi w temacie. "

to zauwaz, ze nie ja je pisalem tylko wobec mnie je uzyto a ja w swoim poscie cytowalem wlasnie te wypowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie molja wina, ze masz za ciasny rozum i wyskoczyles z grozbami wobec mnie jak to naslesz moderatora a nie raczyles sprawdzic kto napisal te jakze oburzajace cie slowa ;D

A to, ze rozmowa jest idiotyczna to i ja i juz kilka innych osob pisalo.

Chyba, ze chdozilo ci o rzeczowe argumenty w spokoju przytoczone

"Dlaczegoz to w swietym poscie szlachetnego Lailonna znalazly sie wulgaryzmy?"

Azail powiadam wiec jam je tylko cytowal bom sam byl obiektem powyzszych ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to ani ja, ani big magic, nie wyskoczyliśmy pierwsi z takimi tekstami palancie, więc się przymknij. A co do zakropkowanych, to skąd wiesz że tam był wulgaryzm co ?? Zakreskowany wyraz, nie zawsze oznacza cenzure jełopie ( nie będe używał gorszych słow, chodz cięzko mi wytrzymać ).

PS: Co do ciasnego rozumu, to zrozumiem tą wypowiedz, tylko względem ciebie...
PS2: Nie odpisuj na tego posta, bo nie mam zamiaru tracić czasu na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puste dziecko. Na tej stronie tematu bigmagic napisal do mnie:

"Po ch%j się wpie%&$sz jak niewiesz o co chodzi w temacie."

Wiec ponownie nie sprawdziles - tu jak juz mowilem za ciasny rozum.

>A co do zakropkowanych, to skąd wiesz że tam był wulgaryzm co ??

No nie wiem ale jak napisze tak na twoja mame to co pomyslisz? :} A skoro to niby nie mialy byc wulgaryzmy to dlaczego chciales na mnie naslac moderatora myslac, ze to moje slowa?? Glupota nie boli - ciesz sie bo bys byl uzalezniony od panadolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 18:25, bigmagic napisał:

Po ch%j się wpie%&$sz jak niewiesz o co chodzi w temacie.


Wulgaryzm wykropkowany (ocenzurowany) to nadal wulgaryzm. W dodatku gdy jest skierowany do kogoś to jest niedopuszczalny. Na tym forum nie ma miejsca dla chamstwa. Ostrzeżenie.


I do wszystkich:
Proponuję skończyć z prywatnymi utarczkami, a skupić się na temacie wątku.
Jeśli dalej będzie tutaj kwitł spam, to polecą degrady, a wątek zamknę.
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym dołączył towarzysze. ( o ile jescze gracie :) )
Ale niestety, nie mam internetu na leprzym kompie, na którym gram w NWN2. Oczywiscie krsnoludzkim wojem :) A ten komp za słaby, ale napisjmy się krasnoludzkiej starki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! A wy dokad skrzaty i kurduple?? walki sie wam zachciewa!? z czym do ludzi urwipolcie? z tymi waszymi siekiereczkami to do lasu drwa rabac! przynajmniej krzywdy sobie nie zrobicie! Walke zostawcie lepszym od siebie niewyrostki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować