Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Doom 3

121 postów w tym temacie

Niska cena nie zawsze świadczy o grze. Jak się człoiek zna na grach to wie jaką grę kupuję i wie czy gra jest warta tej kasy jaką daje za gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z doomem 3 jestem w lvlu alpha labs 1 przeszedlem juz przez ta klape przy laserze i potem poszedlem tam do konca i tam sa takie schody gdzie te stopnie sie rozwalily i tera potrzebuje POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:23, Filip92 napisał:

Umnie w Medi kosztował 19zł nie taniej. Tylko sie dziwie ze gre na tkaim poziomie tak besztaja
cena. Niska cena źle świadczy o grze.



Wyjątkiem jest Extra Klasyka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy!
Mam problem: Otóż, pewnie jak każdy, kto tu napisał, mam Dooma 3 i niesamowicie upierdliwy problem: Otóż, kiedy ściągnę jakiegoś moda (jak zainstalować, to wiem), uruchamiam grę, wybieram menu modów, uruchamiam mod, który mnie interesuje i wyskakuje to, co na fotce widać. Błagam o jak najszybszą pomoc!!!

20070701204748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:47, pietreszczew napisał:

Ludzie, pomocy!
Mam problem: Otóż, pewnie jak każdy, kto tu napisał, mam Dooma 3 i niesamowicie upierdliwy
problem: Otóż, kiedy ściągnę jakiegoś moda (jak zainstalować, to wiem), uruchamiam grę, wybieram
menu modów, uruchamiam mod, który mnie interesuje i wyskakuje to, co na fotce widać. Błagam
o jak najszybszą pomoc!!!

Ja też tak miałem gdy uruchamiałem Dooma. Ściągnij najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej to powinno pomóc, mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:16, donPrzemek1 napisał:

> Ludzie, pomocy!
> Mam problem: Otóż, pewnie jak każdy, kto tu napisał, mam Dooma 3 i niesamowicie upierdliwy

> problem: Otóż, kiedy ściągnę jakiegoś moda (jak zainstalować, to wiem), uruchamiam grę,
wybieram
> menu modów, uruchamiam mod, który mnie interesuje i wyskakuje to, co na fotce widać. Błagam

> o jak najszybszą pomoc!!!
Ja też tak miałem gdy uruchamiałem Dooma. Ściągnij najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej
to powinno pomóc, mi pomogło.

a mi nie ;(
jakieś inne pomysły? bo sam nie mogę nic wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:16, donPrzemek1 napisał:

> Ludzie, pomocy!
> Mam problem: Otóż, pewnie jak każdy, kto tu napisał, mam Dooma 3 i niesamowicie upierdliwy

> problem: Otóż, kiedy ściągnę jakiegoś moda (jak zainstalować, to wiem), uruchamiam grę,
wybieram
> menu modów, uruchamiam mod, który mnie interesuje i wyskakuje to, co na fotce widać. Błagam

> o jak najszybszą pomoc!!!
Ja też tak miałem gdy uruchamiałem Dooma. Ściągnij najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej
to powinno pomóc, mi pomogło.

a mi nie ;(
jakieś inne pomysły? bo sam nie mogę nic wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh pewnie wszystko przez to że masz pirata... ja jeszcze tylu torrentówna na pulpicie nie widziałem...
O co my tu mamy - jest doom 3, prodigy, avril...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 09:33, Word up napisał:

Heh pewnie wszystko przez to że masz pirata... ja jeszcze tylu torrentówna na pulpicie
nie widziałem...
O co my tu mamy - jest doom 3, prodigy, avril...

nie zabijaj - :P
tak, mam z torrentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:48, pietreszczew napisał:

nie zabijaj - :P
tak, mam z torrentów

I tu jest pies pogrzebany - czytałeś w ogóle regulamin forum ? To radzę się tam udać teraz. W takim wypadku lepiej udaj się po pomoc na te swoje fora torrentowe, a nie proś o pomoc tutaj. My piratom nie pomagamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:48, pietreszczew napisał:

nie zabijaj - :P
tak, mam z torrentów


Zabijać nie będziemy. Ale również nie pomożemy piratowi.
Żegnam, ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm
no mi tez jakis blad wystkakuje... nie moge przejsc z poziomu Communications Transfer do Communications... zaczyna sie ladowac i wylazi do menu dooma :-/
ktos mial tez taki problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo . Niedawno kupiłem sobie Doom`a 3 z tym dodatkiem RoE .
Zacząłem najpierw grać w dooma 3 i moje pytanie .
Jaki jest kod dostępu do tych drzwi na screenie ????
To jest początek gry , tóż obok tego odebrałem wiadomość od sierżanta Keliego i zaktualizował mój PDA .
Ale nigdzie nie mogę znaleźć kodu do tych drzwi

20070813200509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 16:07, Chlorofil napisał:

Powie mi ktoś czy ta gra pójdzie na:
Win XP Pro SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAM
Geforce 2 MX 400

Nie, nie pójdzie, a nawet jak sie włąćzy to i tak nie bedzie się dało grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhhh dawno nieodswierzany temat... ale moze ktos spostrzeze mojego posta ;)

Otoz moj problem polega na tym iz wybralem sobie na dzien dobry najtrudniejszy dostepny poziom trudnosci... doszedlem niemal do konca gry i tu wymieklem... Mam na myśli walke ze straznikiem.
"zniszcz poszukiwaczy aby zranic straznika..." ok, wiec gdy zestrzele poszukiwaczy i zanim straznik wypluje kolejne laduje w niego czym tam mam i tak oto nie liczac dokladnie wladowalem w niego : 2 baterie od BFG, ok 50 rakiet, 400 pociskow z karabinka plazmowego i krotka serie z mach 2... zostalo mi jakies 60 pociskow w strzelbie ale jak wiadomo ciezko tym zestrzelic odlegle obiekty :D
Czy cos robie zle?? Oo pila raczej nie ubije staznika... przydaloby sie wiecej amunicji, a gralem tak ze jak chybilem poszukiwacza to wczytywalem gre Oo...

Ps. gra sie bardzo przyjemnie i jak tu ktos wczesniej wspominal choc najwieksze napiecie jest na poczatku a pozniej wiekszosc akcji jest oklepana, to sytuacje z wylamywanymi scianami i atakami przez "chochliki" :D przywracaly klimat ;P
A to ze gra jest taka "mroczna" czy "ciemna" jest moim zdaniem jedna z podstawowych zalet :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować