Zaloguj się, aby obserwować  
VanMarhya

Problemy z Neverwinter NIghts 2

22 postów w tym temacie

Mam problem z "sejwami". Po opuszczeniu rodzinnego miasta, a następną jest karczma (czyli kiedy wczytuje się nowa duża mapa) nie mogę robić zapisów. Pokazuje się komunikat, że brak miejsca. Jest to o tyle dziwne, że na C mam wtedy 580 MB, a na D gdzie jest gra 2,7 GB... Na C nie mam pliku stronicowania i w ogóle... Przecież "sejwy" nie potrzebują, aż tyle miejsca. Normalnie na C mam 1GB wolnego, ale w danej sytuacji 400 MB NVN2 siedzi sobie w tempie. Jak je usunę to znika problem braku miejsca na zapis, ale pojawia się masa błędów, gra się gubi, a taki zapis jest bezużyteczny...

Paraliżuje to grę. Byłem już przy Forcie, a przez ten problem musiałem zaczynać wszystko od nowa, bo pokasowałem wcześniejsze zapisy z nadzieją, że to coś pomoże, ale nic nie dało. Dziwne. Usuwał 2 zapisy, a nadal gra twierdzi, że nie mam miejsca na jeden! Nie za bardzo mam już co usuwać C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można edytować swoich postów.

Jak ten problem wystąpił wczoraj (wtedy kiedy dotarłem do Fortu) to miałem jeszcze mniej miejsca na C gdzieś o 200 czy 300 MB (mniej więcej tyle później udało mi się zwolnić). To paranoja, że jakieś chore ilości miejsca są potrzebne do zrobienia zapisu. Zasępienie starego też nie działa (kasuje stary, ale nowy się nie pojawia bo nie ma miejsca.

Oczywiście mam oryginalną polską edycję, CE nawet.

PS. Fajnie, że w tempie na C jest 400 MB plik NWN, będący modem, a taki sam plik siedzi sobie na D (w folderze Modes) gdzie gra jest zainstalowana. Marnotrawienie miejsca... Oczywiście usunięcie w trakcie gry tego pliku z tempa równa się wykszaczeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować