Zaloguj się, aby obserwować  
Olamagato

NWN2 - gramy przez net

73 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 03:30, Vilmar napisał:

jeśli więc drużyna może się składać maksymalnie z 8 postaci, to w takiej sytuacji w najlepszym przypadku się wysypie.

Nic nie wiem o ograniczeniu do 8 postaci. Może być ograniczenie na 8 slotów sieciowych, ale to nie ma wiele wspólnego z sumaryczną ilością postaci łącznie z NPC. Inaczej mowiąc 8 +maksymalna liczba NPC (o ile wiem nie jest ona realnie ograniczona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bedziecie mnie chcieli, to ja tez sie piszę na takie hardkorowe przejscie (chociaż nie wiem jak mamy niby gre utrudnić skoro teraz pobobno gramy na najwyższym poziomie, chyba że jakis mod wyjdzie). Juz teraz wiem, że chętnie zagram ponownie, szczególnie, że rozgrywka w singlu bardzo mi się nie podoba, niestety nie odpowiadam mi sposób kontroli nad NPC oraz poważna liniowość gry. Cóz zbytnio uwierzyłem w słowa, ża NWN2 bliżej do BG niz do pierwowzoru. Trudno, za to po raz pierwszy lepiej gra mi się w muliti aniżeli w singlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 12:12, boogie85 napisał:

chociaż nie wiem jak mamy niby gre utrudnić skoro teraz pobobno gramy na najwyższym poziomie

Tutaj jest plik diffsettings.2da, który znacząco utrudnia wszelkie walki (jakieś 5 razy:). Walki w ten sposób zaczynają stać na poziomie trudności zbliżonym do Icewind Dale lub BG2.
http://neverwinter2.gram.pl/forum/download.php?id=13
Wystarzy po pobraniu rozpakować do folderu Override w katalogu gry (to dla trudniejszego przechodzenia oficjalnej kampanii).

Natomiast tu jest sposób jak poszerzyć sobie drużynę do np. 6 osób:
~ (otwórz konsolę)
DebugMode 1
rs ga_party_limit(6)
DebugMode 0
~ (zamknij konsolę)

I to by było na tyle. Rzekomo są jakieś problemy z wyzwalaniem zdarzeń dla większej liczby osób, ale jakoś dotychczas nikt nie potrafił ich przedstawić czy udokumentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:03, Olamagato napisał:

> chociaż nie wiem jak mamy niby gre utrudnić skoro teraz pobobno gramy na najwyższym poziomie
Tutaj jest plik diffsettings.2da, który znacząco utrudnia wszelkie walki (jakieś 5 razy:).
Walki w ten sposób zaczynają stać na poziomie trudności zbliżonym do Icewind Dale lub BG2.
http://neverwinter2.gram.pl/forum/download.php?id=13
Wystarzy po pobraniu rozpakować do folderu Override w katalogu gry (to dla trudniejszego przechodzenia
oficjalnej kampanii).

W zasadzie, to ja też byłbym chętny do takiego pogrania sobie. Jeśli będziecie grali w weekendy to się na to piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:03, Olamagato napisał:

> chociaż nie wiem jak mamy niby gre utrudnić skoro teraz pobobno gramy na najwyższym poziomie
Tutaj jest plik diffsettings.2da, który znacząco utrudnia wszelkie walki (jakieś 5 razy:).
Walki w ten sposób zaczynają stać na poziomie trudności zbliżonym do Icewind Dale lub BG2.


Z jednym przeklętym wyjątkiem - nie da się zginąć. Z tego powodu walki nie stają się trudne, tylko uciążliwe, a to totalnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 00:21, Vilmar napisał:

Z jednym przeklętym wyjątkiem - nie da się zginąć. Z tego powodu walki nie stają się trudne,
tylko uciążliwe, a to totalnie co innego.

Spoko. Pracuję nad zmianą tego stanu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie po raz pierwszy wszedlem na serv: Forgotten realms w "odgrywanie ról" zrobilem postac (TheWitcher) i niewiem co amm teraz zrobic? isc w swia przeciez nikogo nie spotkam bo tam tylko 38 gra a swiat taki duzy i co jak kogos spotkam to go mine nie czaje tego wytlumaczcie mi pls!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:30, baka3 napisał:

Witam, wlasnie po raz pierwszy wszedlem na serv: Forgotten realms w "odgrywanie ról" zrobilem
postac (TheWitcher) i niewiem co amm teraz zrobic? isc w swia przeciez nikogo nie spotkam bo
tam tylko 38 gra a swiat taki duzy i co jak kogos spotkam to go mine nie czaje tego wytlumaczcie
mi pls!


To pomoze mi ktos?! Bo wazne! Bo niewiem na czym ten multi w odgrywaniu rol polega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 16:50, baka3 napisał:

Ale da sie grac multi przeciez! I to multi jakies dziwne tutaj


Problem w tym, że nie każda gra umożliwiająca granie w sieci od razu jest MMO. Inaczej mówiąc - sama możliwość gry w multiplayerze nie określa przynależności gatunkowej gry. A multi jest tak samo dziwne, jak dziwna jest gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 16:50, baka3 napisał:

Ale da sie grac multi przeciez! I to multi jakies dziwne tutaj


Multi w nwn2 oznacza, albo wspólne przechodzenie kampanii, albo granie w specjalnie przygotowane moduły. Dzięki nim i obecności MG, sesje w nwn2 zaczynają minimalnie przypominać papierowe rpgi. W nwn2 w multi samemu nie pograsz. Musisz mieć ekipę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:36, Marrbacca napisał:

> Ale da sie grac multi przeciez! I to multi jakies dziwne tutaj

Multi w nwn2 oznacza, albo wspólne przechodzenie kampanii, albo granie w specjalnie przygotowane
moduły. Dzięki nim i obecności MG, sesje w nwn2 zaczynają minimalnie przypominać papierowe
rpgi. W nwn2 w multi samemu nie pograsz. Musisz mieć ekipę


albo wbic sie na jakis serv przeciez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:38, baka3 napisał:

albo wbic sie na jakis serv przeciez mozna


Wytłumacz mi, w czym to koliduje ze słowami Marra?
Otóż żeby pograć w trybie multiplayer albo musisz utworzyć połączenie bezpośrednie, albo być w jakiejś sieci, albo połączyć się z serwerem. Inaczej mówiąc, by móc grać w multiplayerze w NWN2 musisz spełnić jeden z tych trzech warunków. Granie przez net w NWN2 jest to to, co Marr opisał. Więc nie rozumiem o co Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pomysł przejścia kampanii w grupie "żywych graczy" nadal jest aktualny? :) Bo ja wczoraj przeszedłem kampanię i bardzo chętnie zrobiłbym to ponownie, ale z Gramowiczami. :P Więc czy wciąż ktoś jest tym zainteresowany? :) Ja jako łotrzyk z pewnością mógłbym wesprzeć drużynę swoimi umiejętnościami. :D
To jak? Ubijamy Króla Cieni razem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo braku postów w temacie nasza ekipa dzielnie gra dalej, podsumowanko ma zrobic Vilmar więc się nie będę rozpisywał. Za to opiszę prześmieszny błąd gry. Na załaczonych screenach widać walczącą drużynę. Zagadka z kim oni walczą?? Odpowiedź: z nikim!! xD Przynajmniej z mojej perspektywy, podczas gdy reszta ubijała w najlepsze wilki ja miotałem się obok, poniewaz nie widziałem żadnych wrogów :D

20070318131520

20070318131606

20070318131646

20070318131717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować