Zaloguj się, aby obserwować  
Zlooty1

Kulturystyka

292 postów w tym temacie

Od już ponad roku ćwiczę. Uprawiam różnego rodzaju ćwiczenia: robię brzuszki, podnoszę sztangę, hantle itd. Jak się okazuje większość tych ćwiczeń robiłem źle. Mimo że moje mięsnie się wzmocniły to nie widać porządanych efektów czyli pięknej, smukłej, umięsnionej sylwetki. Dlatego zakładam ten temat abyście nie popełnili tego samego błędu. Postaram się tu umieścić wiele ciekawych porad, które bedą napewno przydatne i przyniosą porządane rezultaty.

Co sądzicie o tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek umieszczam link związany z ćwiczeniami mięśni brzucha tak zwaną metodą Weidera. Sam zacząłem go dopiero wczoraj jestem ciekaw jakie rezultaty bedą po 6 tygodniach. O ile przetrwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego tematu nie było i jest ciekawy :)
Z tego co wiem to żeby dobrze wyglądać trzeba odpowiednio się odrzywiać i dużo pić wody to jest o ile dobrze pamiętam 70% sukcesu. Reszta to ćwiczenia. Nie uwzględniam tu anaboli bo "jeśli doping to forma najczystsza, bo tylko trening czyni mistrza" l;^))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat całkiem niezły ale najbardziej umięśniony człowiek jakiego widziałem to przyjaciel mojego ojca ma 62 cm po zmierzeniu w mięśniach na rękach a ci których widzi się w Strong Man mają blisko 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 15:38, SmoQ napisał:

No altruista z ciebie ;-)


No zobaczymy co powiedzą inni. Byle mieli takie samo zdanie, albo chociaż podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 15:40, Patryk R napisał:

Temat całkiem niezły ale najbardziej umięśniony człowiek jakiego widziałem to przyjaciel mojego ojca ma 62 cm po zmierzeniu
w mięśniach na rękach a ci których widzi się w Strong Man mają blisko 60.


No to rzeczywiście jest niezły. A jak długo ćwiczy i w jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 15:40, Patryk R napisał:

Temat całkiem niezły ale najbardziej umięśniony człowiek jakiego widziałem to przyjaciel mojego ojca ma 62 cm po zmierzeniu
w mięśniach na rękach a ci których widzi się w Strong Man mają blisko 60.


Ja widziałem typa - w Polsce z Ostrowca Świętokrzyskiego 69 na łapie - byłem przy mierzeniu więc nie ściemniam - 165 KG wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2005 o 15:42, Złooty napisał:


No to rzeczywiście jest niezły. A jak
długo ćwiczy i w jaki sposób.


Ćwiczy już dobre osiemnaście lat, jak ćwiczy ? nie wiem nie pytałem się go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2005 o 15:43, iro1979 napisał:


Ja widziałem typa - w Polsce z Ostrowca
Świętokrzyskiego 69 na łapie - byłem przy mierzeniu więc nie ściemniam - 165 KG wagi.


To bardzo dobry jest ale ten przyjaciel mego ojca 62 miał w tamtym roku teraz może ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 15:40, iro1979 napisał:

Takiego tematu nie było i jest ciekawy :)
Z tego co wiem to żeby dobrze wyglądać trzeba odpowiednio się odrzywiać i dużo
pić wody to jest o ile dobrze pamiętam 70% sukcesu. Reszta to ćwiczenia. Nie uwzględniam tu anaboli bo "jeśli doping to
forma najczystsza, bo tylko trening czyni mistrza" l;^))


Tak moj tata zawsze mi powtarza, że trening czyni mistrza.
Picie wody jest niezmierne ważne, a zwłaszcza podczas ćwiczeń, poniewż mięsnie są o ile się nie myle zbudowane z około 60% z wody i podczas ćwiczeń ta wartość musi być uzupełniana, ponieważ ćwicząc wydalamy z siebie wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi mówi, że PUDZIAN brał gdzieś tak w 18 roku życia sterydy, przypakował i później ćwiczył normalnie żeby tylko utrzymać sylwetkę, a w co w o tym myślicie.

Jestem absolutnie przeciwny takiemu czemuś, chociaż nie mogę nic złego powiedzieć na odżywki takie jak np. HNB. Zawsze coś trzeba "brać" (chociaż tak jak ja to robię pić codzienie białko z jajka), aby nie ćwiczyć na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 15:52, DEViANCE napisał:

Złooty --> Powiedz ile, żeś dzisiaj na siłowni w szkole wyciskał :D


Nie ma się czym chwalić. Podniosłem 35 kg. 30 razy. Ale dopiero zatrzynam prawdziwe pakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie aby za każdym ćwiczeniem jakimkolwiek wykonywanym zrobić prawidłową rozgrzewkę.
Rozgrzewka - Jest bardzo istotnym elementem treningu. Zaniedbanie jej lub wykonanie niepoprawnie może być przyczyną wielu, często niebezpiecznych kontuzji. Przede wszystkim powinna obejmować swoim zakresem część ciała, którą będziemy trenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :] podaje link do najlepszej strony o kulturystyce jaka na oczy widzialem, tam kazdy znajdzie cos dla siebie, polecam kosmicznie rozbudowany atlas cwiczen, aha Złooty pare postow wczesniej chodzilo ci chyba o HMB a nie HNB :P i wg mnie wcale nie trzeba zawsze brac jakis odzywek etc. wystarczy dobra dieta i odpowiedni trenig, no i oczywiscie czas , odzywki to sztucczne przyspieszenie wiec jak kto woli... Ok ta stronka to: http://kulturysta.com/ Polecam i pozdro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 10:01, SmoQ napisał:

Witam wszystkich :] podaje link do najlepszej strony o kulturystyce jaka na oczy widzialem, tam kazdy znajdzie cos dla siebie,
polecam kosmicznie rozbudowany atlas cwiczen, aha Złooty pare postow wczesniej chodzilo ci chyba o HMB a nie HNB :P i wg
mnie wcale nie trzeba zawsze brac jakis odzywek etc. wystarczy dobra dieta i odpowiedni trenig, no i oczywiscie czas , odzywki
to sztucczne przyspieszenie wiec jak kto woli... Ok ta stronka to: http://kulturysta.com/ Polecam i pozdro :]


No masz racje, ale nie do końca, to znaczy zależy od tego jak kto ćwiczy, bo jeżeli ktoś naprawdę daje z zsiebie wszystko to tak jak w samochodzie oprócz paliwa (dobrej diety) musi mieć olej w silniku aby się nie zatarł (odżywki)
Tak tam chodziło mi o HMB, pomyliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować