Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Szkoda komentować inteligencji gram.pl Wystarczyłoby gdyby dali możliwość potwierdzenia zamówienia w zeszłym tygodniu. W poniedziałek i wtorek pakowali by paczki(zamiast dziś i wczoraj). W środę wszystko by było już w masterlinku i gracze by dostali paczki w dzień pierwotnej premiery. Nie było by to może 2 dni przed premierą, ale przynajmniej w jej dzień. Nie było by kręcenia, przekładania dat itd. Czy to wszystko tak trudno zrobić? Nawet zwierzęta można nauczyć by wykonywały daną czynność np. załatwianie się do kuwety, a nie tam gdzie popadnie. Tylko dlaczego ta cudowna firma jest niereformowalna? Przecież mieli już kilka wpadek z preorderami...czy to znaczy, że oni mają nas gdzieś? Czy to znaczy, że liczą na to, ze głupi gracze i tak znowu u nich zamówią? Pokrzyczą trochę przed premierą, a gdy dostaną paczki(długo, długo po premierze) będą wychwalać CDP pod niebiosa? Zastanawiam się czy nie mają w tym racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:31, Digin985 napisał:


> cytat:"Tak dziś już można dostać NWN2 w sklepie. W media markt widziałam już EK. Po prostu

> cudownie. "
> autor: ~fiona
>
>

To EK nie jest limitowane i dostępne jedynie na gram.pl?


Podobno jest limitowane - poczytaj inne wątki - podobno do MM miało pójść ok 500 szt a do sklepu Gram.pl jakieś 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:32, Mistic napisał:

Kolejny co pisze, ale nie czyta. EK ma naklad okolo 2k egzemplarzy z czego mniej niz 500 poszlo
do sklepow.


hah, nie wiedziałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mistic
Skad ta prewnosc ze jest 2000 ? Moze tech w oszukuja, by zwabic klientow... "tylko 2000? To musze szybko zamawiac!" A tak naprawde EK jest z 20000... juz 2 dzien pakuja i przygotowywuja... cholera, to musi byc duze pudlo, ze tak im ciezko zapakowac 2000 sztuk przez ponad dwa dni... jak nie dostane paczki w sobote, to dzwonie do CDP i rzadam rekompensaty, ze mnie OKLAMALI (tak oklamali!), zrobili w ch***, ze kazdy juz gra w NWN2, ze dzisiaj dzien premiery, ze ja zlozylem PREORDER - a to zobowiazuje firme, bym to ja dostal jako pierwszy! Mam nadzieje, ze dzwonicych bedzie wiecej nzi ja i zrobi sie CDP kolo dupy, zeby na przyszlosc takich sytuacji nie bylo... bo co premiera to nie moga sobie poradzic! To profesjonalna firma, czy zlepka jakis pajacow, ktorzy nie wiedza co w zyciu ze soba zrobic, a ze kumpel znal kumpla co w CDP pracuje... sram.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:27, MarcinRob napisał:

> W sumie sam czekam ale się tak nie ekscyuje, jakby cały świat się miał zawalic bo dostanę
girkę
> (w sumiet Tylko gierkę) w Poniedziałek albo jeszcze później i co z tego. Troszkę cierpliwości.

> Jakbyście ludzie innych problemów w życiu nie mieli. Pozazdrościć.

Tu chodzi też o zasadę. Obiecano i dalej tak jak w reklamie wyborczej PO...
Chyba trzeba odpowiadać za swoje słowa, tym bardziej, że jak czytam wątki to dochodzę do wniosku,
że ta sytuacja nie jest odosobniona i w przypadku innych premier tak też bywało.
Firma powinna wyciągnąć wnioski i albo poprawić funkcjonowanie albo nie pisać kretyńskich tekstów
o 2 dni przed premierą.


Masz rację ale co poniektórzy z komentarzami troszzkę pzresadzają, bo się zachowują jak by od tego zaleało ich życue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie anulowalem zamownie na JADE EMPIRE i nie kupie tej gry w Polsce! W sram.pl juz nic nie kupie, jak i zadnego produktu wydanego przez CDP, jako klient zostalem potraktowany bardzo nie powaznie i nie prpofesjonalnie przez firme. Zatem ja ich tez tak bede traktowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:31, Mistic napisał:

A za przeproszeinem co mnie obchodzi co MÓWI fiona? Niech zrobi zdjecie to uwerzymy, CDP tez
o to prosilo, bo skoro nam gier nie wyslalo, a mowia ze dopiero dzisiaj pakuja do ciezarowek
gry do sklepow no to jakim cholernym cudem ma sie EK pojawie w MM?

Czasem takie cuda się zdarzają - np.: Empik ma wystawić gry w piątek ale już w czwartek je mieli w magazynie - i tajemnico pojawiają się na półkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:34, slipcio napisał:

@Mistic
Skad ta prewnosc ze jest 2000 ? Moze tech w oszukuja, by zwabic klientow... "tylko 2000? To
musze szybko zamawiac!" A tak naprawde EK jest z 20000... juz 2 dzien pakuja i przygotowywuja...
cholera, to musi byc duze pudlo, ze tak im ciezko zapakowac 2000 sztuk przez ponad dwa dni...
jak nie dostane paczki w sobote, to dzwonie do CDP i rzadam rekompensaty, ze mnie OKLAMALI
(tak oklamali!), zrobili w ch***, ze kazdy juz gra w NWN2, ze dzisiaj dzien premiery, ze ja
zlozylem PREORDER - a to zobowiazuje firme, bym to ja dostal jako pierwszy! Mam nadzieje, ze
dzwonicych bedzie wiecej nzi ja i zrobi sie CDP kolo dupy, zeby na przyszlosc takich sytuacji
nie bylo... bo co premiera to nie moga sobie poradzic! To profesjonalna firma, czy zlepka jakis
pajacow, ktorzy nie wiedza co w zyciu ze soba zrobic, a ze kumpel znal kumpla co w CDP pracuje...
sram.p

Pewnie udobruchają cię i innych, że wyślą rekompensaty, a jeśli to rzeczywiście zrobią to może (przy dużym szczęściu) za pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:34, slipcio napisał:

@Mistic
Skad ta prewnosc ze jest 2000 ? Moze tech w oszukuja, by zwabic klientow... "tylko 2000? To
musze szybko zamawiac!" A tak naprawde EK jest z 20000... juz 2 dzien pakuja i przygotowywuja...
cholera, to musi byc duze pudlo, ze tak im ciezko zapakowac 2000 sztuk przez ponad dwa dni...
jak nie dostane paczki w sobote, to dzwonie do CDP i rzadam rekompensaty, ze mnie OKLAMALI
(tak oklamali!), zrobili w ch***, ze kazdy juz gra w NWN2, ze dzisiaj dzien premiery, ze ja
zlozylem PREORDER - a to zobowiazuje firme, bym to ja dostal jako pierwszy! Mam nadzieje, ze
dzwonicych bedzie wiecej nzi ja i zrobi sie CDP kolo dupy, zeby na przyszlosc takich sytuacji
nie bylo... bo co premiera to nie moga sobie poradzic! To profesjonalna firma, czy zlepka jakis
pajacow, ktorzy nie wiedza co w zyciu ze soba zrobic, a ze kumpel znal kumpla co w CDP pracuje...
sram.p


SPOKOJNIE - jak widzisz ja się też wnerwiam, ale bardzo proszę o odrobinę spokoju i nie używania tzw "słów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 11:35, Mario Falcon napisał:

Masz rację ale co poniektórzy z komentarzami troszzkę pzresadzają, bo się zachowują jak by
od tego zaleało ich życue


Bo zależy xD Od 2 lat wyczekuje tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:31, moreus napisał:

> W sumie sam czekam ale się tak nie ekscyuje, jakby cały świat się miał zawalic bo dostanę
girkę
> (w sumiet Tylko gierkę) w Poniedziałek albo jeszcze później i co z tego. Troszkę cierpliwości.

> Jakbyście ludzie innych problemów w życiu nie mieli. Pozazdrościć.

ale zamawiająnc w pree order głównym atutem było ze dostaniemy gre przed innymi a nie po innych


Masz racje. Tylko nie zawsze wszystko wychodzi tak jak chcemy . nie podlega dyskusji że Wina leży po stronie wydawcy. Ale niektóre komentarze są grubo przesadzone, nie wspominając już o bluzgach w stronę CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MarcinRob
Bo co? Zreszta pouczaj swoje zwierzatko w domciu... jestem klientem tej firmy i do niej sie zwracam... moze tobie nie przeszkadza jak cie ktos dyma... ale mnie juz bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:34, slipcio napisał:

@Mistic
Skad ta prewnosc ze jest 2000 ? Moze tech w oszukuja, by zwabic klientow... "tylko 2000? To
musze szybko zamawiac!" A tak naprawde EK jest z 20000... juz 2 dzien pakuja i przygotowywuja...
cholera, to musi byc duze pudlo, ze tak im ciezko zapakowac 2000 sztuk przez ponad dwa dni...
jak nie dostane paczki w sobote, to dzwonie do CDP i rzadam rekompensaty, ze mnie OKLAMALI
(tak oklamali!), zrobili w ch***, ze kazdy juz gra w NWN2, ze dzisiaj dzien premiery, ze ja
zlozylem PREORDER - a to zobowiazuje firme, bym to ja dostal jako pierwszy! Mam nadzieje, ze
dzwonicych bedzie wiecej nzi ja i zrobi sie CDP kolo dupy, zeby na przyszlosc takich sytuacji
nie bylo... bo co premiera to nie moga sobie poradzic! To profesjonalna firma, czy zlepka jakis
pajacow, ktorzy nie wiedza co w zyciu ze soba zrobic, a ze kumpel znal kumpla co w CDP pracuje...
sram.p


Ma rację, poza tym pisze że jeśli nie dostanie paczki to zacznie robic różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam ze najwiesze opuznienie jest spowodowane tym ze w Polsce wydaja NWN2 w 2 wersjach, czyli w sumie 4 wersje pudelka i po dwie wersje wszystkich rzeczy skaladajacych sie na calosc, a to wprowadza mega opuznienia... choc pudelko tylko w jednej opcji na calym swiecie z EK i tak wyglada lepiej... moim zdanie wystarczylo dac te dodatki ktore sa w naszej wersji idac na jakis kompromis, a pozostawic opakowanie z wersji swiatowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:38, slipcio napisał:

@MarcinRob
Bo co? Zreszta pouczaj swoje zwierzatko w domciu... jestem klientem tej firmy i do niej sie
zwracam... moze tobie nie przeszkadza jak cie ktos dyma... ale mnie juz bardzo!


Bo NETYKIETA dziecinko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia mojego negatywnego podejścia do działań firmy. Niestety - co może klient - może wycofać zamówienie i nic więcej. I w takiej sytuacji każdy sąd przyznałby mu rację - tylko kto na to pójdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:40, MarasG napisał:

Obstawiam ze najwiesze opuznienie jest spowodowane tym ze w Polsce wydaja NWN2 w 2 wersjach,
czyli w sumie 4 wersje pudelka i po dwie wersje wszystkich rzeczy skaladajacych sie na calosc,
a to wprowadza mega opuznienia... choc pudelko tylko w jednej opcji na calym swiecie z EK i
tak wyglada lepiej... moim zdanie wystarczylo dac te dodatki ktore sa w naszej wersji idac
na jakis kompromis, a pozostawic opakowanie z wersji swiatowej....

Nie to raczej nie to. GW:Nightfall było w wersji zwykłej i kolekcjonerskiej, a scenariusz przebegał dokładnie tak samo jak teraz...tylko, że wtedy to był październik, a nie grudzień. Od tamtego czasu gram.pl ma nas nadal głeboko w poważaniu:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:38, slipcio napisał:

@MarcinRob
Bo co? Zreszta pouczaj swoje zwierzatko w domciu... jestem klientem tej firmy i do niej sie
zwracam... moze tobie nie przeszkadza jak cie ktos dyma... ale mnie juz bardzo!

Chcę chcę chcę mieć mieć mieć - mieć już...
A co do reszty... proszę także pamiętać iż CD-P wysyła grę na przykład dwa dni przed premierą, taki Medievat TOtal war II wysłany był w czwartek i w czwartek miał też być ale oczywiście winna tutaj była firma kurierska która nie dostarczyła przesyłki na czas...
Powinni mieć nowe motto - nigdy nie zdążymy na czas ale mniejsza z tym.
Fakt taki, że ja siedzę jak bubek w domu i czekam na przesyłkę bite 12 godzin a tutaj na stronie firmy pojawia się napis przesyłka była doręczona ale nie było klienta w domu..
Że co proszę!!??!!

FAkt taki poczekałem sobie do poniedziałku i wtedy dopiero ją dostałem i tyle.. wiem wiem preorder preorderem ale co zrobisz jak firma kurierska daje dupy? numer przesyłki sobie weź i od razu jak tylko wyjdzie z sortowni dzwoń do Masterlinka i mów że zgodnie z założeniem mają ci ją dostarczyć dzisiaj, i to dzisiaj a nie dzisiaj jutro i tyle..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować