Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

@MarcinRob
NETYKIETA? Czlowieku czy ty nie urwales sie z jakiegos spotkanai ministrantow? Jesli chodzi ci o slowo - ch** jakie uzylem ...to... stuknij sie w pale, poniewaz je zakropkowalem (gwiazdkowalem) i mam praw go uzyc by podkreslic, to jak zostalem potraktowany przez firme. Jak jzu pisalem, niektorzy lubai byc dymani, ale ja nie. Jak ci raza moje teksty, to nie czytaj ich, albo odwracaj glowe od monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 11:44, marcelusVega napisał:


FAkt taki poczekałem sobie do poniedziałku i wtedy dopiero ją dostałem i tyle.. wiem wiem preorder
preorderem ale co zrobisz jak firma kurierska daje dupy? numer przesyłki sobie weź i od razu
jak tylko wyjdzie z sortowni dzwoń do Masterlinka i mów że zgodnie z założeniem mają ci ją
dostarczyć dzisiaj, i to dzisiaj a nie dzisiaj jutro i tyle..:)

Umm...nie całkiem się zgadzam. Nasze paczki jeszcze kurier nawet nie dostał. Będziemy się na niego dopiero wściekać jak je dostanie i zawali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że dostanę swoją kopię "już" jutro, tak było w przypadku gw:n to może i teraz
btw jeśli idzie o nakład EK to nakład był wyczerpany aż nagle 4 pojawiły się nowe dostępne pudełka (dla mnie bomba bo wtedy zamówiłem swoją EK) i nadal są dostępne w sklepie gram, więc może to było 2k sztuk a teraz to już jest dajmy na to 5k
PS
ktoś rzucił fajny pomysł niech CDP ustawi kamerkę internetową w "paczkowalni" żeby było widać że jednak COŚ robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak tyż jestem wściekły że dostane 3 dni po premierze bo z tego co wiem masterlink nie pracuje w weekend i sobota odpada ci co dostaną dziś jeszcze podstawową wersje a jutro w MM kupią EK będą się cieszyć a my dostaniemy ja najwcześniej w poniedziałek i to nie jest pewne bo jak dziś nie pójdą do masterlinka to pójdą dopiero w poniedziałek co oznacza 4 dni po premierze jak bym wiedział że cos takiego wyjdzie znajomy z MM by mi przytrzymał jedną i w sobotę bądź dziś już bym pykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:45, slipcio napisał:

@MarcinRob
NETYKIETA? Czlowieku czy ty nie urwales sie z jakiegos spotkanai ministrantow? Jesli chodzi
ci o slowo - ch** jakie uzylem ...to... stuknij sie w pale, poniewaz je zakropkowalem (gwiazdkowalem)
i mam praw go uzyc by podkreslic, to jak zostalem potraktowany przez firme. Jak jzu pisalem,
niektorzy lubai byc dymani, ale ja nie. Jak ci raza moje teksty, to nie czytaj ich, albo odwracaj
glowe od monitora.


Przeczytaj co piszesz i rusz swoją pustą głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:47, Ame napisał:

mam nadzieję że dostanę swoją kopię "już" jutro, tak było w przypadku gw:n to może i teraz
btw jeśli idzie o nakład EK to nakład był wyczerpany aż nagle 4 pojawiły się nowe dostępne
pudełka (dla mnie bomba bo wtedy zamówiłem swoją EK) i nadal są dostępne w sklepie gram, więc
może to było 2k sztuk a teraz to już jest dajmy na to 5k
PS
ktoś rzucił fajny pomysł niech CDP ustawi kamerkę internetową w "paczkowalni" żeby było widać
że jednak COŚ robią ;)

Wydaje mi się, że jak dawali 4 dodatkowe EK, to napisali, że jest ich po 199 LG i 199 CE, ale nie mam pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:47, MisiekPL napisał:

Powiem tak tyż jestem wściekły że dostane 3 dni po premierze bo z tego co wiem masterlink nie
pracuje w weekend i sobota odpada ci co dostaną dziś jeszcze podstawową wersje a jutro w MM
kupią EK będą się cieszyć a my dostaniemy ja najwcześniej w poniedziałek i to nie jest pewne
bo jak dziś nie pójdą do masterlinka to pójdą dopiero w poniedziałek co oznacza 4 dni po premierze
jak bym wiedział że cos takiego wyjdzie znajomy z MM by mi przytrzymał jedną i w sobotę bądź
dziś już bym pykał.



CDP wyraźnie napisał w mailu że przesyłka zostanie dostarczona 9 grudnia (sobota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MarcinRob
Powtorze raz jeszcze... jesli lubisz byc dymany, jesli lubisz jak firmy cie oszukuja, jak sprzedawca robi w konia... to Twoja prywatna sprawa, ja nie lubie... grzeczny to ja bylem wczoraj ,dwa dni temu, trzy... grzeczny bylem jak wysylalem kilka maili do firmy (na ktore nie dostalem odpowiedzi)... teraz ja grzeczny nie bede tylk odla tego ,ze jestes tak iwrazliwy. Jak jzu psialem, nie czytaj moich postwo, nie sa kierowane do Ciebie, tylko do sram.pl. Wiec moj mily i serdeczny kolego MarcinRob - fuck off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:45, slipcio napisał:

@MarcinRob
NETYKIETA? Czlowieku czy ty nie urwales sie z jakiegos spotkanai ministrantow? Jesli chodzi
ci o slowo - ch** jakie uzylem


To że jesteś zdenerwowany nie uprawnia Cię do bluzgania na forum
Czy zakropkowane czy nie, z kontekstu wynika że to jednak bluzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 11:50, Digin985 napisał:


CDP wyraźnie napisał w mailu że przesyłka zostanie dostarczona 9 grudnia (sobota)


hahaha
niestety - wcześniej napisali, "gwarancja dostarczenia 2 dni przed premierą"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:51, marcelusVega napisał:

No to fajnie że w Sobotę z tym że w takich Katowicach MAsterlink w Sobotę nie jeździ..:)

Nie prawda. Ja miałam właśnie z tego oddziału przywożony Nightfall w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:52, Eilene napisał:

> No to fajnie że w Sobotę z tym że w takich Katowicach MAsterlink w Sobotę nie jeździ..:)

Nie prawda. Ja miałam właśnie z tego oddziału przywożony Nightfall w sobotę.

Riposta
Prawda ja nie dostałem w Sobotę Medievala Total WAr II EK w sobotę bo nie jeździli z tego co dzwoniłem.... a było to tydzień temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:51, MarcinRob napisał:


>
> CDP wyraźnie napisał w mailu że przesyłka zostanie dostarczona 9 grudnia (sobota)

hahaha
niestety - wcześniej napisali, "gwarancja dostarczenia 2 dni przed premierą"



:( To ja już nie wiem (płakac mi sie chce co ten CDP wyprawia). Nie ma jednak w Polsce żadnej porządnej firmy z grami, chociaż w cenedze jeszcze nie zamawialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:54, marcelusVega napisał:

> > No to fajnie że w Sobotę z tym że w takich Katowicach MAsterlink w Sobotę nie jeździ..:)

>
> Nie prawda. Ja miałam właśnie z tego oddziału przywożony Nightfall w sobotę.
Riposta
Prawda ja nie dostałem w Sobotę Medievala Total WAr II EK w sobotę bo nie jeździli z tego co
dzwoniłem.... a było to tydzień temu....

Hmm... u mnie to było w październiku, więc od tego czasu mogło się to zmienić. Zwracam honor(choć wolałabym by rozwozlili te gry też w sobote:().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować