Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

miałem tak...
w piątek niby przesyłka była odebrana od kuriera, i miała być tego dnia dostarczona, więc czekałem, gościu nie przyjechał a na stronie Masterlinka napisane nieudana próba doręczenia ....:/ to mnie wkurzyło, dzwonię, w sobotę nie jeździ więc gierka przeleżała w magazynie całe dwa dni i dostałem ją dopiero w poniedziałek.

1 puczok 04/12/2006 11:05:00 Przesyłka doręczona KTW
2 Magazyn: wydanie kurierowi 04/12/2006 08:30:38 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
3 02/12/2006 09:00:00 Przechowanie paczki w magazynie KTW
4 awizo 01/12/2006 19:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
5 awizo 01/12/2006 18:00:00 Nieudana próba doręczenia KTW

Proszę bardzo...
A i jeszcze jedno kurier tak naprawdę był o 17... cóż najwyraźniej Masterlink ma inne zegary takie dziwne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:51, slipcio napisał:

@MarcinRob
Powtorze raz jeszcze... jesli lubisz byc dymany, jesli lubisz jak firmy cie oszukuja, jak sprzedawca
robi w konia... to Twoja prywatna sprawa, ja nie lubie... grzeczny to ja bylem wczoraj ,dwa
dni temu, trzy... grzeczny bylem jak wysylalem kilka maili do firmy (na ktore nie dostalem
odpowiedzi)... teraz ja grzeczny nie bede tylk odla tego ,ze jestes tak iwrazliwy. Jak jzu
psialem, nie czytaj moich postwo, nie sa kierowane do Ciebie, tylko do sram.pl. Wiec moj mily
i serdeczny kolego MarcinRob - fuck off.


Ostatnich kilka było kierowanych wyraźnie do mnie więc je czytam. Jeśli Ty możesz pisać to co Ci przyjdzie do Twojej głowy ta ja mogę na to odpisywać - możesz nie reagować.
Ale faktycznie przepraszam za posty bo nie wziąłem pod uwagę, że każdy tak się zachowuje i takim operuje językiem w jakim środowisku przebywa. Lump i dresiarz nie będzie stronił od ch..., k...itp.
Normalny człowiek umie napisać dokładnie to samo bez tych wyrazów. Oczywiście nie mówię, że Ty jesteś lumpem czy dresiarzem tylko sądzę, że z racji młodego wieku i braków w wykształceniu nie umiesz już pisać inaczej niż prezentowany sposób. (choć ta pierwsza teoria też jest prawdopodobna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:53, slipcio napisał:

MarcinRob - fuck off - bo jak kiedys dostane tego NWN2 EK to ci nim... uderze w glowke i nabije
guzka.

Uważaj bo cię ktoś zbanuje... Gdyby dało się zabijac ludzi samymi myślami z pewnością nikt w CDP już by nie zipał;). A skoro się nieda to nie zabijajmy siebie stresem...ja chyba pogram sobie w GW bo dziś jakimś cudem mój internet(od Neostrady tp) działa nie najgorzej. Jutro bedę się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to piątek 8 grudnia, z opcją doręczenia na 9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy.

pozdrawiamy,

Tak napisali i tak ma być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 12:00, Digin985 napisał:


Tak napisali i tak ma być!!!

Może po prostu zmuszą Kurierską firmę do rozwożenia towaru... tylko że.. ja niby też miałem mieć gierkę w piątek, myślę Katowice to nie żadne inne zadupie powinni dojechać... no i nie dojechali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:01, marcelusVega napisał:


>
> Tak napisali i tak ma być!!!
Może po prostu zmuszą Kurierską firmę do rozwożenia towaru... tylko że.. ja niby też miałem
mieć gierkę w piątek, myślę Katowice to nie żadne inne zadupie powinni dojechać... no i nie
dojechali....

Ja mam niegłupi pomyśł. Tak ktoś doradzał przy premierze GW:Nightfalla. Jak zauważysz, że masz już numer przesyłki i kurier dziś ma ci ją przywieźć, to jeśli tego nie zrobi do 12godziny, weź i zadzwoń do niego, że jesteś w domu. Potem nie bedą mogli ci napisać, że cię nie zastali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodź nie kupiłem NW2 o widzę ze i tu jest opóźnienie i taka sama sytuacja ze najpierw jest gra w sklepach takich jak Empik i MM a nie u ludzi, co zamówili grę na gram.pl
A wiecie dlaczego tak jest ?
To są jedyni wydawcy tej gry i nieważne gdzie tą grę kupicie i tak CDP ma kasę.
Nie ma znaczenia ze coś dodali do gry i tak mają obowiązek się wywiązać z tego, co piszą.
Gra miała być przed premierą to ma być.
Ciekawe, jaka ich teraz jest wymówka.
Jak było opóźnienie w GW:N to było dlatego ze przenosili magazyn.
To ze znów dali to do sklepów to już jest specjalnie robione.
CDP (w tym gram.pl) nie kłamcie nie oszukujcie !!!
Jesteście monopolistą i to trzeba zmienić, bo inaczej nie będzie na pewno lepiej.
Telekomunikacja już dostaje kary za wykorzystywanie monopolu, więc Wam tez powinien ktoś się wziąć za tyłek w końcu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MarcinRob
COfam co napisalem, to nietylko gram.pl jest do bani, ale i czesc jego uzytkownikow, ktora ma cos z glowami... dla Twojej wiadomosci... a zreszta, tak mam 10 lat i jestem lumpem i dresem, nigdy nie bede taki fajny i madry jak Ty. Zaluje. Dodam tylko, ze od kilku lat zajmuje sie handlem i kontaktami z klientem i wiem ze CDP wlasnie oszukuje ludzi, a to ze ktos na slowo ch** reaguje wysypka - hmmmm... bo ja wiem, to przez takich ludzi mam ypozniej translacje gier/filmow, gdzie umazany we flakach swoich kolego zolnierz, lezacy w blocie wykrzykuje "o kurcze!" Ale... niebede polemizowal z Toba MarcinSrob bo nie dosrastam ci do piet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Digin985 może jakimś cudem na tą premierę Masterlink zrobi wyjątek ale od kąd pamiętam nigdy nie pracowali w weekend i obietnica otrzymania gry w sobotę jest mała do tego CDP musi liczyć się z faktem że zawsze tak było i że nadanie paczki dziś spowoduje że zostanie dostarczona niby jutro bo tak jest że rużnica wysłanie a odebranie przez klienta to 24 h ale ML nie pracuje w sobotę to w poniedziałek będzie chyba że po przekształceniu w DPD pracują ruwnież w soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:03, Digin985 napisał:

Patrzcie, a jakby przesuneli premiere np na środe to nikt by sie nie czepial że mu preorder
po premierze wysłali :)

Bo przecież inteligetne CDP musi robić premiery w czwartki:/. Jakby dali info, że premiera 6 grudnia to z opóżnieniami dziś bysmy gry podostawali. Najgorsze jest to, że zapłaciliśmy za EK z 2 razy tyle co za edycję zwykłą i tak wspaniale nas za to traktują...nie ma co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:05, MisiekPL napisał:

Digin985 może jakimś cudem na tą premierę Masterlink zrobi wyjątek ale od kąd pamiętam nigdy
nie pracowali w weekend i obietnica otrzymania gry w sobotę jest mała do tego CDP musi liczyć
się z faktem że zawsze tak było i że nadanie paczki dziś spowoduje że zostanie dostarczona
niby jutro bo tak jest że rużnica wysłanie a odebranie przez klienta to 24 h ale ML nie pracuje
w sobotę to w poniedziałek będzie chyba że po przekształceniu w DPD pracują ruwnież w soboty

Masterlink pracuje, pracował i będzie pracował w soboty. Jeśli ktoś Ci powiedział inaczej to najzwyczajniej w świecie Cię okłamał. Chociaż faktem jest, że za przesyłkę w weekend trzeba dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 12:04, Eilene napisał:

Ja mam niegłupi pomyśł. Tak ktoś doradzał przy premierze GW:Nightfalla. Jak zauważysz, że masz
już numer przesyłki i kurier dziś ma ci ją przywieźć, to jeśli tego nie zrobi do 12godziny,
weź i zadzwoń do niego, że jesteś w domu. Potem nie bedą mogli ci napisać, że cię nie zastali.


Coś mi się zdaje że dzwonienie w tej sytuacji też nie da za dużo.. bo mimo dzwonienia inni już byli rolowani.
CD-P powinien mieć tą świadomość że lepiej naprawdę przesunąć premierę o parę dni żeby zapewnić tym co kupują gry w ich internetowym sklepie byli tymi co dostaną gierkę najszybciej a nie na zasadzie płacisz kupujesz i masz... 2 dni po...
Proszę zauważyć że kupowanie w gram.pl nie jest tańsze niż pójście po grę do naprzykład Saturna bo tam ceny gier są takie same jak tutaj po użyciu wirtualnych pieniędzy.

A i jeszcze jedno poza tematem CD-P powinien też dla tych co kupują w ich sklepie zrobić jakieś promocje, takie które będą polegać na wykorzystywaniu całkowicie wirtualnych pieniędzy, niech to będą jakieś drobnostki maciupeńkie gadżety ja nazbierałem już kupe kasy wirtualnej.. zaraz będę multimilionerem..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 12:06, Eilene napisał:

Bo przecież inteligetne CDP musi robić premiery w czwartki:/. Jakby dali info, że premiera
6 grudnia to z opóżnieniami dziś bysmy gry podostawali. Najgorsze jest to, że zapłaciliśmy
za EK z 2 razy tyle co za edycję zwykłą i tak wspaniale nas za to traktują...nie ma co:(


Premiera jest dziś (piątek). Powinnismy sie już dziś chwalic na forum jakie to NWN2 jest wspaniałe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:07, Sathiel napisał:

Masterlink pracuje, pracował i będzie pracował w soboty. Jeśli ktoś Ci powiedział inaczej to
najzwyczajniej w świecie Cię okłamał. Chociaż faktem jest, że za przesyłkę w weekend trzeba
dopłacić.



To pewnie tak zrobił CD-P pośle wszystkie gierki w takiej formie i będą w sobotę... aham..:)
A jak by nie posyłał ...
oznacza to że gdybym ją chciał odebrać w sobotę to musiał bym zapłacić z własnej kiesy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lamcie sie! Kolo 18:00 , 19:00 wejdzie Mike na forum i zaczenie wszytskich przepraszac i tlumaczyc dlaczego to dzisiaj nie wyslano NWN2 EK , zapewne mieli tym razem nalot talibow na magazyn. Albo powodz w magazynie czy inne trzesienie ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:10, Eilene napisał:


>
> Premiera jest dziś (piątek). > :/
>
Ale pierwotnie miała być w czwartek...


A jeszcze pierwotniej to miała byc w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować