Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 12:08, marcelusVega napisał:

A i jeszcze jedno poza tematem CD-P powinien też dla tych co kupują w ich sklepie zrobić jakieś
promocje, takie które będą polegać na wykorzystywaniu całkowicie wirtualnych pieniędzy, niech
to będą jakieś drobnostki maciupeńkie gadżety ja nazbierałem już kupe kasy wirtualnej.. zaraz
będę multimilionerem..;)

Na samym początku była możliwość kupienia gry za wirtualną kasę , ale trwało to bardzo krótko.Mam to samo , co u Ciebie.Sporo kasy i właściwie brak możliwosci jej wykorzystania.Przy kupowaniu kolejnej gry uda się troszkę wydać i jednocześnie konto uzupełnia się o podobną kwotę.W ciągu ostatniego roku kupiłem sporo gier , a stan posiadania kasy wirtualnej jest bardzo zbliżony do początkowego poziomu.Z lekka bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:11, slipcio napisał:

Nie lamcie sie! Kolo 18:00 , 19:00 wejdzie Mike na forum i zaczenie wszytskich przepraszac
i tlumaczyc dlaczego to dzisiaj nie wyslano NWN2 EK , zapewne mieli tym razem nalot talibow
na magazyn. Albo powodz w magazynie czy inne trzesienie ziemi.


Zatem my powiemy ok..:) z tym że przeprosiny będą przyjęte tylko i wyłącznie na zasadzie

Na kolana i całuj mnie po moich brudnych stopach..

W innym wypadku przeprosiny nie będą przyjęte..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:11, marcelusVega napisał:

> Masterlink pracuje, pracował i będzie pracował w soboty. Jeśli ktoś Ci powiedział inaczej
to
> najzwyczajniej w świecie Cię okłamał. Chociaż faktem jest, że za przesyłkę w weekend trzeba

> dopłacić.


To pewnie tak zrobił CD-P pośle wszystkie gierki w takiej formie i będą w sobotę... aham..:)
A jak by nie posyłał ...
oznacza to że gdybym ją chciał odebrać w sobotę to musiał bym zapłacić z własnej kiesy..?

Ja myślę, że CDP zapłaci dodatkową kasę za dostarczanie gier w sobotę. A dlaczego? Bo to się im lepiej kalkuluje niż jak ludzie jutro pobiegną do MM(czy jeszcze gdzie indziej) kupią tam gry, a od kurierów w poniedziałek nie przyjmą przesyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:11, marcelusVega napisał:

> Masterlink pracuje, pracował i będzie pracował w soboty. Jeśli ktoś Ci powiedział inaczej
to
> najzwyczajniej w świecie Cię okłamał. Chociaż faktem jest, że za przesyłkę w weekend trzeba

> dopłacić.


To pewnie tak zrobił CD-P pośle wszystkie gierki w takiej formie i będą w sobotę... aham..:)
A jak by nie posyłał ...
oznacza to że gdybym ją chciał odebrać w sobotę to musiał bym zapłacić z własnej kiesy..?

Nie, jeśli by nie dopłacili to jakbyś chciał ją dostać w sobotę to dostaniesz w poniedziałek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem CD-P zapłacił już napewno dodatkową kasę za dostarczenie ich w takim terminie... zobaczymy jak będzie jutro...
ja niestety nie kupuje NN2.. jakoś krucho z kaską..:)
Ostatni miesiąc:
Oblivion
Gothic III
Flatout 2
Settlers II 10 Lecie
MEdieval Total war II EK
No i zaciskanie pasa...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dość. Czy my żyjemy w czasach komuny? Człowiek musi się prosić paniska sprzedawcy by dał towar? Nie, przynajmniej nie jesli chodzi o inne rzeczy niż gry...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:08, slipcio napisał:

Info na temat dostaw przez DPD, w jakims innym sklepie:
http://www.cyberbajt.pl/cyber.php?i=profil_warunki


Czyli gra musi dojść w sobotę. Jeśli tak nie będzie to to się naprawdę cholernie wkurzę. Na razie próbuję zachować względny spokój mimo że gra miała być 2 dni PRZED premierą a nie 3 po. To tak jak w tym dowcipie: Na Placu Czerwonym w Moskwie nie rozdają rowerów tylko kradną samochody. Ot lekkie niedomówienie.

"Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!"- Chyba że zamówłeś grę w pre-orderze to poczekasz sobie do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:06, Eilene napisał:

Najgorsze jest to, że zapłaciliśmy
za EK z 2 razy tyle co za edycję zwykłą i tak wspaniale nas za to traktują...nie ma co:(


No właśnie :(. Najgorsze jest to, że wszyscy ci, którzy zamówili zwykłą edycję (czyli nie są aż takimi zapalonymi fanami, jak my od EK) od wczoraj mają ją u siebie w domu, czy to z gram.pl, czy to ze sklepu. A to chyba EK powinna być wysłana najpierw... A skoro jej wysyłka została opóźniona, to czemu nie spotkało to też zwykłej edycji? Wygląda to tak, jakby my, którzy płacimy więcej i kupujemy EK ''w ciemno'' mając zaufanie do CDP, byli traktowani gorzej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jeśli dalej tak będzie ludzie przestaną zamawiać u nich gry bo to bez sensu jest... po co czekać, i już naprwadę będą woleli zapłacić w jakimś sklepie te 10-20 złotych więcej po to by się nie użerać, z tym że CD-P dalej może łatować w konia graczy skoro i tak jak się kupi grę to oni kasę dostaną.. i tak w koło Macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:18, Digin985 napisał:

Jakby ludzie z CDP przeczytali wszystkie te posty to by ich chyba sumienie dopadło ;)

Wątpię. Może przestraszyli by się, że znajdzie się tu zaraz jakiś kaznodzieja, który zacznie namawiać ludzi by olali gram i kupili sobie gry w normalnych sklepach już dziś;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MarcinRob
Zdaje sobie z tego sprawe o wielki... ty najlepszy, ty najmadrzejszy - osobiscie zawsze pomagam ludza, ktorych zycie tak sponiewieralo ze pociechy musza szukac w roznych miejscach by sie poczuc kims wartsciowym, ciesze sie ze moge ci pomoc. Pamietaj jestes najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem poprostu nie fart ze zamówiliśmy ek widać ze wogule zamawianie pre orderów jest mało opłacalne następnym razem dzwonie do kumpla i bynajmniej bede miał w tej samej cenie ale w dzień premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila o godzinie 00:11 bodajże... jeśli dostanę w sobotę to wroci mi to wiarę w CDP... jeśli nie... to cóż:

Witaj ,

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonerską Edycję
Neverwinter Nights 2.

Z przykrością musimy potwierdzić informację, że deklarowany wcześniej
termin dostawy Twojej przesyłki w dniu premiery nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego opóźniona kompletacja pudełek z EK prowadzona
przez CD Projekt dopiero w dniu dzisiejszym (7 grudnia). Skutkiem tego, gry do
wysyłki otrzymamy w piątek.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to piątek 8 grudnia, z
opcją doręczenia na 9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione
egzemplarzei dotarły w tym dniu.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować