Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 12:22, slipcio napisał:

@MarcinRob
Zdaje sobie z tego sprawe o wielki... ty najlepszy, ty najmadrzejszy - osobiscie zawsze pomagam
ludza, ktorych zycie tak sponiewieralo ze pociechy musza szukac w roznych miejscach by sie
poczuc kims wartsciowym, ciesze sie ze moge ci pomoc. Pamietaj jestes najlepszy!


weź wrzuć na luz człowieku, jeśli chcesz sobie popolemizować na temat tego jak traktuje cię CD-Projekt to załóż sobie własnego posta typu CD-coś tam i tam sobie bluzgaj bądź też miej tam własne zapewne prawdziwe pretensje, tutaj widzisz zachowują ludzie poziom mimo tego, że tak jak i ty czują się oszukani, i już.. ale potrafią zachować kulturę i nie odbijają sobie tego na kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz niebieski?! Przeciez oni teraz wszyscy ciezko pakuja nasze EK :) Niebiescy wpadaja od 18:00, zeby przepraszac, ze znowu sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:20, MarcinRob napisał:


> niebede polemizowal z Toba MarcinSrob bo nie dosrastam ci do piet.

To ostatnie pewnie jest prawdą


Weź się człowieku nie ośmieszaj. I ty się uważasz za człowieka mądrego? Dobre... Na razie to wygląda jakbyś próbował połechtać swoje skarlałe ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marcelusVega
Ja pier... przeciez to on zaczal, wiec co sie czepiasz... zreszta ja pisze o CDP, a wy sie czepiacie... jak jestescie tacy fani i wyznawcy CDP to wasza sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty co? Ochronka slipcia? Jesli gosc nie umie wyrazac sie w sposob kulturalny to w koncu trafi sie ktos madrzejszy od niego ktory zacznie z nim dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:28, Mistic napisał:

A ty co? Ochronka slipcia? Jesli gosc nie umie wyrazac sie w sposob kulturalny to w koncu trafi
sie ktos madrzejszy od niego ktory zacznie z nim dyskutowac.

Zasadnicze pytanie...
PO CO WOGÓLE DYSKUTOWAĆ

I raczej nie jego ochronka tylko stwierdzenie - że jego teksty są trochę nie na miejscu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sposob nie kulturalny ? O matkoooo... od dzis wiem, ze uzycie jedengo slowa ch** w amoku prowadzi do roznego rodzaju reakcji ludzi dziwnie pokrzywionych. Zatem, pomyslcie sobie ze jestem starszny i ogolnie BEEEE... i sie czepcie tramwaju, bo ja nie mam ochoty walczyc z Wami, tym bardziej ze jedyne co pisalem ze CDp robi w... bambuko ludzi. Pisalem tony mail ido nich - kulturalnie - i nie odpisali na zaden. Zatem gdzie mam sie domagac sowich praw? To ostanie miejsce, bo czasem jakis "niebieski" cos odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:30, Kalee napisał:

Czy ktoś z Was wie ile kosztuje NWN2 w MM? Parędziesiąt postów wcześniej ktoś napisał, że 89.90zł...

Mozliwe, w MM zawsze jest troche taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:27, slipcio napisał:

@marcelusVega
Ja pier... przeciez to on zaczal, wiec co sie czepiasz... zreszta ja pisze o CDP, a wy sie
czepiacie... jak jestescie tacy fani i wyznawcy CDP to wasza sprawa...

Tak właśnie jesteśmy sektą wyznawców CD-P i dlatego też poszukamy sobie kozła ofiarnego którego poświęcimy na ołtarzu, śpuścimy z niego krew a duszę oddamy piekłu, dzięki temu wszyscy ci co zamówili EK dostaną ją już dziś przed 20, niestety ofiarą będziesz TY.. tak wypadło......
Jeśli zaś ty także zamówiłeś NN2 licz się z tym że twój egzemplarz przepadnie i zostanie zagarnięte przez naszą sektę.
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:22, slipcio napisał:

@MarcinRob
Zdaje sobie z tego sprawe o wielki... ty najlepszy, ty najmadrzejszy - osobiscie zawsze pomagam
ludza, ktorych zycie tak sponiewieralo ze pociechy musza szukac w roznych miejscach by sie
poczuc kims wartsciowym, ciesze sie ze moge ci pomoc. Pamietaj jestes najlepszy!


slipciu - kończę tą dyskusję bo jest bez sensu - jeśli chcesz aby Twoje "przemyślenia" były górą to sobie ulżyj - nie będę już odpowiadał - SŁOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Don''t wory it will be fine. Cuż poradzimy EK daj boże dojdzie w sobote (człowiek w takiej sytuacji bardzo wieżacy sie robi :P)
Że nie smak po fakcie bycia oszukanym zostanie nawet gdy w paczce niewiadomo co bedzie i zaczniemy pykać to i tak to nic nie zmieni że CDP ostatniego czasu zachowuje się jak TpSA że klien to jest dla nich a nie oni dla klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marcelusVega
Moje teksty nie na miejsacu X)
Oooo...ke....jjjj... zapomnialem ze wy wszyscy na codzien jestescie oszukiwani jak cos kupujecie i was to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nie ma tu tekstow na miejscu... Wszyscy sa podenerwowani, a wystarczy jedna osoba ktora swoich emocji nie potrafi pohamowac zeby wszyscy nagle zaczeli sobie dogryzac...
Mi za przeproszeniem wasze problemy zarowno ze slownictwem jak i niesmak zwiazany z niedotrzymaniem umowy i olewanie was wisi i powiewa... Gre dostane jutro i miejmy nadzieje ze nie bede musial od poczatku wplatywac sie w to cale bagno ktore tworza uzytkownicy, zarowno wojownicy (jestesm oszukany, jest mi zle) jak i pacyfisci (spokojnie misiu, cdp dzisiaj wysle bo tak obiecalo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:31, slipcio napisał:

W sposob nie kulturalny ? O matkoooo... od dzis wiem, ze uzycie jedengo slowa ch** w amoku


Można miotać mięchem można klnąć, wyzywać, przezywać itd a co z tego..?
Ruszy to panów z CD-P?
Raczej nie...
Zatem nie ma o co kruszyć kopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:28, Mistic napisał:

A ty co? Ochronka slipcia? Jesli gosc nie umie wyrazac sie w sposob kulturalny to w koncu trafi
sie ktos madrzejszy od niego ktory zacznie z nim dyskutowac.


A ty co? Ochronka MarcinRob? Rozumiem po prostu frustrację slipcia i mimo że też jestem wkurzony (ale nie w tym stopniu co on) to uważam że ma prawo to wyrażać. To jest Forum. Ale to co robi MarcinRob w żadnym razie nie zaświadcza o jego intelekcie tylko o chęci pokazania że jest lepszy od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marcelusVega
Racja... tyle za ja uzylem RAZ tego slowa tu na forum, raz od 2 kiedy to zakladalem konto jeszcze na CDP. A uzylem go tylk odla tego, by podkreslic, jak CDP zachowalo sie wobec mnie i jak potraktowalo zaufanie ktorym dazylem gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować