Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Zastanawiamy się teraz czy jednak CD-P dotrzyma słowa i gry dojdą na sobotę bo jeśli nie...
Cóż dla wielkiego grona osób ta firma będzie spalona...
Zgodnie z założeniem obiecanki cacanki....
Ale niestety nie ma tak dobrze by dwóch wydawców wydawało ten sam tytuł...;) dlatego gdy znów pojawi się gra warta kupienia - wróci się do CD-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy! Jjjjjjaaaaaaassssnnnnneee. Jak moja EK jest ciągle pakowana i przygotowywana do wysyłki... 24 godziny już :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka w tej sytuacji CDP powinno wystawić jakiegoś kozła ofiarnego tutaj niech się gęsto tłumaczy, ale najwyraźniej boją się konfrontacji i unikają kontaktu, mnie też czasami to wkurza i jestem zły... ale cóż zrobić ja z tym systemem walczę od paru nastu już lat i tak to nic nie daje.....
PRoszę się tutaj stawić panie niebieski i zacząć się tłumaczyć...
Tak będzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:31, Digin985 napisał:

> Czy ktoś z Was wie ile kosztuje NWN2 w MM? Parędziesiąt postów wcześniej ktoś napisał,
że 89.90zł...
Mozliwe, w MM zawsze jest troche taniej


To jakie są zalety zamawiania w gram.pl?
Z tego co udało mi się przeczytać to ani wirtualne pieniądze nie sprawiają, że jest taniej niż w sklepach, ani przesyłka EK nie dochodzi wcześniej, a tu jeszcze się okazuje, że w MM jest nawet taniej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:38, Kalee napisał:

> > Czy ktoś z Was wie ile kosztuje NWN2 w MM? Parędziesiąt postów wcześniej ktoś napisał,

Ba ja radzę mieszkańcom KAtowic skoczyć do Saturna tam może gierka kosztować naprawdę 79.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:40, Daberman napisał:

Helo wszystkim! Czy wam się chwaliłem, że WCZORAJ DOSTAŁEM PRZESYŁKĘ Z NWN2!!!!! No... teraz
możecie mi pogratulować :) sija!


Odejdź... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:43, MarcinRob napisał:

Co nie zmienia mojego negatywnego podejścia do działań firmy. Niestety - co może klient - może
wycofać zamówienie i nic więcej. I w takiej sytuacji każdy sąd przyznałby mu rację - tylko
kto na to pójdzie??


może też narzekać i ma raczej prawo do tego a nawet powinien domagać sie swego!
chyba nie mamy milczeć jak coś nam się niepodoba, albo muwic jaka ta Firma jest wspaniała i wogle że ją kochamy + tona wazeliny<_<"wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja już praktycznie pogodziłem się z tym, że będzie poślizg. Nie mam w zwyczaju bić głową o ścianę, ale... na torrencie jest już i NWN2_en i Gothic3 i inne. Niedługo pewnie będzie NWN2_pl
To piractwo to oczywiście straszna zbrodnia, ale niech CDP zastanowi się czy to co robi to nie popieranie piractwa. A jest to prawnie zakazane :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:45, MarcinRob napisał:

To piractwo to oczywiście straszna zbrodnia, ale niech CDP zastanowi się czy to co robi to
nie popieranie piractwa. A jest to prawnie zakazane :)))


No nie, o czym wogole my tu dyskutujemy? Że premiera zostala przelozona z 7.12 na 8.12 a EK dostaniemy niestety 9.12 i jest to jawne namawianie do piractwa? Bo premiera przesunela sie o 1 dzien a wysylka az o pare? Ludzi ktorych sytuacja zmusi do sciagniecia piratow powinno sie zamykac w psychiatryku i wypuscic dopiero po wyleczeniu nalogu, bo takie zachowanie to jest nalog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:40, Daberman napisał:

Helo wszystkim! Czy wam się chwaliłem, że WCZORAJ DOSTAŁEM PRZESYŁKĘ Z NWN2!!!!! No... teraz
możecie mi pogratulować :) sija!

a w Emiku do twojej wersji dodają fajnom książkez cyklu FR i sam możesz se ją wybrać(są losowo zafoliowane z grą).Mam nadzieje że bendzie widać kto ma dycje EK na multi bo mam mroczne plany >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano można wrócić załatwimy sobie 50 ton piasku zrobimy sobie oczko wodne rozsypiemy piasek powbijamy w niego jakieś stare zardzewiałe miecze i będziemy mogli z czystym sumieniem tam sobie wrócić...:):):)
Prawda jest taka, że za to co CD-P nie dotrzymał słowa w takiej sytuacji działania firma-konsument, żaden z graczy nie musi odbierać tej przesyłki a nawet wg KC może żądać zadośćuczynienia za niedotrzymanie pewnego planu który był założony z góry, oczywistym jest także to iż można by było pociągnąć ich do odpowiedzialności karnej-choć wiadomo znając polskie sądy skończyło by się to niską szkodliwością społeczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:44, moreus napisał:

> Co nie zmienia mojego negatywnego podejścia do działań firmy. Niestety - co może klient
- może
> wycofać zamówienie i nic więcej. I w takiej sytuacji każdy sąd przyznałby mu rację - tylko

> kto na to pójdzie??

może też narzekać i ma raczej prawo do tego a nawet powinien domagać sie swego!
chyba nie mamy milczeć jak coś nam się niepodoba, albo muwic jaka ta Firma jest wspaniała
i wogle że ją kochamy + tona wazeliny<_<"wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!"


Naprawdę - nie chcę wracać do tematu - nie ma sensu przeczytaj jeszcze raz wszystko jeśli chcesz.
Nie jestem przeciw krytykowaniu CDP. Ja tylko wstawiłem króciutką uwagę o 1 poście 1 forumowicza i zakończyłem ją tak: :)

poczytaj odpowiedzi i sam wyciągnij wnioski więcej dodać nie mogę, bo nie chcę już tego ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda - nie możemy im nic zrobić - jeśli cofniemy zamówienia do czego mamy prawo - zostaniemy bez gry, którą chcemy mieć, chyba, że ktoś zdecyduje się na pirata.
CDP będzie tylko stratny o koszty wysyłki.
Oczywiście cofnąć możemy - bo niezgodność z umową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:47, Mistic napisał:

> To piractwo to oczywiście straszna zbrodnia, ale niech CDP zastanowi się czy to co robi
to
> nie popieranie piractwa. A jest to prawnie zakazane :)))

No nie, o czym wogole my tu dyskutujemy? Że premiera zostala przelozona z 7.12 na 8.12 a EK
dostaniemy niestety 9.12 i jest to jawne namawianie do piractwa? Bo premiera przesunela sie
o 1 dzien a wysylka az o pare? Ludzi ktorych sytuacja zmusi do sciagniecia piratow powinno
sie zamykac w psychiatryku i wypuscic dopiero po wyleczeniu nalogu, bo takie zachowanie to
jest nalog...


To był ŻART - < :))) >
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować