Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Chłopaki, nie pękajcie! Naprawdę warto czekać! Gra porwała mnie na kilka godzin. Dzisiaj zamiast pracować usypiam czytając jednym okiem texty na gram.pl . Nie mogę sie doczekać powrotu do domciu (kanapeczki, piwko i do dzieła!). Mam nadzieję, ze nie napotkam jakiegoś rozczarowującego błędu...

Na koniec mam prośbę do CDP.

Proszę powiedzcie: czy jestem jedyną osobą, która dostała NWN2 w terminie??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:47, Mistic napisał:

> To piractwo to oczywiście straszna zbrodnia, ale niech CDP zastanowi się czy to co robi
to
> nie popieranie piractwa. A jest to prawnie zakazane :)))

No nie, o czym wogole my tu dyskutujemy? Że premiera zostala przelozona z 7.12 na 8.12 a EK
dostaniemy niestety 9.12 i jest to jawne namawianie do piractwa? Bo premiera przesunela sie
o 1 dzien a wysylka az o pare? Ludzi ktorych sytuacja zmusi do sciagniecia piratow powinno
sie zamykac w psychiatryku i wypuscic dopiero po wyleczeniu nalogu, bo takie zachowanie to
jest nalog...


9? optymista jako że miała byc 5ego załuzmy ze i tak niedadzą rady zapakowac wszystkich wersji dzisiaj i czesc dostanie wew poniedziałek wtorek...jak by zatrudnili swistaka co zawija w sreberka poszło by im dużo szybciej =p

a tak a ja dziś mam weekendową prace i wcale nie zobacze NWN do poniedziałku a miałem dosta przed weekendem

czy niemamy innych problemów? a co chcecie posłuchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:54, slipcio napisał:

13:00 - pakowane i przygotowywane do wysyłki

A niech nam pan powie..:) pan z Warszawy jest i okolic..?? bo jeśli tak to może dostaniesz gierkę jutro ale jeśli ona wyjdzie dopiero dzisiaj wieczorem z wawy... to bieda z nyndzom żeby gracze dostali ją w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem do działu obsługi klienta i bardzo miła pani powiedziała, że winę ponosi CDP, gdyż nie dostarczył EK. Powiedziała również, że w żadnym sklepie EK również nie ma i że sprawa zadośćuczynienia będzie przedyskutowywana. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

MarcinRob-->
Co do kwestii piractwa i ściągania torrentów to nie jest to takie czarno-białe. Razem z kolegą ściągnęliśmy nwn2 z torrenta, pograliśmy przez 1-2 dni, żeby sprawdzić jak gra wygląda, jakie ma rzeczywiste wymagania sprzętowe i czy po prostu warto ją kupić. Kolega zamówił NWN2, a ja NWN2 EK :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko slipcio u mnie to samo od wczoraj ;) już się przestałem wkurza bo nie ma sensu.... hehehe ciekawe jest to czy pan kurier jak zastanie moją prace (dałem adres roboty bo myślałem że dostane do południa w dzień roboczy) jutro zamkniętą zadzwoni na mój numer by dostarczyć do chaty ;) a jak nie to czekamy do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:56, slipcio napisał:

@marcelusVega
Częstochowa... :)


Ja też:) A to dobrze czy źle? Mamy gdzieś blisko siedzibe Masterlinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:56, slipcio napisał:

@marcelusVega
Częstochowa... :)


Slipcio ,a nie wiesz jak tam nasz masterlink kursuje ? to jest czy jezdzi w soboty ,albo czy mozna u nich w sobote odebrac paczke ?

Oczywiscie jesli dzisiaj nam wysla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:54, Daberman napisał:

Proszę powiedzcie: czy jestem jedyną osobą, która dostała NWN2 w terminie??? :))


Jeśli zamawiałeś podstawkę to nie, natomiast jeśli kolekcjonerkę to tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:51, MarcinRob napisał:

To prawda - nie możemy im nic zrobić - jeśli cofniemy zamówienia do czego mamy prawo - zostaniemy
bez gry, którą chcemy mieć, chyba, że ktoś zdecyduje się na pirata.
CDP będzie tylko stratny o koszty wysyłki.
Oczywiście cofnąć możemy - bo niezgodność z umową...

Nie będzie stratny, potrącą Ci je z kwoty, którą odzyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zamawiać angielską wersję :) Ciekawe czy wersja PL to 1.03.840 - patch ukazał się wczoraj także wątpie. 1.03 miał błędy, które w niektórych przypadkach uniemożliwiały grę - a podejrzewam, że w tej wersji ukaże się NWN2 PL.

Ja się cieszę z mojej ENG wersji właśnie ze względu na patchowanie.

BTW - w 1.03, ale nie tylko gra potrafi skakać niemiłosiernie w max detalach 1280x1024 na sprzęcie pokroju Core 2 Duo E6300, GF7900GS 256MB 1,5GB DDR2 667MHz - sprzęt na którym Gothic 3 hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ali G
Niestety nie wiem, ale jesl izmieni sie dzisiaj status moje zamowienia na wyslane (w co watpie) to zadzwonie do oddzial uw Czestochowie i sie wszystkiego dowiem. Bo na razie nie ma co sie z Masterlinkiem spieszyc, poniewaz gram.pl jeszcze nic nie zrobilo ze swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-P tak jak ktoś wcześniej napisał pewnie zapłacił za to by MAsterlink rozwoził w sobotę <dodatkowa opłata za przesyłkę> teraz tylko zastanowić się czy panowie wywiążą się z umowy i tyle czekać czekać czekać by w łapki dostała się śliczna zafoliowana wersja NN2 EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:57, Kalee napisał:

Właśnie zadzwoniłem do działu obsługi klienta i bardzo miła pani powiedziała, że winę ponosi
CDP, gdyż nie dostarczył EK. Powiedziała również, że w żadnym sklepie EK również nie ma i że
sprawa zadośćuczynienia będzie przedyskutowywana. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

MarcinRob-->
Co do kwestii piractwa i ściągania torrentów to nie jest to takie czarno-białe. Razem z kolegą
ściągnęliśmy nwn2 z torrenta, pograliśmy przez 1-2 dni, żeby sprawdzić jak gra wygląda, jakie
ma rzeczywiste wymagania sprzętowe i czy po prostu warto ją kupić. Kolega zamówił NWN2, a ja
NWN2 EK :-P

najgorsze że CD-Keye ez łatwo znaleść nie powiem jak bo nie promuje piractwa ale znam kolesi co grają w NWN1 na orginalnych nie swojich CD-Keyach...ciekawe czy okradliscie CDP sciągająnc angielską wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli do 13:00 status zamowienia nadal jest pakowane i przygotowywane do wysyłki to znaczy tyle ,ze gram.pl nie dostalo NWN2 EK. Nie chce tez krakac, ale obawiam sie ze dzis jesli ja dostana to o poznej godzinie, zatem wysla w poniedzialek... a wtedy, oj oj oj... niech CDP wysle osoba kupujacy EK zwykla wersje NWn2 TERAZ w ramach rekompesaty, a pozniej dosla EK. Bo cos to wszystko czarno widze... a murzyna w poblizu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować