Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

tyż nie popieram piractwa ale w jedynce po pierwsze dla mnie zainteresowanych programami p2p dało sie pobra cd key z gry na zasadzie że ktoś udostępnił zainstalowana wersje a w katalogu gry w konfigu jezeli dobrze pamietam były zapisywane bądź co trudniejsze można było je wyciagnać z rejestru system bo w obu przypadkach klucze były normalnie zapisane co zabawniejsze w kolejności w jakiej były wpisywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasuneły mi się takie przypuszczenia ze cdp poprostu nie zrobilo wersjii LG...bo zobaczcie juz drugi raz nie ma jej wizualizacjii. No i nie chca dyskryminowac tych co wybrali LG i wstrzymali wysylke CE....ale sadze ze zadoscuczynienie by bylo na miejscu...(ale zaraz nie przesadzajmy to tylko GRA!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja już sie pogodziłem że prawdopodobnie nie dostane jej jutro tylko w poniedziałek a w najgorszym wypadku w wtorek na co nic nie poradze.
Choć mam nadal cicha nadzieje że dostane ją jednak jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Szkoda tylko, że nie wszyscy mają powody do zadowolenia. Chodzi mi o osoby które zamówiły Edycje Kolekcjonerską (w tym także ja) i nie otrzymają dzisiaj swoich egzemplarzy gry. A jeszcze większa szkoda, że to jest moje pierwsze zamówienie na gram.pl i odrazu taka nieprzyjemna sytuacja. Mimo iż jest godzina 13 to dalej można przeczytać informację: pakowane i przygotowywane do wysyłki Poprostu brak słów. Teraz to już mi nie robi żadnej różnicy czy dostane gre jutro, w niedziele, w poniedziałek, za dwa tygodnie czy w następnym roku.

Pozdrawiam wszystkich którzy zamówili EK.
Adbel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:12, RadeXMaster napisał:

nasuneły mi się takie przypuszczenia ze cdp poprostu nie zrobilo wersjii LG...bo zobaczcie
juz drugi raz nie ma jej wizualizacjii. No i nie chca dyskryminowac tych co wybrali LG i wstrzymali
wysylke CE....ale sadze ze zadoscuczynienie by bylo na miejscu...(ale zaraz nie przesadzajmy
to tylko GRA!! )

Jak jest tak jak mówisz to powinni wszystkim rozesłac CE i ładnie przeprosić tych co zamówili LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
A ja powiem tak - nie chcą moich pieniędzy(ok 300zł) - to ich nie dostaną - uważam że trzeba się szanować! Wcześniej miałem przeboje z dostarczeniem preordera przez firmę kurierską : było to jakoś tak że przesyłka miała dojść w środę, ale kurier podobno nie zastał nikogo w domu (gdzie specjalnie nigdzie nie wychodziłem czekając na przesyłkę!!! ) w czwartek było święto- więc też nie, w piątek, gdy dodzwoniłem się do kuriera po kilku godzinnym oczekiwaniu - okazało się że mu się samochód zepsuł- więc ostatecznie dostałem przesyłkę w poniedziałek - miałem szczere chęci nie odbierać jej - ale ostatecznie uznałem że to wina firmy kurierskiej więc .... czemu o tym teraz wspominam ? - bo opisałem całą sytuację i wysłałem maila do CDP - i nie raczyli nawet odpisać! Uważam że przynajmniej głupie przepraszam by się z ich strony należało - to oni zawierają umowę z firmą kurierską, więc i powinni się za nią czuć częściowo odpowiedzialni!
Gothic przyszedł na czas! A teraz znowu .....
Razem z Neverwinter Nights 2 , zamówiłem jeszcze kilka gier , w tym Dark Messiah of Might and Magic - czekam sobie na gry, czekam a tu w w czwartek widzę informację że Dark Messiah zostanie wydany w styczniu- oczywiście o tym fakcie też nikt nie raczył mnie powiadomić ( mail chyba jest znany, zamówienie też - więc ?... ), noo nic zmieniłem koło 13.00 zamówienie mając nadzieję że chociaż może w piątek dostanę grę - ale gdzież tam dopiero 08.12(piątek) miała być wysyłana - a znając firmę kurierską otrzymał bym ją pewnie najwcześniej w poniedziałek - więc miałem już dość - i anulowałem to zamówienie!
Skoro nie mogę otrzymać jej na czas, to równie dobrze mogę sobie poczekać aż będzie jakaś tańsza edycja!
Ktoś powyżej słusznie zauważył że za niedotrzymywanie terminów są kary, ja już się nawet zastanawiałem czy zamiast anulowania zamówienia, po prostu nie odebrać przesyłki, skoro była by po terminie - pewnie zrobię tak kolejnym razem – jeżeli znowu będą jakieś problemy i oczywiście o ile jeszcze coś będę zamawiał od CDP!
Wniosek:
Mam wrażenie że firma CDP ogólnie lekceważąco podchodzi do klienta!!!! A może za mało ludzi zatrudniają lub niezły bałagan mają ? ;)
Ps.
Może ktoś uzna że za dużo wymagam lub że się czepiam - ale jak napisałem wcześniej, trzeba się szanować – bo inaczej nikt nas szanować nie będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:24, mp37 napisał:

Witam
A ja powiem tak - nie chcą moich pieniędzy(ok 300zł) - to ich nie dostaną - uważam że trzeba
się szanować! Wcześniej miałem przeboje z dostarczeniem preordera przez firmę kurierską....
Ps.
Może ktoś uzna że za dużo wymagam lub że się czepiam - ale jak napisałem wcześniej, trzeba
się szanować – bo inaczej nikt nas szanować nie będzie !


AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie zorientowalem: Jesl id ogodziny 16:00 status zmaowien bedzie nadal pakowane i przygotowywane do wysyłki to dzis juz NWN2 EK do NIKOGO nie wysla! Masterlink przyjmuje paczki do 16:00. Zatem wszystko jest klarowne... tylko co wtedy z mailem:

Witaj ,

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonersk± Edycję Neverwinter Nights 2.

Z przykro¶ci± musimy potwierdzić informację, że deklarowany wcze¶niej termin dostawy Twojej przesyłki w dniu premiery nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego opóĽniona kompletacja pudełek z EK prowadzona przez CD Projekt dopiero w dniu dzisiejszym (7 grudnia). Skutkiem tego, gry do wysyłki otrzymamy w pi±tek.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to pi±tek 8 grudnia, z opcj± doręczenia na 9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gor±co przepraszamy.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl


Przeciez to wtedy bedzie dowod z ktorym KTOS bedzie mogl sie udac do pewnej instytucji i dobiegac sie swoich praw jako klienta. Hmmm... CDP naprawde musi byc pewne tego co robi i miec niezle plecy... bo inaczej taka sytuacja by nie miala miejsca, a jak juz ktos pisal, ostatnio kazda premiera w CDP tak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadmienia, ze jesli NWN2 EK wysla w poniedzialek... o ile beda ją juz mieli, bo w niedzieli nie pracuja, a w sobote jesli, to szybko zwijaja sie do domu. To NWNW2 EK dojdzie we wtorek, a jesl iw poniedzialek nadal status zamowienia bedzie pakowane i przygotowywane do wysyłki - coz... jak na gre za 200 zl i preorder jestem zszokowany tym co wyprawia ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:32, Digin985 napisał:

A może to tylko taki joke, EK już do nas jadą, a CDP tylko trzyma nas w napięciu? :D

Ile razy już takie wypowiedzi czytałem... Nie ma co się łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac ze cdprojekt ma w wielkim poszanowaniu swoich klientow. "grubo" sie czuje czy co. data to data, cena to cena. Widac ze zaczyna sie psuc i to nie pierwsza wpadka ostatnio. No nic. To tak jak z Malyszem np. poskacze sobie 2-3 lata zarobie i mam reszte gdzies. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:35, Adbel de Sarghagland napisał:

> A może to tylko taki joke, EK już do nas jadą, a CDP tylko trzyma nas w napięciu? :D
Ile razy już takie wypowiedzi czytałem... Nie ma co się łudzić.

Nie łudze sie tylko chce troche was rozładować bo ogólna złość czuc w powietrzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:00, Sathiel napisał:

> To prawda - nie możemy im nic zrobić - jeśli cofniemy zamówienia do czego mamy prawo -
zostaniemy
> bez gry, którą chcemy mieć, chyba, że ktoś zdecyduje się na pirata.
> CDP będzie tylko stratny o koszty wysyłki.
> Oczywiście cofnąć możemy - bo niezgodność z umową...
Nie będzie stratny, potrącą Ci je z kwoty, którą odzyskasz.


Weźmy taki przykład - jeśli trafią istotnie na kogoś bardzo bardzo wkurzonego. Wtedy ten ktoś może dochodzić swoich praw. CDP nie dotrzymał umowy. Ponosi więc całą odpowiedzialność. Klient ma prawo odstąpić od umowy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W tym kosztów transportu. W razie czego można tego dochodzić w sądzie.
To tylko teoretycznie - kto będzie sobie sądem głowę zawracał, kto zrezygnuje z NWN2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:37, Digin985 napisał:

> > A może to tylko taki joke, EK już do nas jadą, a CDP tylko trzyma nas w napięciu?
:D
> Ile razy już takie wypowiedzi czytałem... Nie ma co się łudzić.
Nie łudze sie tylko chce troche was rozładować bo ogólna złość czuc w powietrzu :D

Poprostu trzeba przyjąć to do wiadomości, że Zło wygrało tą bitwę i nasze EK jeszce nie są wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielska edycja kolekcjonerska zawiera:
* Grę Neverwinter Nights 1
* Grę Neverwinter Nights 2
* mapę
* 40 stronnicowy artbook
* Zestaw artów i muzykę z gry na płycie DVD
* figurkę postaci
* 7mio dniowy dostęp trial do gry Dungeons & Dragons
* pierścień
* unikalną cechę w grze: "Blessed of Waukken,
* 10 gotowych postaci

Polska:
# Dodatkowa płyta DVD ze ścieżką dźwiękową, filmem o kulisach powstawania gry i materiałami graficznymi
# Płyta Audio ze ścieżką dźwiękową z gry,
# Drukowana 160-stronnicowa, obszerna instrukcja,
# Drukowany 60-stronnicowy poradnik gracza,
# Drukowana, kolorowa mapa o wymiarach 42x42 cm,
# Klimatyczny amulet - dla wersji czarnej w kolorze czarnym, dla wersji białej w kolorze matowego srebra,
# Koszulka z okiem Neverwinter - czarna lub biała w zależności od wersji,
# Artbook z obrazami i grafikami koncepcyjnymi identyczny jak w wersjach zachodnich,
# Ekskluzywna biało-czarna smycz z logiem Neverwinter Nights 2,
# Unikalne cechy w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikalnych broni oraz magiczna złota aura nad postacią gracza.

A teraz kilka moich uwag:
Poradnik - bez żartów! Toż to soluacja... Nie po to się chyba kupuje gry nowe, pachnące, świeże itd, żeby potem psuć sobie zabawę, zwroty akcji (zabiłbym, gdyby ktoś mnie oświecił w Knights of The Old Republic)... A co najzabawniejsze – oni już grali w wersji PL. My nie.
Płyta audio - no, nie jest tak źle, niektórym na sesje (nie mi) się przyda.
Drukowana instrukcja - no nie ma co, jest się czym zachwycać. Instrukcją. Wow. Bo gra skomplikowana nieziemsko jest.
Amulet- ?! Amulet?! Bez żartów! Toż to zwykły breloczek jest! Kurdę, a przyznam się, że ostrzyłem sobie zęby na to makabrycznie wręcz (żeby się dobrze komponowało z moim wrednym uśmiechem). Zdecydowanie wolę pierścień!
Koszulka - tej samej nędznej jakości, co szmata w Planescape: Torment? Wogóle koszulka to IMO jeden z najgłupszych pomysłów, jakie wymyślono w edycjach kolekcjonerskich - bo zazwyczaj są one z nędznej jakości materiału itd... A poza tym - szkoda to nosić... Bo się zniszczy.
Artbook - ach, cud, miód i orzeszki jak dla mnie! Podoba mi się. Ale zaraz - identycznie, jak w wersji angielskiej? Wow. Polska edycja kolekcjonerska.
Smycz. - ahaahahah... - Bez żartów teraz - smycz... Wow. Smycz. Naprawdę, pierścień jest lepszy zdecydowanie. Smycz... Nie no, nie mogę się przestać śmiać...
Dimanetowa Edycja - ech... Kupiłem sobie tydzień temu wersję pudełkową. I po co mi teraz to? Jako "ekskuluzywna" podstawka pod kawę? Panowie, bez żartów! Nikt nie kupuje przy zdrowych zmysłach edycji kolekcjonerskiej wartej 200 zł, jeśli nie miał wcześniej styczności z poprzednią częścią. No chyba, że miał styczność z 2. Przyznam się - boli mnie bardzo to, że wydałem w błoto te pieniądze, bo kasą nie śmierdzę.
A czemu o tym wszystkim piszę? Fakt, że będe miał ( nie będę ) ją już jutro, pomijam milczeniem, bo każdy sie wypowiedział. Po prostu grałem już w NWN 2 eng i wiem, że gra jest warta tego, by ją posiąść. Wiem też, że spolszczenie będzie wykonane w sposób przefikuśny ( aż łezka mi się kręci, jak w BG 2 przypomnę sobie doskonałego lektora ). Jedyne, co mnie teraz boli to to, że płacę więcej, otrzymuję jakieś bzdury, który nie wskazują na prestiż edycji kolekcjonerskiej, do tego po terminie ( a miało być czekaj jak? 2 dni przed oficjalną premierą? Wow. ). Ale cóż - jestem fanem i klientem. Dokładnie w tej kolejności. Ale ah… Szkoda mi tej figurki i pierścienia – już zamiast tej nędznej smyczy i koszulki lepiej jakiś łańcuszek, to chociaż to na szyję bym założył i poczuł ten klimat fantasy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować