Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 13:39, Adbel de Sarghagland napisał:

> > > A może to tylko taki joke, EK już do nas jadą, a CDP tylko trzyma nas w napięciu?

> :D
> > Ile razy już takie wypowiedzi czytałem... Nie ma co się łudzić.
> Nie łudze sie tylko chce troche was rozładować bo ogólna złość czuc w powietrzu :D
Poprostu trzeba przyjąć to do wiadomości, że Zło wygrało tą bitwę i nasze EK jeszce nie są
wysłane.

Nie martw się
Zima wasza - wiosna nasza :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
więc aby upamiętnić rocznicę stanu wojennego CDP wyda NWN2 EK na wiosnę
:)
p.s. (tylko niech nikt nie pisze o muminkach bo skończy się jeszcze później)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zawartość Ek podoba jak najbardziej, przynajmniej w teorii, bo w praktyce oczywiscie nie miałam możliwości jej zobaczenia. Myślę że pisanie ze to jest be, tamto jest be trochę mija się z celem. Nie ma możliwości dogodzenia każdemu. Jeden woli figurki, inny breloczek, inny pierścień. Nie ma wyjścia idealnego i nigdy nie będzie.

Ja tam zdecydowanie bardziej wolę brelok i smycz od figurki i pierścienia.

Ale 3 dni po premierze zamiast 2 przed to nie przeboleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powaznie zaczynam sie obawiac o przyszle zakupy w CDP. Chcialem zyskac wygode, priorytet zamowienia przedpremierowego, unikatowe wydanie kolekcjonerskie a co dostalem ? Nerwy, nie dotrzymanie terminu, cene taka sama (wyzsza niz u koknurencji) i kometarz ze ktos pakuje moja ukochana gre od 2 dni. Gratuluje CDP. Zyskujecie rzesze klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz absolutną rację. Ale zauważ, że to gra fantasy, więc realia edycji kolekcjonerskiej (skierowanej dla fanów…), powinny zostać jednak zachowane. Poza tym, tak na zdrowy rozum: smycz i breloczek to takie tandetne z deka. I tanie. A tu proszę 200 zł. Heh… Drogie to. Dobrze wspominam książkę dołączoną do bodaj pierwszej części Bladur’s Gate. Albo opakowanie stylizowane na książkę zdaje się w II części i wspaniałym dodatku (a właśnie – breloczek tej samej jakości co w nim będzie? Jak tak, to wow…) – a teraz to wiecie, rozumiecie, tylko w edycji kolekcjonerskiej. Ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:54, Daberman napisał:

Chłopaki, nie pękajcie! Naprawdę warto czekać! Gra porwała mnie na kilka godzin. Dzisiaj zamiast
pracować usypiam czytając jednym okiem texty na gram.pl . Nie mogę sie doczekać powrotu do
domciu (kanapeczki, piwko i do dzieła!). Mam nadzieję, ze nie napotkam jakiegoś rozczarowującego
błędu...

Na koniec mam prośbę do CDP.

Proszę powiedzcie: czy jestem jedyną osobą, która dostała NWN2 w terminie??? :))


Nie jesteś jedyny. Ja dostałem swoją NWN 2 wczoraj o 13:00. Tylko, że byłem cwany i szanuję swoją kasę i zamówiłem zwykłą wersję a nie jakieś bzdetne EK co daje tylko złudzenie lepszości. Kolorowych kartek to mam w domu od groma bo mi listonosz w formie reklam przynosi to po kija mi jeszcze placić drugie tyle za parę absolutnie nie potrzrebnych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest ,to ze nawet jak bym zrezygnowal z EK tera, w tym momencie na poczet wersji zwyklej to i ta kdostal bym ją najwczesniej w poniedzialek/wtorek ...echhh... do bani to wszystko, CDP smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Perkoz_1
Szanujesz pieniadze? Ja tez szanuje, ale jak mnie na cos stac to korzystam z tego, a stac mnie na taki wydatek jak EK i nie czuje sie ani troszke biedniejszy przez to. Zakupile mEK bo uwielbiam NWN, zawsze planowalem zakup EK, bo chodzil oo tą elitarnosc, ja mam EK, ty nie... dla Ciebei to bez roznicy, ale dla mnie juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno: czy ludzie z CDP naprawde nie czytają forum? owszem, widziałem, ze czasami odpowiadają na posty, ale nie oszukujmy się - w tej jednej kwestii (chodzi o wysyłkę pre-order) chyba naprawde starają się albo ignorować nasze zdanie albo po prostu nie wiedzą, co odpowiedzieć. I zgadzam się jak najbardziej ze zdaniem, że nie warto więcej zamawiać w ten sposób jakiejkolwiek gry .
Zrozumiałbym to wszystko, gdyby uprzedzili nas o opóźnieniu kilka dni wcześniej. Ale uprzedzanie nas o tym w dniu, w którym teoretycznie powinniśmy już swoje egzemplarze posiadać to jawna kpina. Jakoś i bez ich maila wiem, że nie posiadam jeszcze swojego egzemplarza ;)
Tylko co my naprawde możemy zrobić? Chyba tylko przy nastepnych premierach zastanowić się ze 2-3 razy, zanim zdecydujemy się na zakup pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 13:59, Perkoz_1 napisał:

Nie jesteś jedyny. Ja dostałem swoją NWN 2 wczoraj o 13:00. Tylko, że byłem cwany i szanuję
swoją kasę i zamówiłem zwykłą wersję a nie jakieś bzdetne EK co daje tylko złudzenie lepszości.
Kolorowych kartek to mam w domu od groma bo mi listonosz w formie reklam przynosi to po kija
mi jeszcze placić drugie tyle za parę absolutnie nie potrzrebnych gadżetów.


Mi zależy na EK, bo dołaczają NWN1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:56, qiax napisał:

Masz absolutną rację. Ale zauważ, że to gra fantasy, więc realia edycji kolekcjonerskiej (skierowanej
dla fanów…), powinny zostać jednak zachowane. Poza tym, tak na zdrowy rozum: smycz i
breloczek to takie tandetne z deka. I tanie. A tu proszę 200 zł. Heh… Drogie to. Dobrze
wspominam książkę dołączoną do bodaj pierwszej części Bladur’s Gate. Albo opakowanie
stylizowane na książkę zdaje się w II części i wspaniałym dodatku (a właśnie – breloczek
tej samej jakości co w nim będzie? Jak tak, to wow…) – a teraz to wiecie, rozumiecie,
tylko w edycji kolekcjonerskiej. Ha.


Masz rację, że to tandetne. Breloczki, smyczki i tym podobną tandetę można kupić na każdym bazarze po kilka złotych. Grę kupuje się dla płyty instalacyjnej i dla grania a nie dla szpanowania.Za kilka lat zestarzeje się, system operacyjny zmieni się kilka razy i tak wtedy się w nią nie pogra i zostanie tylko breloczek ;=) A kasa podwójnie wtopiona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, sytuacje trudne sie zdarzaja...
Ale jakos nie ufam temu zapewnienie, ze wysla to dzis...

Czuje sie po prostu oszukany... Pewnie w gram bylo wszystko na ostatnia chwile i sie nie wyrobili...

Mam jeszcze troche nadziei, ze jednak jutro gra dojdzie...
Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego zaden "niebieski" nie wypowiada sie! Zaowazcie, ze zwykle odpowiada tylko 2, 3... a reszta... pewnie nie umie pisac i czytac... pakowac zreszta tez... chyba ze tankowac bardziej, moze oni cos tam od dwoch dni tankuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slipcio, jak zrobisz manifestacje, to obawiam się, że i na listopad przyszłego roku nie dostaniemy nic - bo przecież podciągną to pod nieprzewidziane trudności / zdarzenia losowe / klęski żywiołowe albo inną lambadę ;) lepiej dać im już chyba spokój, bo pomdleją przy tym pakowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak dziś nie zdążą to znowu wyślą maila o północy, że z jakichs tam powodów technicznych przesyłke wyśla dopiero 9 grudnia, a dostarczona zostanie 11. A w poniedziałek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało komuś się dodzwonic do działu realizacji CDP ? Ja próbuje w sposób ciągły od 4 godzin i cały czas zajęte przerywane fragmentami w których nikt nie odbiera. Muszę zmienić miejsce dostarczenia jeśli miałoby być to dostarczone jutro (wiem że są małe szanse ale chciałbym to wiedzieć) . Udało się komuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:06, slipcio napisał:

Ja wiem dlaczego zaden "niebieski" nie wypowiada sie! Zaowazcie, ze zwykle odpowiada tylko
2, 3... a reszta... pewnie nie umie pisac i czytac... pakowac zreszta tez... chyba ze tankowac
bardziej, moze oni cos tam od dwoch dni tankuja ;)

E no tak brutalnie to już się nie wypowiadaj na ich temat bo przecież to nie jest w 100% ich wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować