Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

A ja kprzyjdzie kurier z gra to mozna nie przyjac i nie ponsic zadnych kosztow? Bo jesli tak to ide do MM kupic NWN2 w wersji zwyklej i olewam EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE JAJA!!! PATRZCZCIE:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006

Czyli co z ta sobota? Dupa? Echhhh... piep... CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:03, Digin985 napisał:


> Nie jesteś jedyny. Ja dostałem swoją NWN 2 wczoraj o 13:00. Tylko, że byłem cwany i szanuję

> swoją kasę i zamówiłem zwykłą wersję a nie jakieś bzdetne EK co daje tylko złudzenie lepszości.

> Kolorowych kartek to mam w domu od groma bo mi listonosz w formie reklam przynosi to po
kija
> mi jeszcze placić drugie tyle za parę absolutnie nie potrzrebnych gadżetów.
>

Mi zależy na EK, bo dołaczają NWN1


Trzeba umieć liczyć swoją kasę. Ja zrobiłem troszkę inaczej.Po pierwsze na Gram.pl zamówiłem NWN Diamentową Kolekcję ( wszystkie części + dodatkowo rewelacyjny dodatek Kingmaker) za 46,90 zł.Potem jako, że miałem już dzięki Diamencikowi zarejestrowany drugi dodatek do NWN zamówiłem NWN 2 za 89,00 zł. Czyli razem mam duuuużo więcej niż NWN 2 EK za 135,90 zł. czyli o 23,10 zł. taniej !!!! I co najważniejsze - gram już w NWN 2 od wczoraj i nie wkurzam się, że CDP w bolka leci. Warto czasami pokombinować. Prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slipcio - tak, można w ten sposób zrobić i nie mają prawa potrącić żadnej kwoty, ponieważ to oni nie wywiązali się z umowy. Myślę, że w tej sytuacji Sąd Konsumencki nie miałby problemów z orzeczeniem ich winy. Chociaż w naszym kraju to chyba już wszystko jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Perkoz_1
Doszukujesz sie logiki i madrosci w swoim postepowaniu... ale brak jej, gdyz dla ciebie EK to TYLKO "dodatkowe kolorowe karteczki" , a dla fana to EDYCJA KOLEKCJONERSKA. Nie zrozumiesz, nie wienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 14:16, Perkoz_1 napisał:

NWN 2 za 89,00 zł. Czyli razem mam duuuużo więcej niż NWN 2 EK za 135,90 zł.


Raczej masz mniej, bo nie masz breloczka, smyczy i koszulkib (co tam jeszcze było w EK?)
Ale racja, że nie musisz czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:14, slipcio napisał:

WLASNIE WYSLALI!!!!!!!


Szkoda, że nie każdy ma tyle szczęścia i musi wciąż czytać "pakowane i przygotowywane do wysyłki"... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:20, Gothic15 napisał:

Zobaczcie sobie na status zamówienia bo u mnie jest, że już wysłali.


A u mnie jest, że nie wysłali. Dziękuję CDP. Zawsze można liczyć na dostawę przed premierą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej... CDP wyslalo mi zebym przestal ich denerwowac :P Mam nadzieje ze nie "pakowali" do mojego pudelka ;)

Ale... czas na nowy watek, tylko musze sie z ni mprzenies :) Mianowicie: CO Z POLSKA WERSJA GUILD WARS? Ktorej premiera mial byc dzis? A byla przekladana kilka razy... CDP... jeszcze z Wami nie skonczylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006
Co to ma byc??
Durniów z nas robicie??
Jesssu do czego to doszło, wyrucha..... nas jednym słowem.(Aż dupa boli ;D)
Dwa dni przed premierą chyba 4 dni po premierze.
Eh musiałem to z siebie wyżucić i tyle.
Dobrze że chociaż wysłali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować