Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 14:24, slipcio napisał:

Okej... CDP wyslalo mi zebym przestal ich denerwowac :P Mam nadzieje ze nie "pakowali" do mojego
pudelka ;)

Ale... czas na nowy watek, tylko musze sie z ni mprzenies :) Mianowicie: CO Z POLSKA WERSJA
GUILD WARS? Ktorej premiera mial byc dzis? A byla przekladana kilka razy... CDP... jeszcze
z Wami nie skonczylem :D


POPIERAM!!! pomimo iż mnie zjechałeś;=).CDP - co z GW po polskomu jazyku ?!!! Tłumaczyć mi się tutaj zaraz !!! Kłamczuchy wstrętne. Przestałem w to grać bo po koreańsku ja nie kumaty. Chciałbym mówic w tej grze po ludzku w końcu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Cd-projekt przeprosil za obsówkę więc nie ma co się denerwowac :P...według mnie trzeba spokojnie czekać do jutra jezeli nic z tego nie bedzie to dopiero podjąć stanowcze kroki:D proponuje protest przed siedziba
Cd-projektu albo zbiorowe anulowanie zamówień;]... Swoją drogą czytając informacje podawane przez pracownikow Cd-P w komentarzach do artykółów o nwn2 obiecywali brak obsów w stosunku do daty premiery- 7 grudzień a tu nagle zrobił się 8 grudnia:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE! Zaraz cos Wam pokaze! Pamietacie tego maila:

Witaj ,

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonersk± Edycję Neverwinter Nights 2.

Z przykro¶ci± musimy potwierdzić informację, że deklarowany wcze¶niej termin dostawy Twojej przesyłki w dniu premiery nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego opóĽniona kompletacja pudełek z EK prowadzona przez CD Projekt dopiero w dniu dzisiejszym (7 grudnia). Skutkiem tego, gry do wysyłki otrzymamy w pi±tek.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to pi±tek 8 grudnia, z opcj± doręczenia na 9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gor±co przepraszamy.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl


...i co?! Co to ma k.. urde byc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tam nie denerwowalem sie zbyt gdy wszyscy mieli niewyslane. Ale gdy czesc Ek poszla a czesc nie to mnie cos trafia....Dlaczego tak jest?? Skoro oni maja przewidywany czas dostawy 11-12 (cholender przecie kurier to 24h!!) to my kiedy bedziemy mieli?? Cdp prosze o jakis komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TA kto neistety bywa fakt jest jeden ktoś w końcu pociągnie CD-P do odpowiedzialności i żadne słowa przepraszam nie wystarczą.
A wystarczy zrobić co..?
Napisać z racji tego iż zamawiacie EK z taką kupą dodatków gra może dotrzeć pod wasze strzechy trochę później niż zwykle...
TAk trudno to zrozumieć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba zworcic na t ozdnako (w tym mailu od gram):

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to pi±tek 8 grudnia, z OPCJA doręczenia na 9 grudnia (sobota).

Pewnie ta OPCJE dodadza w jakims patchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie ustalilem szczegoly zwrotu pieniedzy, takze po prace jade do empiku (kupie taka wersje, jaka bedzie), a kiedy kurier zapuka, to grzecznie odmowie przyjecia przesylki. To byl ostatni zakup via gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:29, moreus napisał:

złożone Wt, 12.09.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki
którendy na Wybrzeże Mieczy?


Tamtendy - podle tszech buczkuf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi się chciało to pewnie ruszył bym się do sklepu, ale ja jestem leń i wole zamówić niż iść do empiku który jest kilka kroków od mojego domu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:31, Perkoz_1 napisał:

> złożone Wt, 12.09.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki
> którendy na Wybrzeże Mieczy?

Tamtendy - podle tszech buczkuf.

Przyjdź na WYBZREŻE MIECZY
napewno cię tutaj orżną..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować