Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Przyjdź na WYBZREŻE MIECZY...
tu ci zapakuja! Pakuj z gram.pl! Tam gdzie inni nie moga, my mozemy! Trafimy w kazda dziure! Nasi pakowacze maja wieloletnie doswiadczenie i odpowiednie narzedzia... gram.pl - zapraszamy w dni otwarte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:35, slipcio napisał:

Przyjdź na WYBZREŻE MIECZY...
tu ci zapakuja! Pakuj z gram.pl! Tam gdzie inni nie moga, my mozemy! Trafimy w kazda dziure!
Nasi pakowacze maja wieloletnie doswiadczenie i odpowiednie narzedzia... gram.pl - zapraszamy
w dni otwarte!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ale my teraz rżniemy w głupa z cd-projekt..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie EK Lawful Good i czekałem.Myślałem że dostane na mikołaja ale nie,ale nie!Przysłali mi e-maila że będą rozwozić dopiero w piątek(czyli w oficjalna premiere). Mój tata akurat jechał do bielska i chociaż że mógł mi
kupić to ja czekałem na zamówioną EK.Myślałem że dostałem już wchodząc do domu a tu nie ma!Sprawdziłem status:pakowane i przygotowane do wysyłki.No po prostu jak sie wk*****em.Przeczytałem tamtego emiala jeszcze raz i dowiedziałem sie ze przywioza w sobote.Ale jeszcze nie widziałem kuriera lub listonosza roznoszącego paczki w sobote.Więc albo będą nas o tym uprzedzać byśmy mogli anulowac, albo niech pisza że możliwe opóżnienie bo to skandal jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


P.S.Mam nadzieje że to się już nie powtórzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:34, bigmagic napisał:

Raczej ten plus


No chyba tak. CDP ostatnio w kulki leci, a to co teraz z NWN2 zrobili to już przechodzi ludzkie pojęcie. Dali ciała na całej linii. I jeszcze te wczorajsze tłumaczenie - nie daliśmy żadnego info o wysyłce bo nie było 100% pewności. Śmiechu warte... A moje NWN2 EK dalej pakowane. Parodia... Kompletna olewka ze strony CDP. Jak już wcześniej pisałem powinni zmniejszać cenę gry za każdy dzień obsuwy w stosunku do premiery. Tak powiedzmy o 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:38, barsum napisał:

Zamówiłem sobie EK Lawful Good i czekałem.Myślałem że dostane na mikołaja ale nie,ale nie!Przysłali
mi e-maila że będą rozwozić dopiero w piątek(czyli w oficjalna premiere). Mój tata akurat jechał
do bielska i chociaż że mógł mi
kupić to ja czekałem na zamówioną EK.Myślałem że dostałem już wchodząc do domu a tu nie ma!Sprawdziłem
status:pakowane i przygotowane do wysyłki.No po prostu jak sie wk*****em.Przeczytałem tamtego
emiala jeszcze raz i dowiedziałem sie ze przywioza w sobote.Ale jeszcze nie widziałem kuriera
lub listonosza roznoszącego paczki w sobote.Więc albo będą nas o tym uprzedzać byśmy mogli
anulowac, albo niech pisza że możliwe opóżnienie bo to skandal jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


P.S.Mam nadzieje że to się już nie powtórzy!


Nie martw sie
kurierzy w sobote jeżdżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:24, slipcio napisał:

Okej... CDP wyslalo mi zebym przestal ich denerwowac :P Mam nadzieje ze nie "pakowali" do mojego
pudelka ;)

Ale... czas na nowy watek, tylko musze sie z ni mprzenies :) Mianowicie: CO Z POLSKA WERSJA
GUILD WARS? Ktorej premiera mial byc dzis? A byla przekladana kilka razy... CDP... jeszcze
z Wami nie skonczylem :D


Masz odpowiedź.Szybko sie odezwali po naszych postach. Boją sie nas :=)

http://www.gram.pl/news.asp?id=3151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:39, heyboy napisał:

> Raczej ten plus

No chyba tak. CDP ostatnio w kulki leci, a to co teraz z NWN2 zrobili to już przechodzi ludzkie
pojęcie. Dali ciała na całej linii. I jeszcze te wczorajsze tłumaczenie - nie daliśmy żadnego
info o wysyłce bo nie było 100% pewności. Śmiechu warte... A moje NWN2 EK dalej pakowane. Parodia...
Kompletna olewka ze strony CDP. Jak już wcześniej pisałem powinni zmniejszać cenę gry za każdy
dzień obsuwy w stosunku do premiery. Tak powiedzmy o 10 zł.

A ja mam propozycję niech do edycji kolekcjonerskiej zapakują jakiegoś ważnego pracownika z CD-P będzie to wyglądało na zasadzie takiej iż potem się go zwolni nie zostawi się go w domu tylko się go zjedzie...
A i jeszcze jedno powinien ten pracownik przynieść tą przesyłkę w zębach..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:39, heyboy napisał:

Jak już wcześniej pisałem powinni zmniejszać cenę gry za każdy
dzień obsuwy w stosunku do premiery. Tak powiedzmy o 10 zł.



popieram :D ale bez jaj teraz przestalo mi sie to podobac. Ba nawet rozumialem troszke cdp. ale do czasuu...jeja czemu inni maja zapakowane i wyslane a inni nie?? hmm sie zdenerwowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:42, bigmagic napisał:

Nie martw sie
kurierzy w sobote jeżdżą

Może i jeżdżą, ale skoro wszyscy, których zamówienia wysłano, mają jako termin dostawy 11-12.12. to znaczy tylko tyle, że CDP nie porozumiał się z Masterlinkiem (a pewnie po prostu nie zapłacił im tyle, ile kurierzy żądali, no bo jak inaczej można to wyjaśnić? olali maile, które sami nam wysłali :/ fani jeszcze trochę sobie poczekają :/), i że gry zobaczymy w poniedziałek-wtorek. A ci, którzy ciągle mają pakowane, to może jeszcze później, bo czemu nie? :/ Jak zawalać sprawę, to po całości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:44, RadeXMaster napisał:

> Jak już wcześniej pisałem powinni zmniejszać cenę gry za każdy
> dzień obsuwy w stosunku do premiery. Tak powiedzmy o 10 zł.


popieram :D ale bez jaj teraz przestalo mi sie to podobac. Ba nawet rozumialem troszke cdp.
ale do czasuu...jeja czemu inni maja zapakowane i wyslane a inni nie?? hmm sie zdenerwowalem.


Pakują i pakują
To już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:47, Fokusia napisał:

> Nie martw sie
> kurierzy w sobote jeżdżą
>
Może i jeżdżą, ale skoro wszyscy, których zamówienia wysłano, mają jako termin dostawy 11-12.12.
to znaczy tylko tyle, że CDP nie porozumiał się z Masterlinkiem (a pewnie po prostu nie zapłacił
im tyle, ile kurierzy żądali, no bo jak inaczej można to wyjaśnić? olali maile, które sami
nam wysłali :/ fani jeszcze trochę sobie poczekają :/), i że gry zobaczymy w poniedziałek-wtorek.
A ci, którzy ciągle mają pakowane, to może jeszcze później, bo czemu nie? :/ Jak zawalać sprawę,
to po całości... :(

A ja proponuję zgłośić sprawę do urzędu ochrony praw konsumenta niech wezmą im się za dupy..:) niech ktoś tam szkrobnie do nich maila...
Ja pisać nie mogę bo patrząc na to co się dzieje nie zamawiałem NN2...
tylko nie wiem gdzie potem znajde EK ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mailu napisali mi, że wysłano 8 grudnia z opcją dostawy 9 grudnia. W statusie zamówienia mam, że dostawa 11-12 grudnia. Co to do cholery jest?? ukryta kamera??? coś mi to przypomina: obietnice i działalność PiS - u :/
I co? może jeszcze mam im dziękować za to, że łaskawie wysłali???
Jak jutro nie dostane przesyłki, to mowy nie ma, abym w poniedziałek odebrał od kuriera. Kupię sobie w sklepie, a tutaj raczej więcej nic nie zamówie... chociaż i tak mam wrażenie, że CDP ma to gdzieś...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MERDE!! :/ Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki

ech a mam to gleboko. niech se przychodzi i w piatek przyszly. :/ tylko mam nadzieje ze dostaniemy choc kartke ze slowem przepraszam dolaczona do pakietu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WLASNIE ZAKUPILEM W EMPIKU, EDYCJE ZWYKLA... mimo, ze moja EK zostala juz NIBY wyslana... mam to w dupie, CDP potraktowalo mnie nie powaznie, odplacam im tym samym, jak moja "wypasiona" EK przyjdzie to jej nie odbieram.

Pytanei do Was czy trzeba gdzies dodatkowo wyslac maila do CDP z informacja, ze nie mam zmiaru odebrac ich super wydania? Czy mam poprostu podziekwoac Pan uz Masterlinka i przeprosic za klopot?

Ja naprawde chcialem wersje kolekcjonerska... ale ponad wszystk ochcialem miec gre... zatem... CDP ma mnie gdzies? Rafal (ja) ma CDP takze gdzies.

Pozdrawiam serdecznie "niebieskich",
mam szczera nadzieje ze wiece josob zrobi Wam taka niespodziewajke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:49, Quar28 napisał:

W mailu napisali mi, że wysłano 8 grudnia z opcją dostawy 9 grudnia. W statusie zamówienia
mam, że dostawa 11-12 grudnia. Co to do cholery jest?? ukryta kamera??? coś mi to przypomina:
obietnice i działalność PiS - u :/
I co? może jeszcze mam im dziękować za to, że łaskawie wysłali???
Jak jutro nie dostane przesyłki, to mowy nie ma, abym w poniedziałek odebrał od kuriera. Kupię
sobie w sklepie, a tutaj raczej więcej nic nie zamówie... chociaż i tak mam wrażenie, że CDP
ma to gdzieś...:/


Ma i to głęboko. Zresztą nie pierwszy już raz. To się robi u nich P A T O L O G I C Z N E .
Vide "upominki zadośćuczyniające" za totalną zawałkę z Guild Wars Nightfal w ichniejszym Pre-Orderze co dotarł do ludzi kilka dni po tym jak można tą grę było kupić w IdiotenMarkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh a ja dalej mam "pakowane". Przynajmniej to pocieszenie że niektórym z was juz wysłali, ale to że nie chciało im sie dopłacic masterlinkowi żeby przesłali w sobote to już jest totalne lanie na klientów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować