Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

>chociaż i tak mam wrażenie, że CDP ma to gdzieś...:/

Pewne ze ma gdzieś bo i tak kasa wpłynie do nich :)
Dla nich nie ma znaczenia gdzie kupisz lub w sumie ma.
Coś mi się wydaje ze oni wolą jak się kupuje nie w gram.pl ponieważ wtedy nie wykorzystujesz wirtualnych pieniędzy i więcej kasy jest u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:53, slipcio napisał:

WLASNIE ZAKUPILEM W EMPIKU, EDYCJE ZWYKLA... mimo, ze moja EK zostala juz NIBY wyslana... mam
to w dupie, CDP potraktowalo mnie nie powaznie, odplacam im tym samym, jak moja "wypasiona"
EK przyjdzie to jej nie odbieram.

Proponuję byś nie miał problemu spisać numer nadania przesyłki zadzwonić do masterlinka i powiedzieć tej pani która się zgłosi że rezygnujesz z odbioru przesyłki bowiem wydawca nie dotrzymał danej wcześniej obietnicy, i już masz to z głowy kurier nawet nie przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:55, marcelusVega napisał:

> WLASNIE ZAKUPILEM W EMPIKU, EDYCJE ZWYKLA... mimo, ze moja EK zostala juz NIBY wyslana...
mam
> to w dupie, CDP potraktowalo mnie nie powaznie, odplacam im tym samym, jak moja "wypasiona"

> EK przyjdzie to jej nie odbieram.
Proponuję byś nie miał problemu spisać numer nadania przesyłki zadzwonić do masterlinka i powiedzieć
tej pani która się zgłosi że rezygnujesz z odbioru przesyłki bowiem wydawca nie dotrzymał danej
wcześniej obietnicy, i już masz to z głowy kurier nawet nie przyjedzie


Co ty mu proponujesz.
Jeszcze ma tracić kase na telefon by zadzwonić w takiej sprawie
Toż to bezczeszczenie tego użądzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:54, krollkce napisał:

>chociaż i tak mam wrażenie, że CDP ma to gdzieś...:/

Pewne ze ma gdzieś bo i tak kasa wpłynie do nich :)
Dla nich nie ma znaczenia gdzie kupisz lub w sumie ma.
Coś mi się wydaje ze oni wolą jak się kupuje nie w gram.pl ponieważ wtedy nie wykorzystujesz
wirtualnych pieniędzy i więcej kasy jest u nich :)

Heh, zaraz się okaże, że te cyrki z naszymi EK to tylko po to, byśmy wszyscy zrezygnowali i obrażeni poszli po EK do empiku czy MM. I zapłacili 40 zł więcej :P. Mam jednak nadzieję, że aż tak złośliwi to oni nie są... (więc niech się wytłumaczą z daty przesyłek - 9.12 to nie to samo co 11-12.12. :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:56, slipcio napisał:

@marcelusVega
Dzieki za raz tak uczynie. Mam cicha nadzieje, ze CDP cos zrozumei, tą moja rezygnacja... .

A ja... cóż jeśli będzie trzeba porozmawiam z "moim prawnikiem", i poproszę go o napisanie na CD skargi, potem pośle się to do UOIMK -u ochrony konsumenta i tyle...
Jeśli was się dużo tutaj zbierze to się najwyżej podpisze jakąś petycję, tylko musi być parę stówek ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 14:56, bigmagic napisał:


Co ty mu proponujesz.
Jeszcze ma tracić kase na telefon by zadzwonić w takiej sprawie
Toż to bezczeszczenie tego użądzania

Kurier też człowiek a po co ma się naciągać człowieka który zarabia na chleb niepotrzebnym jeżdzeniem... po dupie za to powinien dostać CD-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawde jestem w stanie wiele zrozumieć. Rozumiem, że zdarzają się sytuacje nieprzewidziane. Ale do cholery, jeśli najpierw mi piszą, że dostawa 9 grudnia, a chwilę potem że jednak 11-12 grudnia, to po prostu szlag mnie trafia. Co to jest? Teleturniej? Audiotele?? Każdy może wstawić swój termin??
Zastanawiam się, czy już teraz nie zrobić tak, jak to zrobił slipcio...
Ktoś pewnie zapyta, jaką różnice robią mi 2 dni? Ano robią taką, że kończy mi się urlop w poniedziałek i generalnie i tak gra będzie leżała na półce, bo nie będe miał na nią czasu. A to, że miała być dostarczona przed premierą było jedynym czynnikiem, który sprawił, że zamówiłem tą grę w sklepie internetowym.
Życze Wam, Panowie i Panie z CDP, aby ktoś potraktował w ten sposób również i Was.Może wtedy zobaczycie, jak to miło być olewanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:57, Fokusia napisał:

Heh, zaraz się okaże, że te cyrki z naszymi EK to tylko po to, byśmy wszyscy zrezygnowali i
obrażeni poszli po EK do empiku czy MM. I zapłacili 40 zł więcej :P. Mam jednak nadzieję, że
aż tak złośliwi to oni nie są... (więc niech się wytłumaczą z daty przesyłek - 9.12 to nie
to samo co 11-12.12. :/)


Złośliwi oni nie są ale naciągaczami :)
Przecież to normalka, że każdy chce jak najwięcej zarobić i robi wszystko żeby tak było.
Napiszą Ci jakiegoś maila z przeprosinami i co dalej ?
Poprawią się ??!!
Na pewno nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to piątek 8 grudnia, z opcją doręczenia na 9 grudnia (sobota).”

Opcją. To znaczy, ze taka możliwość istnieje, ale nie koniecznie musi ona zostać zrealizowana. Idźmy dalej.

„11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006”

Nie mam pytań. Jestem cierpliwym człowiekiem. Możliwe, że taka opcja jest po prostu nadawana paczką automatycznie, więc nie mam pytań.

„Przesyłka kurierska (Masterlink) (dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki)”

Niektórzy pracują w soboty… A jak nie to cóż – czekać trzeba.

To, że CDP może i postąpiło trochę nie fair – nie ma sprawy, zdarza się. Są ludźmi. Ja jestem klientem, wiec poczekam cierpliwie na dostawę, a nie będę postępował jak rozwydrzony bachor, który nie rozumie „dlaczego moja przesyłka jest pakowana, a innym wysłali”? Pomijam fakt, oczywisty wręcz, że to trzeba gdzieś zmienić status z „niewyspane” na „wysłane”, co przy tej ilości klientów, trochę czasu zajmuje…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pisze nareszcie, ze wyslali... :)
Jednak jak daje na "Sprawdź status przysyłki", Masterlink podaje, ze nie wprowadzil jej jeszcze do bazy danych... Ale i tak sie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być napisana ta skarga to proszę tutaj się mi ładnie wpisać bym wiedział że ma to sens jakikolwiek... może to coś zmieni i przynajmniej CD-P będzie wiedział że lepiej powinno traktować się tych co zamawiają gry wcześniej a do tego jeszcze za nie płacą przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:01, Quar28 napisał:

Ja naprawde jestem w stanie wiele zrozumieć. Rozumiem, że zdarzają się sytuacje nieprzewidziane.
Ale do cholery, jeśli najpierw mi piszą, że dostawa 9 grudnia, a chwilę potem że jednak 11-12
grudnia, to po prostu szlag mnie trafia. Co to jest? Teleturniej? Audiotele?? Każdy może wstawić
swój termin??
Zastanawiam się, czy już teraz nie zrobić tak, jak to zrobił slipcio...
Ktoś pewnie zapyta, jaką różnice robią mi 2 dni? Ano robią taką, że kończy mi się urlop w poniedziałek
i generalnie i tak gra będzie leżała na półce, bo nie będe miał na nią czasu. A to, że miała
być dostarczona przed premierą było jedynym czynnikiem, który sprawił, że zamówiłem tą grę
w sklepie internetowym.
Życze Wam, Panowie i Panie z CDP, aby ktoś potraktował w ten sposób również i Was.Może wtedy
zobaczycie, jak to miło być olewanym...


Bardzo trafne spostrzeżenie.

Ale my teraz tylko możemy próbować ich jakoś zapędzić do pakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilbym tak jak slipcio ale naprawdę bardzo zależy mi na NWN1. Ktoś zaraz powie, że i tak moge kupić, ale ja juz mam NWN1 + HotU (które zgubiłem) i pewnie moim rodzicom nie spodobałoby się, że wydaje kase na gry, które już mam, a tak są dołączone do innej gry. Mimo to strasznie sie zawiodłem na CDP (który raz to mówie) i ostatni raz coś u nich zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak juz mi to totalnie wisi i chyba anuluje zamuwienie na wow bc i poprostu sprowadze sobie przez kumpla z anglij
i to taniej niz cdp ma bo w polsce tak w nawiasie jest droze niz w większosci krajów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, dlaczego ją chcesz wcześniej Quar28.
Jest ze ją masz dostać w tym terminie i masz ją mieć dla samej satysfakcji !!!
Po drugie nie musicie nigdzie dzwonić tylko nie odebrać przesyłki.
Wtedy może ML dodatkowo ich obciąży !!!
Nie musicie się tłumaczyć dlaczego nie odebrałeś towaru który nie jest dostarczony na czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 15:03, qiax napisał:

To, że CDP może i postąpiło trochę nie fair – nie ma sprawy, zdarza się. Są ludźmi. Ja
jestem klientem, wiec poczekam cierpliwie na dostawę, a nie będę postępował jak rozwydrzony
bachor, który nie rozumie „dlaczego moja przesyłka jest pakowana, a innym wysłali”?
Pomijam fakt, oczywisty wręcz, że to trzeba gdzieś zmienić status z „niewyspane”
na „wysłane”, co przy tej ilości klientów, trochę czasu zajmuje…

Ciekawe podejście kliencie..:)
Zastanów się nad tym w ten sposób.
Masz firmę budowlaną i budujesz jakiś budynek, masz ustalony termin 20 grudnia ostateczny na oddanie go do użytku.
Wiec tak robisz, inwestorom mówisz że napewno 20 go oddasz na 100% i niech się nie martwią, przychodzi dzień 20 grudnia i co...?
Inwestorzy przyjeżdżają <jakieś szychy z unii> patrzą a tutaj dach kończą.
Pytają się co to ma być... no nie skończone pada odpowedź na to oni my dziękujemy i wycofują dotacje.
NA takiej zasadzie to działa, płacisz więc wymagasz, a wymagasz tutaj w tej sytuacji przynajmniej szczerości a nie zapewnienia że tak się stanie i obiecywania bo obiecać można wiele, ważniejsze jest zaś to by tych obietnic dotrzymać.
A CD jak na razie nie dotrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurtka wodna. Mowię wam jaka w tej gierce grafa pikna.Bajeczność. Ten interfejs też jest o niebo lepszy niż w jedynce.W ogóle tworzenie postaci to modek i co najważniejsze WCALE nie potrzeba mieć mocarnych komputerów żeby ta gra chodziła na max detalach ( mój komp to: Athlon 64 3000+, 1024 RAM, płyta główna Gigabyte ATI Radeon X800XL 512 MB - tak więc ci co jeszcze nie mają tej wspaniałej gierki mogą sobie wyrobić punkt odniesienia do wymagań gry).Od wczoraj jak ją dostałem Masterlinkiem pograłem już ponad 10 godzin.Narkotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować