Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

„Ciekawe podejście kliencie..:)
Zastanów się nad tym w ten sposób.
Masz firmę budowlaną i budujesz jakiś budynek, masz ustalony termin 20 grudnia ostateczny na oddanie go do użytku.
Wiec tak robisz, inwestorom mówisz że napewno 20 go oddasz na 100% i niech się nie martwią, przychodzi dzień 20 grudnia i co...?
Inwestorzy przyjeżdżają <jakieś szychy z unii> patrzą a tutaj dach kończą.
Pytają się co to ma być... no nie skończone pada odpowedź na to oni my dziękujemy i wycofują dotacje.”

Pracowałem w firmie budowlanej na wakacje, by zarobić parę groszy – wiec uwierz mi, że z dotrzymaniem terminów akurat w tej działce to naprawdę jest ciężko. Mimo dobrych chęci zawsze się znajdzie banda ( tu można wstawić sobie sporo brzydkich słów ), którzy coś schrzanią po drodze. Co powiesz… Życie.

A żeby było jasne – ja nie bronie CDP. Ja po prostu jestem w stanie zrozumieć, że nie możliwie jest, że o tej i takiej godzinie jakimś cudem każdemu się zmieni status z „pakowanego” na „wysłane”, bo jest to po prostu nielogiczne. A tamtego posta pisałem ze sporą dawką ironii.

„NA takiej zasadzie to działa, płacisz więc wymagasz, a wymagasz tutaj w tej sytuacji przynajmniej szczerości a nie zapewnienia że tak się stanie i obiecywania bo obiecać można wiele, ważniejsze jest zaś to by tych obietnic dotrzymać.
A CD jak na razie nie dotrzymuje.”

Masz rację. W ich interesie leży, żeby klient był zadowolony. Ale wierzyć mi się nie chce, że oni to robią na złość, bo nie wiem – podniecają ich te bluzgi, że ktoś wycofał zamówienie itd. Z oceną poczekam na dostawę i zawartość swej paczki – w końcu jeśli to prawda z tą darmową książką, to kto wie… I jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:20, Digin985 napisał:

Jest ktos jeszcze komu cały czas pakują (bez skojarzeń) i jeszcze nie wysłali czy jestem odosobnionym
przypadkiem?

Ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:19, bigmagic napisał:

Panowie co wy na to by za ten czas oczekiwania jeszcze coś dodali.
Albo chociaż obniżyli ceny


Zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:19, bigmagic napisał:

Panowie co wy na to by za ten czas oczekiwania jeszcze coś dodali.
Albo chociaż obniżyli ceny


Popieram. O każdy dzień później -10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w ramach rekompensaty powinni nam dać "trochę" wirtualnych pieniedzy. To by było najelpsze rozwiązanie dla nich i myśle, że byłby to dobry kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:20, Digin985 napisał:

Jest ktos jeszcze komu cały czas pakują (bez skojarzeń) i jeszcze nie wysłali czy jestem odosobnionym
przypadkiem?

Nie, nie jesteś odosobnionym przypadkiem.

A co do przesyłek, to od tego ciągłego pakowania niektórych paczek dużo bardziej martwi mnie fakt zmiany terminu dostawy - który to już raz zmienili zdanie? W ciągu kilku godzin, które minęły od dostania maili, 9 w "cudowny" sposób zamienił się w 11-12. A już najgorsze jest nie to, że mają jakieś problemy, może i niezależne od nich, tylko to, iż tradycyjnie nikt osobiście nam tego nie tłumaczy, nie wyjaśnia. A lekceważenie z ich strony boli mnie jeszcze bardziej niż czekanie kolejnych 2 dni na wymarzoną grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:20, Digin985 napisał:

Jest ktos jeszcze komu cały czas pakują (bez skojarzeń) i jeszcze nie wysłali czy jestem odosobnionym
przypadkiem?


U mnie też jeszcze pakują : ( To będzie chyba najbardziej zapakowana paczka na świecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Zasada ktora rządzi cały świat jest jedna i jest naprawdę prosta, a zarazem bardzo brutalna - PLACZISZ? WYMAGASZA! Tu niechodzi o to by ktos, komus robil przyjemnosc... jesli jest sie klientem i sie cos kupuje, i cos czlowiekowi obiecuja, a tego nie ma, to masz prawo zlozyc wniosek na policji. Dodowdo na CDP jest masa, jesli chodzi o NWN2 EK, sam isa sobie winni... mnie nie obchdozi, ze ktos z CDP mnie przeprasza... bo na co mi jego przepraszam... przeciez to nie moj kumpel, brat, on dostaje kase za prace, ta kase dostaje od szefa, a szefoze sprzedanych gier, gry kupuje JA, wiec dziek imnie ma prace i dochod... przepraszam moze sobie... ZAPAKOWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qiax a zrazum taka sytuacje jestem osoba pracującą i jeżeli nie dotrzymamy terminu na dane zamuwienie to kontrachent automatycznie sie wycofuje co oznacza np ostanie zamówienie było za 4.3miliona zlotych koszt fimy wyniósł 2 miliony i wyobraź sobie co się dzieje jeżeli firma nie bo co zrobić ze sprzętem ktory był robiony na zamuwienie i jest w plecy 2 bańki do tego musi magazynowac zbędny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:25, zergh napisał:

Myślę, że w ramach rekompensaty powinni nam dać "trochę" wirtualnych pieniedzy. To by było
najelpsze rozwiązanie dla nich i myśle, że byłby to dobry kompromis.


A po jaki grzyb mi wirtualna kasa? Mam jej tyle że hoho. Zwykłą kasę powinni dać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@smolen
Co za podejscie... :/ CDP nigdy nie poprawi sie przy tych premierach i zawsze w sklepach beda czlowieka olewac, poki KLIENT nienauczy sie wymagac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:28, smolen napisał:

Ludzie trochę luzu, świat od tego się nie zawali. Nie macie innych problemów na głowie.


Zamówileś EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować