Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Zreszta... powtroze raz jeszcze, osoby kupujace EK wydaly na nia 200 zl , zlozyly preordery... o czy mtu dyskutowac... oszukano tych ludzi i "."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie lub nie, ale wreszcie się dodzwoniłem na informację i pani mi powiedziała, że moja werja (EK), pomimo że pisze, że jest pakowana już wyszła i jutro na 100% będzie. Ale próbowałem się dodzwonić od godziny.

Co za ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam swoja NwN 2 Biała edycje :P ( o 14:12) ale mam problem... z kompem... ;P wszstkie wymagania spelnione mam (minimalne) i sie tnie... wszystkoo jest na low ustawione a sie tnie jak na full..? (Full detale = low detale)... o co chodzi plz o pomoc?! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:32, Moriarek napisał:

Uwierzcie lub nie, ale wreszcie się dodzwoniłem na informację i pani mi powiedziała, że moja
werja (EK), pomimo że pisze, że jest pakowana już wyszła i jutro na 100% będzie. Ale próbowałem
się dodzwonić od godziny.

Co za ulga

Ale mówiła ogólnie o wszystkich EK czy podałeś konkretnie swoje zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno bez patch jest to tak bo wiele opcji graficznych jest nie dostępnych dopiero łatka to zmienia ale niw eim czy wersja eng latki działa pod pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię,że jest O.K., ale nie ma sensu się denerwować i żalić, jak to jesteśmy robieni w "bambuko". To samo miałem z GW Nightfall, przysłali chyba ze 4 dni po premierze, ale przysłali. Korona mi z głowy nie spadła, a gra doszła. Oczywiście, żeby nie wyszło, że jestem jakiś dziwny. Jeżeli coś jest naprawdę ważnego to inaczej podchodzę do sprawy, ale nie przejmuję się takimi sprawami jak te. Nie ma powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkretne zamówienie, ale myśle, że jest tak też w innych wypadkach. próbujcie się dodzwonić: 022 519 69 68. Tylko uzbrójcie się w cierpliwość, bo jak mówie prawie godzinę próbowałem. (na zwykłej informacji mi powiedzieli, że tam jedna laska siedzi i ma 2 linie do obsłużenia i trzeba mieć trochę szczęścia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:27, MisiekPL napisał:

qiax a zrazum taka sytuacje jestem osoba pracującą i jeżeli nie dotrzymamy terminu na dane
zamuwienie to kontrachent automatycznie sie wycofuje co oznacza np ostanie zamówienie było
za 4.3miliona zlotych koszt fimy wyniósł 2 miliony i wyobraź sobie co się dzieje jeżeli firma
nie bo co zrobić ze sprzętem ktory był robiony na zamuwienie i jest w plecy 2 bańki do tego
musi magazynowac zbędny sprzęt


Doskonale cię rozumiem, ale wiesz, oni nie mają aż takich problemów. Jak ktoś kiedyś napisał „ chcesz, to cierp „. CDP jest wydawcą tej gry i chcąc nie chcąc, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Może coś zrobią, może nie, ale na pewno nie mam zamiaru z tego powodu wyrywać sobie włosów, czy im „przepakować”. W końcu nic z tym fantem nie można zrobić. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że od pażdziernika do grudnia CDP robi se z grami po prostu jaja! Bez przerwy zmieniają daty premiery. To juz przestaje być śmieszne(chociaż wcześniej raczej też nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisi mi fakt że pakują nie wiem w co ale nie wnikam ale fakt ze po pierwsze zapłaciłem za kta w worku do tego ten kot kiedy go pokazali nie był do końca tym czym miał być do tego prawdopodobnie dostane go 4 dni po premieże to juz mnie wk... i mam dosłownie dość bo podejście nic sie nie stało gra jest nie ważna to prawda ale fakt ze zapłaciłem za cos z góry i nie dostałem tego to mnie wk... do tego tłumaczenie tamto pudelko było lipne i się psuło tyż wcale niczego nie tłumacz bo pudełko do gothic 3 bylo super i tyz było stylizowane na wygląd książki i jakoś nie mam z nim żadnych problemów i teksty typu dostanie pan 11-12.12 to mnie najbardziej wkórwia bo gdybym tego nie zamówił pewnie bym jeszcze dzis albo jutro mial ek a tak będe pewnie czekał nawet dłużej bo będą problemy z pakowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż
Zawsze miałem wysokie zdanie o cdp i był to dla mnie jeden z lepszych polskich dystrybutorów.
Jednak w świetle ostatnich wydażeń stwierdzam, że nawet LEM (którego nigdy nie lubiłem) jest lepszy bo dotrzymuje dat premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:32, Moriarek napisał:

Uwierzcie lub nie, ale wreszcie się dodzwoniłem na informację i pani mi powiedziała, że moja
werja (EK), pomimo że pisze, że jest pakowana już wyszła i jutro na 100% będzie. Ale próbowałem
się dodzwonić od godziny.

Co za ulga

Ja też dzowniłam na informację wczoraj. Miła pani powiedziała mi, że moja paczka wyjdzie z magazynu jeszcze w czwartek i że w piątek dostanę grę do domu. Jakoś dziś jej chyba nie dostanę bo dopiero chwilę temu wyszła z magazynu i Masterlink jak na razie jej nie identyfikuje...pewnie dostanę ją jutro(przy dużym szczęściu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz mialem w rekach NWN2 wersje normalna, ale w ostatniej chwili brat sprawdzil mi status zamowienia.... poczekam do jutra i jak nie dostane paczki to wracam do Media po mojego NWN2 wersje normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłane Wysłane
Jeeeeeeeeee


LOL
teraz mam się cieszyć jak dureń z tego, że "w końcu" wysłali paczkę, która miała już dawno temu iść
Dziękuję cdp, że wreszcie się zlitowaliście i wysłaliście
LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególy Twojego zamówienia

Podstawowe informacje:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006

Data złożenia: Cz, 09.11.2006 o godz. 15:54

Numer zamówienia: XXXXXXXXXX

Numer przesyłki (listu przewozowego): XXXXXXXXXXXX (sprawdź status przesyłki)

Metoda dostawy oraz adres:
Adres dostawy:

XXXXXXXX
XXXXXXXXXX

XXXXXXXXXX

Metoda dostawy: Przesyłka kurierska (Masterlink) (dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki) - 0,00 zł
Twoją przesyłkę kurierską dostarcza firma Masterlink. Numer przesyłki będzie dostępny po jej nadaniu.

Zamówione produkty:
pudełko gry

PCNeverwinter Nights 2 - Edycja Kolekcjonerska Chaotic Evil

cena: 199,90 zł
sztuk: 1
wartość: 199,90 zł

Metoda płatności:

Płacę z PKO Inteligoprzelew "Płącę z PKO Inteligo"

Nawet nie chce mi sie tego komentowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:56, qql napisał:

Szczególy Twojego zamówienia

Podstawowe informacje:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006

Data złożenia: Cz, 09.11.2006 o godz. 15:54

Numer zamówienia: XXXXXXXXXX

Numer przesyłki (listu przewozowego): XXXXXXXXXXXX (sprawdź status przesyłki)

Metoda dostawy oraz adres:
Adres dostawy:

XXXXXXXX
XXXXXXXXXX

XXXXXXXXXX

Metoda dostawy: Przesyłka kurierska (Masterlink) (dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu
paczki) - 0,00 zł
Twoją przesyłkę kurierską dostarcza firma Masterlink. Numer przesyłki będzie dostępny po jej
nadaniu.

Zamówione produkty:
pudełko gry

PCNeverwinter Nights 2 - Edycja Kolekcjonerska Chaotic Evil

cena: 199,90 zł
sztuk: 1
wartość: 199,90 zł

Metoda płatności:

Płacę z PKO Inteligoprzelew "Płącę z PKO Inteligo"

Nawet nie chce mi sie tego komentowac :/

Kurcze teraz zauważyłam, że mam to samo. Chyba nie przyjmę od nich paczki w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować