Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 15:57, Eilene napisał:

> Podstawowe informacje:
>
> Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006
>
> Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006


U mnie też wreszcie spakowali i wysłali, a dostawa jw. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek tyle czeka. Mamią go, ze dostanie grę w czwartek(lub wcześniej). Potem, że w piątek, później, ze w sobotę. A na końcu piszą, że jeszcze później. Czuję się tak jakby mówili: itak ten głupol kupi. Mam wielka ochotę kupić sobie jutro NwN2, a w poniedziałek olac kuriera. Już nigdy nie zamówię tu żadnego preorderu. Przekleństwa cisna się na usta, szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze... ja mieszkam jakies 300 m od Oddzialu Masterlinka w Wawie a i tak obstawiam ze nie dostane tej paczki jutro... a do tego nie mozna sie dodzwonic do Msterlinka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że naprawdę rewelacyjnie się czyta te wszystkie posty. Choć potrzeba trochę czasu na przebicie się przez nie. Pozwólcie waszmoście, że dołączę i swoje żale. Jest godzina 16 a mój egzeplarz wciąż jest pakowany. Aż zaczynam się bać czy będę go w stanie rozpakować nie niszcząc. Bo żeby pakować 2 czy 3 dni paczkę... Wszyscy którzy biadolą nad mailem o dostawie dzisiaj lub jutro - przecież tam jest napisane "dołożymy wszelkich starań". Wnioski wyciagnijcie sami. Ja osobiście nastawiam się na poniedziałek-środa zanim ta paczka do mnie trafi. A póki co... cóż chyba muszę schować płaszcz podróżny i odłożyć lutnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:01, Paladynka napisał:

> >
> > Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006
> >
> > Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006

U mnie też wreszcie spakowali i wysłali, a dostawa jw. :(


No cóż, możecie się chociaż cieszyć, że ktoś skończył pakować Wasze paczki... Ja się na swoją chyba już nigdy nie doczekam :/. (i pomyśleć, że się łudziłam, że kolejność zamówień będzie wzięta pod uwagę...)
Co do daty dostarczenia - czy ktokolwiek z CDP raczy się w końcu do nas odezwać i ustosunkować się do tego terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:05, Fokusia napisał:

> > > Podstawowe informacje:
> > >
> > > Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006
> > >
> > > Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006
>
> U mnie też wreszcie spakowali i wysłali, a dostawa jw. :(


No cóż, możecie się chociaż cieszyć, że ktoś skończył pakować Wasze paczki... Ja się na swoją
chyba już nigdy nie doczekam :/. (i pomyśleć, że się łudziłam, że kolejność zamówień będzie
wzięta pod uwagę...)
Co do daty dostarczenia - czy ktokolwiek z CDP raczy się w końcu do nas odezwać i ustosunkować
się do tego terminu?


Ja zamówiłem w październiku i dopiero skończyli pakować jakieś 10 min temu.
Doczekasz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee czy ktos kto dostal juz Nwn2 moze mi powiedziec jak mu ta gra chodzi...? tzn u mnie sie tnie tak samo na najwyzszych detalach jak na low :| podobno jest jakis patch ale z kad go wziasc??!! :P plz help:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sobote pewnie nie ma co liczyc bo i tak pewnie nie przyjdzie albo ML napisze że był ale nikogo nie było i tak wtedy dostaniemy poniedziałek wtorek i zamawianie na tym sklepie zaczyna schodzic na psy do tego ostatnio zauważyłem ze nawet cenega stara sie robić coraz lepsze polonizacje i dodaja je oddzielnie na dodatkowym cd ,a CDP wyrobiło sobie renome i podeszlo do sprawy tak i tak bedziemy mieli klientów bo muszą u nas kupić a tu wychodzi zonk bo nie koniecznie zagraniczni produceńci będą chcieli by akurat cdp było dystrybutorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:10, MisiekPL napisał:

Na sobote pewnie nie ma co liczyc bo i tak pewnie nie przyjdzie albo ML napisze że był ale
nikogo nie było i tak wtedy dostaniemy poniedziałek wtorek i zamawianie na tym sklepie zaczyna
schodzic na psy do tego ostatnio zauważyłem ze nawet cenega stara sie robić coraz lepsze polonizacje
i dodaja je oddzielnie na dodatkowym cd ,a CDP wyrobiło sobie renome i podeszlo do sprawy tak
i tak bedziemy mieli klientów bo muszą u nas kupić a tu wychodzi zonk bo nie koniecznie zagraniczni
produceńci będą chcieli by akurat cdp było dystrybutorem

Nie ma co liczyc na sobotę jak ci napisali, tak jak mi, że planowo dostaniesz ją w poniedziałek lub wtorek(żeby było śmieszniej). Poprzedni email od gram to była chyba jakas farsa, chamski żart tejże firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, napisałam do nich list z kilkoma uwagami. Jeśli dziś(tak dziś) nie dostanę nań odpowiedzi(jak na kilka poprzednich) to zacznę im wysyłać go tak z 500 razy? Zobaczymy jaką oni mają cierpliwość, bo moja dla nich skończyła się przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:18, Eilene napisał:

Dobra, napisałam do nich list z kilkoma uwagami. Jeśli dziś(tak dziś) nie dostanę nań odpowiedzi(jak
na kilka poprzednich) to zacznę im wysyłać go tak z 500 razy? Zobaczymy jaką oni mają cierpliwość,
bo moja dla nich skończyła się przed chwilą.


Ja napisałem list w pon. i niemam odp. Pewnie już nie będzie.
Kiedyś czekałem z 5 miechów na odp z pomocy technicznej i dopiero po pojechaniu po nich przesłali mi plik naprawiający mojego Gothica 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ci co mają zwykła edycję już się nią cieszą...Ale ja byłam idiotką by zamówić EK, szczególnie, że mam już NwN1 z wszystkimi dodatkami-.-. Myślałam, że jak zamówie EK to zostane lepiej potraktowana, w końcu tyle kasy. A oni napisali, że grę dostane 11-12.12.06. Ależ jestem wściekła, niech no zjawi się tu jakiś przedstawiciel z CDP a wszyscy z nim już pogadamy. Pewnie CDP boi się odezwać bo i tak nie mają nic do zaoferowania oprócz przepraszam(i szyderczego śmiechu przed klawiaturą, którego już nie widzimy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam pakowane, ale co mi to da. I tak czy siak CDP dało ciała. Ponadto jestem przez to bardzo wk****y (zły). Jak będą imperatory 2007 głosuję na Cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:33, heyboy napisał:

Też mam pakowane, ale co mi to da. I tak czy siak CDP dało ciała. Ponadto jestem przez to bardzo
wk****y (zły). Jak będą imperatory 2007 głosuję na Cenegę.


No cdp za takie wałki napewno nie powinno dostać imperatora.
A nawet jak dostaną to powinni odmówić przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować