Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Tyle dni minęło, a oni dopiero od wczoraj pakują paczki. Mogli się domyslić ile osób szacunkowo potwierdzi zamówienia i paczki zacząć pakowac z tydzien wcześniej. Kilka paczek więcej by dopakowali później. Ale nie, wcześniej aż do wczoraj pewnie sami pykali w NwN2 tzn robili bardzo ważne rzeczy-.- i nie mieli czasu by to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją grę jeszcze pakują... Faktycznie CDP, nie popisało się profesjonalizmem. To przykre. Nad kupnem następnego pre - orderu czy EK, w tej firmie, mocno się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:35, Tengu napisał:

Moją grę jeszcze pakują... Faktycznie CDP, nie popisało się profesjonalizmem. To przykre. Nad
kupnem następnego pre - orderu czy EK, w tej firmie, mocno się zastanowię.

Nie zastanawiaj się tylko nie kupój tu napewno. Ja się zastanawiałam po aferze z Nightfallem i pomyślałam sobie, że drugi raz CDP nie zawiedzie. Cóż za koszmarna pomyłka. Akurat jutro planuję jechać do Krakowa i wątpię by mi się chciało czekać na przesyłkę do poniedziałku skoro tam jest tak dużo sklepów z NwN2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłali:

Szczegóły Twojego zamówienia

Podstawowe informacje:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006

Data złożenia: Śr, 13.09.2006 o godz. 21:15

Numer zamówienia: **********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowana data odbioru przesyłki 11 -12 grudzień! GO TO KURWA MA BYĆ!!!??? Gram miała być 2 dni przed premierą czyli 6 kurwa GRudnia! a bedzie 3-4 dni po! MAM to gdzieś czy mnie zabanuja na forum za bluzgi czy nie. powiem jedno WKURWILIŚCIE mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie paczki wyslane, bless you CDP.

Co do bandy ludzikow ktorzy juz szukaja sznurowow zeby sobie zrobic kuku bo maja w statusie zamowienia dostarczenie 11-12 grudzien.
Paczki kurierem na ogol nie sa dostarczane w sobote, system ustala daty ktore wam sie pokazuje w zamowieniach, ma przez to zakodowane ze sobota jest jak niedziela. Nikt nie pracuje, tkaie zalozenie, tym razem jdnak CDP wyslal paczki z dostawa w sobote, ale nikt w systemie nie bedzie zmienial kodu dla jednego przypadku zamowienia przez co macie 11-12 grudnia zamiast 9.12. Czy naprawde musicie szukac dziury w calym zeby sie wyplakac? Do cholery myslec zacznijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:38, MisiekPL napisał:

jak ci dzis nie wyśla czyli bedziesz mial pakowanie to wyśla dopiero w poniedziałek czyli gre
dostniesz we wtorek


Albo we środę, albo we czwartek, albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:40, czarnoksiężnik napisał:

Planowana data odbioru przesyłki 11 -12 grudzień! GO TO KURWA MA BYĆ!!!??? Gram miała być 2
dni przed premierą czyli 6 kurwa GRudnia! a bedzie 3-4 dni po! MAM to gdzieś czy mnie zabanuja
na forum za bluzgi czy nie. powiem jedno WKURWILIŚCIE mnie



Nie tylko ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wow! Wysłali mi LG, które zamawiałem parę dni temu, a CE, które zamawiałem w listopadzie dalej jest pakowane. muahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:40, Mistic napisał:

Wszystkie paczki wyslane, bless you CDP.

Co do bandy ludzikow ktorzy juz szukaja sznurowow zeby sobie zrobic kuku bo maja w statusie
zamowienia dostarczenie 11-12 grudzien.
Paczki kurierem na ogol nie sa dostarczane w sobote, system ustala daty ktore wam sie pokazuje
w zamowieniach, ma przez to zakodowane ze sobota jest jak niedziela. Nikt nie pracuje, tkaie
zalozenie, tym razem jdnak CDP wyslal paczki z dostawa w sobote, ale nikt w systemie nie bedzie
zmienial kodu dla jednego przypadku zamowienia przez co macie 11-12 grudnia zamiast 9.12. Czy
naprawde musicie szukac dziury w calym zeby sie wyplakac? Do cholery myslec zacznijcie.



Witam. A skąd Ty to wszystko wiesz? Czy jesteś pewien, że dostaniemy grę w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:40, Mistic napisał:

Wszystkie paczki wyslane, bless you CDP.

Co do bandy ludzikow ktorzy juz szukaja sznurowow zeby sobie zrobic kuku bo maja w statusie
zamowienia dostarczenie 11-12 grudzien.
Paczki kurierem na ogol nie sa dostarczane w sobote, system ustala daty ktore wam sie pokazuje
w zamowieniach, ma przez to zakodowane ze sobota jest jak niedziela. Nikt nie pracuje, tkaie
zalozenie, tym razem jdnak CDP wyslal paczki z dostawa w sobote, ale nikt w systemie nie bedzie
zmienial kodu dla jednego przypadku zamowienia przez co macie 11-12 grudnia zamiast 9.12. Czy
naprawde musicie szukac dziury w calym zeby sie wyplakac? Do cholery myslec zacznijcie.


Gdyby było tak jak mówisz, data generowana automatycznie, a przesyłki dojdą jutro - to chyba ktokolwiek z CDP powinien znaleźć te 5 min. czasu, żeby nam tu o tym napisać? Nie trudno było się domyślać reakcji forumowiczów po ujrzeniu tej daty. A ich milczenie tylko dolewa oliwy do ognia...
Ale oczywiście bardzo bym chciała, żebyś miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mówili, że molestują masterlinka aby dostarczył w sobotę, ale znając moje szczęście i tak dostanę w poniedziałek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy dostaliscie maila rano co bedzie z przesylkami? Dostaliscie! Napisane jest ze postaraja sie wszystkie paczki dostarczyc w sobote, i tak bedzie, slowo postaraja sie odnosi sie do sprawy o ktorej pisal migem badz Mike, kurierow w Sobote jest za malo aby dostarczyli te 1500 paczek ale negocjowano sciagniecie dodatkowych kurierow.

@Toszka, zamawiam gry na gram.pl od dawna, czytam o problemach kurierow, widze dodatkowe zmiany, wiem o nieodstarczaniu paczek w soboty (nie z winy kurierow, ale z powodu umowy i zalozenia Masterlinka). Orientuje sie mniej wiecej w tym i wyciagam wnioski. Mail o dostarczeniu w sobote byl, na paczke czekajcie w sobote, wybacz, ale gdybyscie zamowili inna gre wczoraj i dzisiaj zostala by wyslana tez zobaczylibyscie ten sanm napis (w przypadku wysylki kurierskiej). Termin dostarczenia to pierwszy dzien roboczy po wysylce + 1 na problemy firmy kurierskiej. W przypadku wysylki 8.12 jest to oczywiscie 11.12 + 12.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistic nic do ciebie nie mam ale potwierdzanie tego co CDP w amilu ci wyslało i jak pewnie kazdemu z nas nie znaczy ze będzie to prawdą bo jak zauważyłeś miało być dzis będzie moze jutro a moze kiedys to dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki ktoś z CDP nie wypowie się na ten temat możemy tu tworzyć sobie różne teorie. Niech, że ktoś z nich będzie na tyle odważny by wypić piwo które sami sobie naważyli(chodzi mi o CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki zawierające edycję kolekcjonerską Neverinwter Nights 2 zostały nadane z doręczniem na sobotę. Numery przesyłek dostępne są w dziale moje zamówienia, na stronie Mastelinka będą aktywne prawdopodobnie dopiero dzisiaj późno wieczorem.

Niestety nasz system domyślnie nie obsługuje doręczeń w sobotę więc podaje datę poniedziałek/wtorek, co nie zmienia faktu, że drogą wyjątku przesyłki z EK NWN 2 będą doręczane w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować